ocuk istiyorum ama...

sinem ahanda buraya yazıoum ne amniosentezii kuşum yaaaaaa bişi çıkmaz sen bana güven...

canım biraz önce sormuştum sen yazmışsın bile. inşallah herbirşeyler çok güzel çıkacak ve amniyosentezin a sı bile geçmeyecek canikoooom. dualarımız seninle ve minik kızımızla :)

sinem ahanda buraya yazıoum ne amniosentezii kuşum yaaaaaa bişi çıkmaz sen bana güven...

Sağolun arkadaşlar bende aynen dediğiniz gibi olmasını çok istiyorum ama bi yandanda içim yinede rahat çünkü diyelimki yapmak lazım dediler yaptırıveririz bizdee hem 35 yaşın üstü zaten sorunlu yapıyor bizde üç yıl önceden yaptırmış oluruz hem ikinci bebişe antrenman olur ) Anlayacağınız moralimi düzgün tutmak için yapmadığım ruh kandırmacası kalmadııı laelaelaelaelae kafamçokkarıştı

Canımcım bende ilk başta Güveni düşünmüştüm amma orada tahlillerden epey bir fark alıyorlar bir de doğum masrafları bana biraz tuzlu geldiii o nedenle bende Ankara HAstanesi başladım. Gazideki bahsettiğin hocaları tahmin ediyorum, ahmet mehmet kardeşler di mi. Evet ikiside iyi ama Ahmet bey tüp üzerine yoğunlaşmış durumda ve çok fenaa hastası var ve tabi bizim gibi doğal yoldan hamile kalanlarla pek ilgilenemiyor, ama benim bir arkadaşım Mehmet Erdeme gitti ve çok memnun kaldı, ama şu da var bu hocalar çok sevildiğinden çok da yoğun oluyor beş dakikda zor görüşebiliyorsun artıkın sen ölç tart biç, bi başla bakalım birinden olmadı sende benim gibi değiştirip durusunn bilmiyorumkismile

sinemcik Allah'ın izniyle herşey çok yolunda gidecek. amniyosenteze gerek bile kalmayacak gör bak. dularımız seninle ve kızçeyle. gidin harika sonuçlarınızla geri gelin hadi bakem :1hug:

sinemcim çok sağol canım,ben "kadın" kadın doğumcu aradığım için gaziden vazgeçtim,çünkü ordan önerilen doktorlar hep erkekti. Ben de bugün başkent üniv.hastanesindeki Filiz hanıma gittim. Çok sakin güler yüzlü bir bayan. ilk intiba olumlu yani:) Miniğimi gördük bugün,kalbi de atmaya başlamış,yanıp sönüyodu. Bugün gerçekten inandım hamile olduğuma:)

ay canım benim kalbi pıtpıtpıt atmaya mı başlamış .. ayyy atk gözün aydın tatlım Allah tamamına erdirsin inşallah. içim bir garip oldu.. ben de bu duyguyu yaşayabilecek miyim bir gün acaba....

sinemcik Allah'ın izniyle herşey çok yolunda gidecek. amniyosenteze gerek bile kalmayacak gör bak. dularımız seninle ve kızçeyle. gidin harika sonuçlarınızla geri gelin hadi bakem :1hug:

Aminnn canımcımm umarım benimde düşündüğüm sizlerinde temenni ettiğiniz gibi gelecek sonuçlarrr, ama ben bu sefer bi yere bağımlı kalmak istemiyorum haftaya birde özel labaratuarda yaptıracağız hoş tabi yarın sonuç züper çıkarsa benim moral kesin tavan yapacak, hayırlısı inşallahh :Saruboceq:

züper çıkarsa diye birşey yok sinemcim züpper çıkacak bu bir emirdir olumunekankayizsmile yarın moralin tavan yapmış bir şekilde bekliyorum seni canımcım. herşeyler pek bir güzel olacak içime doğuyor benim. kızçem yanıltmayacak teyzelerini :ecrin_bebek:

Hımm pardon yaa ama sen bana başından kadın doktor arıyorum demedin galiba bende öyle bıdı bıdı anlatmışım. Benim görümcem ikinci oğlunda Filiz Hanıma gitti ve bana da tavsiye etmişti ama bendede tam tersi kadın kadın doğumcu fobisi olduğundan denemedim bile. Hadi bakalım başladı maratonnn Allah sağlıcakla tamamına erdirsinn :Saruboceq:

ay canım benim kalbi pıtpıtpıt atmaya mı başlamış .. ayyy atk gözün aydın tatlım Allah tamamına erdirsin inşallah. içim bir garip oldu.. ben de bu duyguyu yaşayabilecek miyim bir gün acaba....

çok sağol cnm,en kısa zamanda darısı başına hayırlısıyla. o kalp atışlarını gördüm ya tamam dedim ben hamileyim:)

doğru diyosun canım ,başta sölemedim kadın istiyorum die çünkü erkek de olabilir die düşünüyodum. Ama normal doğum düşündüğüm için rahat edemiceme karar verdim. Kayınvalidem de kadına değil erkeğe git diyodu aslında onda da kadın fobisi var ama ben şansımı bi deniiyim:)

sineeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm üçlü taraman nasıl geçtiiiiiiiiiiiiiiiiii??????:uhm::uhm:

merhabaaa hanımlar ben yokken ammada kaynatmışsın heeeee
burası yavaş yavaş eski performansına dönmeye başladı :)
Sinem canıms ne yaptın hadi artık yaz arkadaşları merakta koma lütfen güzel güzel haberlerini beklioruzzzz
Nur canım tatile çıkıorsun GALBAAA :) hadi hayırlı olsun kendine ve bebeğine iyi bak bol bol yat dinleeennn :)
Hande kıs senden naber heee benim gibi iş güç kendini kaptırıyon fallaaaaa

ATK ismini unuttum ya :) Hade PIT PIT larınız hayırlı olsun görümüşsün ne güzel Rabbim kucağına almayı nasip etsin :)

Veeee Kıdemli arkadaşımız Sena Annemizde Maşallaaaaahh iyi görünüyonnn boshayallersmile

Şimdi kahvaltı faslıııııı arkadaşımla hepinizi öptümmm :)olumunekankayizsmile

Aaa kızlar benimde bu arada bayan doktor fobim var ancak geçende arkadaşın muayenesine beraber gittik okadan güzel bir bayandıki her yönü ile olduğu gibiydi :) Ama eşler kocalarını yanında getirmek istemez bence o derecede AFET güzel bir kadın dı beeee Vay anasını dedim içimden hem ultra güzzel em doktor boshayallersmile

günaydın canlarım hepimize hayırlı cumalar olsun opuyorumnanaktan

sinemcim bugün bize çok güzel hayırlı haberler verecek inşallah

nurfezam hoşgeldin tatlım. ayyy :roflol: dr konusunu okuyunca koptum gerçekten. istemem o kadar güzelini beee komplekse girerim ben :roflol:. bu arada benim de dr fobim vardı ama sonunda yendim ve bunda büyük bir pay jinekoloğumun. çok hanımefendi ve kibar. istersen detayları paylaşırım seninle canım

kızlar herkeslere günaydınn
ATK hayırlı olsun yaşama dair ilk mucizen canım..O sesler hiç kesilmesin her kontrolde gümbür gümbür atsın inşallahh..

Sinem bırak şimdi doktor doktor merkez merkezx dolanmayı pinpirikli hatun :)) bişicik yok diorum sanaaaa , gene de için rahatlasın bakalım...

TIFF anacım hallediver şu feysbukk meselesini hade göreyim seni:))

tubba cım Zeyna moduna büründüm artık ahlamak vahlamak yookk , kaynanayı da Pzr akşamı yollmıştım evine biliosunuz nedense evim daha bi hoş görünüyoo gözüme artık :))

HAndem sen de göreceksin elbet o günleri, buradaki pozitif enerji yeter, bak gelen hamile kalıyoo :)) bakalım seninki hangi ay...

Pelin i de özledim ben , neden gelmio artık (((

Çıtır anne taze anne adayı Çiçekcik nerde yaww...??????

sincap ım napıoo sesi çıkmıo onun da...????

kaynanayı eve yollamanın rahatlığı mesajlarına bile yansımış senacım gözün aydın, gözümüz aydın çalsın sazlar oynasın kızlaaar diyesim geldi yaaaaa :teytey:

inşallah görmek istiyorum o günleri en yakın zamanda hem de senacım, artık daha sakinim, daha temkinli, umudum azaldı ama bu sinirlerimi de gevşetti biraz. daha iyiyim sanki...

çiçekcik biraz sağlık sorunları yaşadı ne yazık ki. kisti vardı, o kanama yapmış ama dr lar anlayamamış. ağrıları çokmuş hastaneye gittiğinde kabızlıktan sanmışlar boşu boşuna tedaviler uygulamışlar. en son kızılay a gitmiş orda anlamışlar kistten olduğunu, neyse tedavisini oluyor şimdi bebiş de çiçeğim de çok daha iyi, daha da iyi olacak inşallah.

sincap senemimiz geçen gün uğradı buralardaydı. kendisine yeni bir dr buldu çok da memnun kaldı. gelir bugün detayları kendisinden dinleriz :))))

bizde durumlar bu sena annecik, sen anlat biraz doruk paşamız nasıl olumunekankayizsmile

HİHİHİH YA NE BİLİM KADINLAR ÇOK KAPRİSLİ OLUYORLAR YA O BAKIMDAN ŞETTİM BENDE eyvahedigeldismile BEN GEBE KALDIĞIMDA BAYANA GİTMEM DEDİM ŞİMDİ BANA DİCEK Kİ BU KİLO İLE NASIL GEBE KALDIN FELAN AZARLICAK SANDIM ABLAMA ÖYLE YAPMIŞTI DOKTOR ÇÜNKÜ :umursamaz: BENDE ERKEK DOKTORA GİTMİŞTİM :) ASLINDA GİTMEMEK LAZIM MIŞ kafamçokkarıştı BAKALIM
YA KADIN 37 YAŞINDA HAKKET GÜZEL AMA ÖLE BÖLE DEĞİL KIZ BÖLE YÜRÜDÜKÇE GÖZLERİM AHENKLE TEKRAR TEKRAR BAKMAK İSTEDİ :)
BİDE Bİ SAMİMİ Bİ SAMİMİ ANAAAAA :) MAŞALLAH MAŞALLAH AKŞAM KOCAMA BAHSEDİYOM DA ODA GÜLÜYO SEN DAHA GÜZELSİNDİR DİO YALANNNNN SÖYLÜYORSUN DEDİM YALANNN :)sırnaşık şey
BEN TEKRAR GEBE KALINCA ESKİSİNE GİDECEM :) gamyoncuiremsu

SENAAA ANNEEEECİK İYİSİN DİYE BOŞUNA DEMİYOZKİ BİZ YAV MAŞALLAHIN VAR AYY ŞİMDİ ANA OĞUL NELER YAPIOSUNUZ NELER :) ALLAH EVİNİZDE HER DAİM MUTLU MESAUT BAHTİYAR ETSİN olumunekankayizsmile

Kızlar biz ne yapalım
doruk feci gazlı bir bebek...Hem obur dünya kadar süt emiyor sonra da gazdan yıkılıyor..ne ilaçlar ne masajlar bir işe yaramıyor doktor 3 ayı bitirene kadar böyle dedi ama ben 3 ten fazla olur diye bile korkuyorum yaww (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…