ocuk istiyorum ama...

Günaydın hanımlar, detoksumun ikinci günüdeyim ve şimdi havuç kemirmekteyim. İnanın bu hafta diğerlerine göre çok daha sağlıklı besleneceğim ve beslenmekteyim ve çok şaşırtıcı bi şekilde kendimi aç da hissetmiyorum. Öncelikle bunun kesinlikle bir diyet olmadığını söyliyeyim bu sadece bir arınma silkinme haftası benim için sonraki hafta daha önce yarımbıraktığım ve diyetisyenimin verdiği diyete aynen devam. Bu hafta içtiğim çorba o kadar şenlikliki için de yok yok, patlıcan, kabak, havuç, domates, maydonaz, kereviz sapı ve kereviz, soğan ve en önemlisi kabak, ve dileğe göre bajarat. Hoş ben karabiberi çok kaçırmışım yana yana içiyorum ama olsun şifa niyetine. Aralarda da istenildiği kadar birinci gün meyve, ,ik,nc, gün sebze, üçüncü ün sebze ve meyve, dördüncü gün süt, muz, yoğurt,beşinci gün et, altıncı gün yine et ve domates sebze, son günde kepekli pirinç bilem var. Yani bence proteini vitaminiyle çok sağlıklı bir hafta bu hafta. Ve oldukçada iyi gidiyorum bence, şekeri ekmeği tamamen çıkartmış durumdayım, çay şekersizde içilebiliyormuş dedirten bir hafta. İnanıyorum ki bu şekilde sabitlenmiş ibremi hareket ettireceğim ve 90 ların altına ineceğim kesinnn :dance:

Falla seni kıskandım bende başladım bugün Allahın izniyle ilk evvel toksinlerimi atmakla başladım işe sabah bir bardak maydonoz suyu içtim bol limonlu sonra da öğlene doğru 5 i bir yerdemi hazırlıcam :)))) hani şu süzme bardaklar varya laelaelaelaelae aslında diyetisyene gitmek istiyorum ne bilim beni takip eden başarırsam bana aferin diyen birini istiyorum :jeyyar: hele birde tam amacıma ulaşırsam ne mutlu bana :hooray:

Scuba;
Acaba senin dediğin lahana çorbasımı :))şutarafagitti

ya kızlar nerdesiniz
herkes online ama kimseler cevap vermiyor alla alla :) :eek:lmaz: olmuyor ama :nazar:

ya kızlar nerdesiniz
herkes online ama kimseler cevap vermiyor alla alla :) :eek:lmaz: olmuyor ama :nazar:

Maydanoz konusunda bir uyarı.. çok sağlıklı evet ama ovülasyondan sonra maydanoz yenmemesi, suyunun içilmemesi gerekir. söktürücü etkisi var. adaçayı gibi. yumurtlama olana kadar çok faydalı bol bol için ama ovülasyondan sonra uzak durun..

yaww işte bak beyin fırtınası diye buna derim ben ..
biri diyo ki maydanoz öyle ama bööle
biri diyo ki detoks yapıcam şu var bu var şu var bu var
biri diyo ki ovülasyondan önce ovülasyondan sonra...
aferim kızlar ekip çalışması derim ben buna :lepi:

bu arada scuba cım detoks amaçlı listen güzelmiş ancaaakk şekeri kestim dediğin için diyorum o sebze çorbasından bir tek havucu çıkar
bence havucun şker oranı çaya şeker atmışcasına yüksek çünkü.. onun harici afiyet şeker olsun..

Ah be annecik mahfoldum sabah sabah, ne müthiş bir olumlu bakış açın var, bana en lazım olan şey doğrusu, azıcık bana da bulaştırsana kuzum. Oğluşun kendine en yakışır adıyla yaşasın inşallah, maşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar:

kuşum bu olumlu bakış açısı laflarını yakın çevrem ve kankalarım duysa afedersin popolarıyla gülerdi kaydirigubbakcemile3
ben aslında her daim olayların en kötü sonuçlarını düşünüp, stres yapmadan ama önlemimi alayım diyen bir tiplemeyim. bu hamileik - tüp bebek meselesi benim bu yapımı yerle bir etti. neye el attıysam neyi hesapladıysam neye plan program yaptıysan başıma kaldı..bir yol çaresi bulamadım.. sonra allaha havale ettim vallahi herşeyi, hep dua hem pozitif düşünücem kendi elimle dilimle çağırmıycam derdi dedim.. haa diyceksin ki yok düşük yok şeker yok ishal ne değişti? kaydirigubbakcemile3

artık o kadarını da gülün dikeni deyip katlanıyorum naapacaksın kaydirigubbakcemile2

Kızlar bu arada benim adım Sena ,
nick ile yaz çiz uzun oluyor farkındayım sizi eziyetten kurtarayım dedim :emir_bebek:

selamlar sekerler, nasilsiniz demiycem cunku ne guzel herkesin cok iyi ve bomba gibi oldugu anlasiliyor.:lepi:

sscuba ve nurfeza hadin kizlar kaybettiginiz kilolarinizi bize yazin burdan biz de size destek olalim.kaydirigubbakcemile5

papatya pes etmek moral bozmak yok yola devamnaniknanik

Senacim benim adim da Asli heralde boyle daha kolay olcek isimlerimizle sengözlerimebaksanab

kuşum bu olumlu bakış açısı laflarını yakın çevrem ve kankalarım duysa afedersin popolarıyla gülerdi kaydirigubbakcemile3
ben aslında her daim olayların en kötü sonuçlarını düşünüp, stres yapmadan ama önlemimi alayım diyen bir tiplemeyim. bu hamileik - tüp bebek meselesi benim bu yapımı yerle bir etti. neye el attıysam neyi hesapladıysam neye plan program yaptıysan başıma kaldı..bir yol çaresi bulamadım.. sonra allaha havale ettim vallahi herşeyi, hep dua hem pozitif düşünücem kendi elimle dilimle çağırmıycam derdi dedim.. haa diyceksin ki yok düşük yok şeker yok ishal ne değişti? kaydirigubbakcemile3

artık o kadarını da gülün dikeni deyip katlanıyorum naapacaksın kaydirigubbakcemile2

Sena'cım senin burcun ne?

heheheh merebe kıslaaaarr :) temem şişman bir bayan olarak yazacaağımmmm Aslıcım desteğin için ççooook teşekkürler opuyorumnanaktan
Senacım valla seninde bu pozitifliğin mükemmel opuyorumnanaktan
pelly cim Şu anda çocuk düşünmüyorum Allah kısmet ederse 3 ay sonra başlıcam çocuk çalışmalarına dedim ya aldığım kg ları vermem lasım :) o yüzden aklımda maydonoz konusu
laelaelaelaelae

Bu narada ismim Tuba :sositososito) kısaca Tubi diyebilersiniz :)))

bu isim işi iyi oldu da umarım karıştırmam. nick'lere cevap yazarken şimdi o kimdi, bu kimdi olacak ama.. sena, aslı, tuba.. ben de Pelin. memnun oldum kızlar :))) Benimkini kolay hatırlarsınız zemuszemus

fatma haddime degil tabii yaşayan bilir ama
bana sorarsan hemen doğur , hatta bebek doğana kadar da gelmeyin buraya al bir pasaport koy bebişin cebine hayatta ona vereceğin önemli ayrıcalıklardan biri olabilir bu fırsat. ben çok milliyetçi biriyim ama bunun faydalarını inkar etmeyelim boşuna en basitinden ilerde üniv okumaya yurtdışına çıksa vatandaşlar % 90 indiriimli okurken Türk çocukları % 100 bedelle okuyor üniversiteyi... hangi ülkedesiniz ki ??

çok doğru demişsin.daha kimbilir ne faydaları olur.
ama bizim için de şimdilik zorlukları çok olacak gibi,
gerçi bana bunlar vız gelir...kaydirigubbakcemile3
doktor filan burda hiç bilmiyoruz,türkiyede bile hep tavsiyelerle gideriz doktora
ayrıca burda masraflarda çokmuş.doğum ücreti filan.
yani hayat hep beklememiz için engeller çıkarıyo sanki CADIARZU
yani tamam erteliyoruzd aya -Allah korusun hemen gelmezse-
offf offf :umursamaz:

Son düzenleme:
Falla seni kıskandım bende başladım bugün Allahın izniyle ilk evvel toksinlerimi atmakla başladım işe sabah bir bardak maydonoz suyu içtim bol limonlu sonra da öğlene doğru 5 i bir yerdemi hazırlıcam :)))) hani şu süzme bardaklar varya laelaelaelaelae aslında diyetisyene gitmek istiyorum ne bilim beni takip eden başarırsam bana aferin diyen birini istiyorum :jeyyar: hele birde tam amacıma ulaşırsam ne mutlu bana :hooray:

Scuba;
Acaba senin dediğin lahana çorbasımı :))şutarafagitti

Evet aynen öyle Lahana Çorbası ve yanında da günlere göre ek atıştırmalıklar. Da yeşillikler meyve kadar tok tutmuyormuş yaw bugün zorlandım doğrusu. Ama pes etmek yok hedefe devam. Bunu kendime bir borç gibi yapıyorum doğrusu, bedenime bunca sene yaptığım eziyete karşı bir özür gibi, bu da bana bırakmama konusunda güç veriyor. Yoksaaa çoktan kaçak göçek tıkınmıştım bi şeyler cokacimcoook

Maydanoz konusunda bir uyarı.. çok sağlıklı evet ama ovülasyondan sonra maydanoz yenmemesi, suyunun içilmemesi gerekir. söktürücü etkisi var. adaçayı gibi. yumurtlama olana kadar çok faydalı bol bol için ama ovülasyondan sonra uzak durun..

Hımmm bak ben bunu bilmiyordum doğrusu ve çorbanın içinde de maydonoz da var. Hımmm ne yapsam ki, biliyorsunuz bi yandan çalışmalara da devam ediyoruz yani bilmiyorum şimdi ovulasyon zamanı geçmiştir de acaba başarılı olmuş muyuzdur. Ay kafam karıştı yaw, en iyisi ben bi dahaki çorbaya maydonoz hiç katmim. Thank canım.

yaww işte bak beyin fırtınası diye buna derim ben ..
biri diyo ki maydanoz öyle ama bööle
biri diyo ki detoks yapıcam şu var bu var şu var bu var
biri diyo ki ovülasyondan önce ovülasyondan sonra...
aferim kızlar ekip çalışması derim ben buna :lepi:

bu arada scuba cım detoks amaçlı listen güzelmiş ancaaakk şekeri kestim dediğin için diyorum o sebze çorbasından bir tek havucu çıkar
bence havucun şker oranı çaya şeker atmışcasına yüksek çünkü.. onun harici afiyet şeker olsun..

Havucun masum olmadığını bende biliyorum ama sanırım bu bilinçli bir seçim, sonuçta bu hafta herşey var ama az az var, şekerim ben bi de havuç kemirmessem netçem bugün yaww, marul ye ye nereye kadar yanii :1no2:

Hımmm nedense kendimi okur gibi oldum, bende plan program yapmadan adımını atamayanlardanım çünkü. Olur da bazen eser amannn boşver derim o zamanda hep işler sarpa sarar bak gördün mü sen bildiğin yoldan şaşma derim. Netekim bu çocuk meselesinde de kafaya çok takmamak adına şimdilik boşvermiş, olursa olur modunda takılıyorum ama bu iş geciktikçe Tıffcığımın sözünü dinleyip hemen şu ovulasyon testlerinden neden almadım diye çok hayıflanacağım çokkk. Çünkü bu ay hamile kalsam ve inşallah herşey yolunda giderse doğum hazirana denk geliyor, bu ay olmadı önümüğzdeki aya denk gelirse temmuz... yani iyice sıcaklara kalınıyor. Offf şimdiden didiklenemeye başladım ben yaw. Yok yok ne olursa olsun ben razıyım a.s

Kızlar bu arada benim adım Sena ,
nick ile yaz çiz uzun oluyor farkındayım sizi eziyetten kurtarayım dedim :emir_bebek:

Amanın isimler çıkmış meydane, tekrar memnun oldum Sena annecik.

selamlar sekerler, nasilsiniz demiycem cunku ne guzel herkesin cok iyi ve bomba gibi oldugu anlasiliyor.:lepi:

sscuba ve nurfeza hadin kizlar kaybettiginiz kilolarinizi bize yazin burdan biz de size destek olalim.kaydirigubbakcemile5

Senacim benim adim da Asli heralde boyle daha kolay olcek isimlerimizle sengözlerimebaksanab

Aslıcık da burdalarmışşş

Vay tubiş haa, ne güzel. Yaw yanlız unutlabilinir, ya da şöyle diim ben isim özürlüyümdür, umarım unutmammm.

Bendeniz de Sinem. Memnunlar oldum efenim.

bu isim işi iyi oldu da umarım karıştırmam. nick'lere cevap yazarken şimdi o kimdi, bu kimdi olacak ama.. sena, aslı, tuba.. ben de Pelin. memnun oldum kızlar :))) Benimkini kolay hatırlarsınız zemuszemus

Sakın seni atladığımı düşünme bir sonraki sayfada kalmışsın yeni gördüm ve diyorum ki
oooo pelin hanımlarda burdalarmış alkisalkisalkis

Çok geyik bir klişe oldu amma mesai bitimi ve bu açlıkla anca bu kaaa kaydirigubbakcemile3

tamamdır aslı cım...

Sena'cım senin burcun ne?

kovayım ben ama yükselenim de yay ..çok özgürüm ama sadakatim yüksek, çok gezerim ama yanlızlığı da severim evde vakit geçirmeyi de, umulmadık gariplikler ama gayet tutarlı sorumluluk sahibi davranışlarım da var.. ne bileyim hem kuzeyi hem güneyi aynı anda yaşayabilriim mesela kaydirigubbakcemile3

ok dir tubisss

evet pelin en kolayı anımsamak için ...

Hımmm nedense kendimi okur gibi oldum, bende plan program yapmadan adımını atamayanlardanım çünkü. Olur da bazen eser amannn boşver derim o zamanda hep işler sarpa sarar bak gördün mü sen bildiğin yoldan şaşma derim. Netekim bu çocuk meselesinde de kafaya çok takmamak adına şimdilik boşvermiş, olursa olur modunda takılıyorum ama bu iş geciktikçe Tıffcığımın sözünü dinleyip hemen şu ovulasyon testlerinden neden almadım diye çok hayıflanacağım çokkk. Çünkü bu ay hamile kalsam ve inşallah herşey yolunda giderse doğum hazirana denk geliyor, bu ay olmadı önümüğzdeki aya denk gelirse temmuz... yani iyice sıcaklara kalınıyor. Offf şimdiden didiklenemeye başladım ben yaw. Yok yok ne olursa olsun ben razıyım a.s

Amanın isimler çıkmış meydane, tekrar memnun oldum Sena annecik.

Aslıcık da burdalarmışşş

Vay tubiş haa, ne güzel. Yaw yanlız unutlabilinir, ya da şöyle diim ben isim özürlüyümdür, umarım unutmammm.

Bendeniz de Sinem. Memnunlar oldum efenim.

Haa bir eksik TIFF cığım kaldı sanırsam kaydirigubbakcemile2

çok doğru demişsin.daha kimbilir ne faydaları olur.
ama bizim için de şimdilik zorlukları çok olacak gibi,
gerçi bana bunlar vız gelir...kaydirigubbakcemile3
doktor filan burda hiç bilmiyoruz,türkiyede bile hep tavsiyelerle gideriz doktora
ayrıca burda masraflarda çokmuş.doğum ücreti filan.biz portekizdeyiz
yani hayat hep beklememiz için engeller çıkarıyo sanki CADIARZU
yani tamam erteliyoruzd aya -Allah korusun hemen gelmezse-
offf offf :umursamaz:

sen kendin için en doğrusunu bilirsin .. hakkınızda hayırlısı olsun.. çok da fazla plan yapma onlar gelecekleri zamanı biliyorlar da biz bilmiyoruz.. önemli olan hayatınıza şans, bereket uğur ve huzur getirmesi.. gerisi halloluyor bir şekilde..

ya kızlar accayip kaynatmışsınız oku oku yetişemiyorum valla. bacaksızlar günde 6 saat posamı çıkarıyorlar her gün eve cesedim geliyo, neti açıp bakıyorum bişiler yazcak kadar ne kafamı toplayabiliyorum ne de o gücü bulabiliyorum.

bu arada benim adım da nur. hepsinizle tek tek memnunlaşacam ama azzz sonraaaaa... dün bebem 9 haftalık oldu teyzeleriiiiiii! doktorla randevumuza 3 hafta kaldı. geçmiyor günler geçmiyorrrrrrrrrrrrrrrr, eve bi ultrason cihazı almazsam eyidir vallahhh. öpdüm herkeşi.. lülülülülülüopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile2
teker teker gelin gücüm yok..
:çok üzgünüm:

Sena'cım ben de yayım, benzer yanlarımız var gibi geldi ondan sordum. yükselenim yengeç. plansız programsız yaşayamam, en kötüyü düşünür, kendimi hazırlar iyisi olunca da mutlu olurum :)) çoook sabırsızım, özgür, başına buyruk.. yalnız kalmayı severim ben de..

ya kızlar accayip kaynatmışsınız oku oku yetişemiyorum valla. bacaksızlar günde 6 saat posamı çıkarıyorlar her gün eve cesedim geliyo, neti açıp bakıyorum bişiler yazcak kadar ne kafamı toplayabiliyorum ne de o gücü bulabiliyorum.

bu arada benim adım da nur. hepsinizle tek tek memnunlaşacam ama azzz sonraaaaa... dün bebem 9 haftalık oldu teyzeleriiiiiii! doktorla randevumuza 3 hafta kaldı. geçmiyor günler geçmiyorrrrrrrrrrrrrrrr, eve bi ultrason cihazı almazsam eyidir vallahhh. öpdüm herkeşi.. lülülülülülüopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile2
teker teker gelin gücüm yok..
:çok üzgünüm:

Günaydınnn hanımlarrr.

Bugün en mutlu günlerden biri, çünkü sabah itibariyleee o bahsettiğim kilit noktadan 600 gram inmiş durumdayım, totalda yaklaşık 2 kilo gitmiş görünüyorrr hihoyyyt

Ve evet haklısın nurcuğum burda bir hız kazandıkkki sormaaa. Ve bu da beni ayrıca çok mutlu ediyor. Bi de siz anneciklerden aldığım güzel haberler. Söyle o veletlere kendilerine rakip taşıyorsun fala yormasınlar senii :nazar:

X