ocuk istiyorum ama...

maşallah ne güzel sen 31.haftada 9 kilo almışsın, ben daha 25.haftada +8 kiloyu haneme yazmış bulunmaktayım.

bende hep boğazımdan kısmayı düşünsemde mutfağa girdiğimde işler karışıyor. yine de abartmıyorum tabiki. su meyveyle geçiştirdiğim çok oluyor.. keşke yürüyebilsem çok ama çok faydası olacak ama zor:KK43:( oturduğumuz yerde düzlük yok, heryer yokuş.. hadi onu geçtim kızımla çıksam tempolu yürüme şansım yok, apartmanda kızımı bırakabileceğim komşum olsada, kızım bensiz durmayacağı için oda zor:KK43:(
ancak annemlere gittiğim zaman yürüyebiliyorum. artık haftada bir annemlere giderim bende:)))

Semracım bende yürümeyi ne kadar istesem de malesef hava soğuduğundan beri pek mümkün olmuyor.Ya da düzenli yürüme imkanı olmuyor malesef.Çalışmasam günün belli saati yürüyüş yapardım.şu an 17,30 dan sonra işten çık, eve git, üstünü değiş, yürüyüş yap.Yürüyüşten gel, duş al vs..ee yemek yoksa birde gel yemek yap...yorgunluktan bitkin düşerim yani...

kızlar kimseler uğramamış ama...:KK19:nerelerdesiniz?

Sinem i face den takip ettiğim kadarıyla uykusuz geceler ve Didos'un uyku problemleriyle uğraşmakta...

biz geçen hafta oğluşumuzla karşılaştık.Bu sefer az da olsa yüzünü daha net görebildim.Kuzum çok güzelmiş bu arada..:KK16:
43 cm - 2173 gr olmuş miniğim:)))dr amcamız 3-3,5 kg -50-55 cm bekliyorum bebeği dedi..herşey Allah ıma şükür iyi gidiyor şimdilik.Her fırsatta kuzum tarafından tekmeleniyor, artık yeri dar geldiğinden karnımın orasında burasında gerilmeleri hissediyorum.Hoşuma gitmiyor desem yalan olur.Son derece mutlu bir şekilde kuzumla bıcır bıcır konuşuyorum:))Ben konuşunca hareketleri artıyor, beni duyduğunu hissettiriyor bana:)) çok keyifliyiz dolayısıyla...
önümüzdeki cmt yine randevumuz var bakalım...

Mobilyalarımız da 10 güne kadar gelecek..Ancak benim kendimle ilgili alışverişlerim bir türlü bitmedi.Yarın da onları tamamlamaya çalışacağım kısmet olursa...

Bende haberler böyle kızlar, azcık uğrayın neler yapıyorsunuz neler ediyorsunuz bakalım...

Hepinizi şimdiden ,iyi hafta sonları :KK16:

merhaba kızlar, uzun zamandır yoktum buralarda. Ne kadar uzun zaman olmuş hiç farketmemişim. Hamile olduğumu ilk size söylemiştim ve şimdi oğlum nerdeyse 16 aylık oldu:) herşey çok güzel gidiyor,işe başlayalı 3 hafta oldu,o zamana kadar oğlumla doya doya vakit geçirdik. 15 ay boyunca sürekli bir arada olmamızın verdiği doygunluktan mıdır bilmiyorum hiç yadırgamadı oğlum işe başlamamı. Sabahları el sallayıp akşam sevinç çığlıklarıyla karşılıyor beni:) hemen boynuma sarılıp ya yatak odasını gösteriyor ya da salondaki koltuğu, derdimiz bir an önce meme emmek :) Geçenlerde kazara hamile kaldığımı sandım. Baş dönmesi,mide bulantısı, sürekli açlık hali ve son olarak da gebelik testi çubuğunda çokkkk silik bir 2. çizgi !!! Görünce şok oldum,ne yapacağımı bilemedim, istiyor muyum istemiyor muyum allak bullak oldum. Bir yandan Pamir küçük keşke hamile olmasam diyorum, bi yandan da Pamir 2 yaşına gelince doğmuş olur ne güzel araları yakın olcak diyorum. Tabi en olumlu tarafı da; Pamire yaza kadar annemler bakacak (Adanadan geldiler bunun için),onların Adanaya döneceği tarihte de ben doğum yapmış olurum, sonra bi ücretsiz izin daha patlatırım Pamir yanımda büyümüş olur diyorum. O şaşkınlık anında hemen planlar yapmaya başlamıştım. Neyse çok uzattım ertesi sabah tekrar test yaptım bu sefer NEGATİF !!! ben şimdi hangisine inanayım di mi. Akşama tekrar yaptım yine negatif. Yani anlayacağınız hamile değilim ama hala da regl olmadım (gerçi emzirdiğim için hala düzensiz zaten reglim) Bu heyecanın ardından "2. ÇOCUĞU İSTİYORUM AMA" demeye başladım ve kendimi bu topiğe attım :) Ama bu sefer acele etmicem, yaz sonuna çalışmalara başlayabilirim:) Benden haberler böyle işte,her zaman yazamasam da takipteyim,hepinizi öperim :)

Merhaba hanımlar valla ben nerlerdesiniz diye sorarken kendim kaçak oldumm :KK66: ne deseniz haklısınız. Öyle bi hay huyla geçiyorki zaman bi bakmışım işten eve dönüş vakti gelmiş ve ben yine buraya bakmayı unutmuşum ama neyseki sziler burayı unutmuyorsunuz.

Efenim ben aynen siboşun dediği gibi uyumayan bi cadıyla boğuşmaktayım bi de şimdi rutini tamamen bozuldu, babamız menüküs ameliyatı oldu evde dinleniyo, bakıcıyla evde yalnız kalamayacakları için kayınvalidemde yanımızda yani ev tam bi curcuna. Eh haliyle kızın denge menge kalmadı ve kafası çok karıştı, baba evde ama anne niye yok, baba evde ama neden benimle oynamıyo parka götürmüyo diye hiç olmadık ve yapmadığı aşırı tepkiler vermeye başladı. Mesela istediği bi şey verilmediğinde ciyak ciyak bağarmaya başladı ve fırsatını bulduğu anda patadanak geçiriveriyo ve inanılmaz kuvvetli çok can yakıyo. Elimden geldiğince konuşarak durumu anlatmaya çalışıyorum ama onun 17 aylık ufkunda tabiki geçerli olamıyor sözlerim :KK43: Anlayacağınız ben tam artık düzeldik dediğim anda hayat bana du bakalımmmm daha çoook işin var diyooo :)

Sizlerin iyi giden hamişlik haberlerinizi duymak bana iyi geldi hele aldığınız kilocuklar hiççç moral bozacak cinsden değil helal olsun size iradenizin sağlamlığı önünde saygıyla eğiliyorum, bendeniz tam tamına 24 kilo almıştım :)))) hoş bunun 10 kilosu ödemdenmiş sezeryan sonrası hopp hemen gitti ama kalandan sadece 8 kilosunu verebilmişim üzerimde hala 6 kilosu duruyo yani kendinizle gurur duyun hanımlar son ay her hafta neredeyse bir kilo alacağınızı hatırlatmadan edemiycimmm ehi ehii ehiiii

Tubişimmm sana kısacası sen delürdün galiba dimek istiyorum diyebilir miyim izninle du bakali azcukkk, demek kuzucuk seni pek yormuyo maşallahhh ki sen de gözü kara 2. diyebiliyorsunn. Hadi bakaklım hakkınızda hayırlısı olsunnnn...

Merhaba hanımlar valla ben nerlerdesiniz diye sorarken kendim kaçak oldumm :KK66: ne deseniz haklısınız. Öyle bi hay huyla geçiyorki zaman bi bakmışım işten eve dönüş vakti gelmiş ve ben yine buraya bakmayı unutmuşum ama neyseki sziler burayı unutmuyorsunuz.

Efenim ben aynen siboşun dediği gibi uyumayan bi cadıyla boğuşmaktayım bi de şimdi rutini tamamen bozuldu, babamız menüküs ameliyatı oldu evde dinleniyo, bakıcıyla evde yalnız kalamayacakları için kayınvalidemde yanımızda yani ev tam bi curcuna. Eh haliyle kızın denge menge kalmadı ve kafası çok karıştı, baba evde ama anne niye yok, baba evde ama neden benimle oynamıyo parka götürmüyo diye hiç olmadık ve yapmadığı aşırı tepkiler vermeye başladı. Mesela istediği bi şey verilmediğinde ciyak ciyak bağarmaya başladı ve fırsatını bulduğu anda patadanak geçiriveriyo ve inanılmaz kuvvetli çok can yakıyo. Elimden geldiğince konuşarak durumu anlatmaya çalışıyorum ama onun 17 aylık ufkunda tabiki geçerli olamıyor sözlerim :KK43: Anlayacağınız ben tam artık düzeldik dediğim anda hayat bana du bakalımmmm daha çoook işin var diyooo :)

Sizlerin iyi giden hamişlik haberlerinizi duymak bana iyi geldi hele aldığınız kilocuklar hiççç moral bozacak cinsden değil helal olsun size iradenizin sağlamlığı önünde saygıyla eğiliyorum, bendeniz tam tamına 24 kilo almıştım :)))) hoş bunun 10 kilosu ödemdenmiş sezeryan sonrası hopp hemen gitti ama kalandan sadece 8 kilosunu verebilmişim üzerimde hala 6 kilosu duruyo yani kendinizle gurur duyun hanımlar son ay her hafta neredeyse bir kilo alacağınızı hatırlatmadan edemiycimmm ehi ehii ehiiii

Tubişimmm sana kısacası sen delürdün galiba dimek istiyorum diyebilir miyim izninle du bakali azcukkk, demek kuzucuk seni pek yormuyo maşallahhh ki sen de gözü kara 2. diyebiliyorsunn. Hadi bakaklım hakkınızda hayırlısı olsunnnn...

selam canım,konu başlığınızı ve birde bu son mesajınızı okudum,ilkinde daha çocuk yapmalı mıyım değil miyim demişsiniz,
şimdi bebeğinize kavuşmuşsunuz:) allah bağışlasın.
şimdi ben size sormak istiyorum,çocuklu mu? çocuksuz mu?

Selamlar, biz geldiiik:KK16:

Bende yazmamışım ne zamandır..!
Geçen cumartesi yine kontrolümüz vardı, 15 günde bir ziyaret eder olduk Dr amcamızı...Ocak ayında da her hft olacakmış kısmetse bakalım...
Mert 2450 gr-44 cm olmuş.Allaha şükür herşey çok iyi dedi DR amcamızda..yüreğimize su serpildi yine.Bense şu ana kadar 11 kilo almış görünüyorum.(Sinocum dediğin olursa eğer 15 kilo ile mi bitiricem ben gebeliğimi ??:KK14:
Öyle böyle 1 ay kadar bişi kaldı.Ben iyiden iyiye ağırlaştım, kendimi kaplumbağa gibi hissediyorum.Ellerim ve ayaklarımdaki şişlikler yüzünden moralim çok bozuluyor.Hatta ödemlerler biraz da kaşıntı yapıyor.Bugün ilk defa ellerim, parmaklarım ve avuç içlerim de kaşındı.Göbeğim de kaşınıyor,çatlak olur deniyor ama görünürde bişi yok şimdilik.Çömelip ayağa kalkmak işkence gibi.Yere birşey düşecek diye ödüm kopuyor.Hem yürüyüp hem konuşuyorsam zorlanıyorum, nefes nefese kalıyorum.Gece uykuları tuvalete gitmelerle bölük bölük zaten, uyuma pozisyonu sadece sağ tarafa veya sol tarafa oluyor...Geçici bir süreç bu yaşadıklarım ama 2 gündür bu duruma fena takmış durumdayım.Sanki hep böle kaplumbağa gibi , hepsi üstümde kalacakmış gibi geliyor.Etrafımdaki herkes sen yine iyisin deyip moral vermeye çalışsa da bu durum benim doğama aykırı olduğu için çok garipsiyorum..Sonra da diyorum ki; bunu bütün anne adayları yaşadı, belki de daha zorunu.

İznim 5 ocaktan sonra başlayacak galiba...İznimi de ayarlamam lazım bakalım.Çok iş var kızlar çok...Moilyalar hava yağmurlu olduğundan boyaları kurumamış henüz gelmedi, bebek cicileri yıkanacak vs...İnşallah yetişir hepsi zamanında...

Bende haberler böyle...

Hepinizi çok çok öptüüüm

selam canım,konu başlığınızı ve birde bu son mesajınızı okudum,ilkinde daha çocuk yapmalı mıyım değil miyim demişsiniz,
şimdi bebeğinize kavuşmuşsunuz:) allah bağışlasın.
şimdi ben size sormak istiyorum,çocuklu mu? çocuksuz mu?

Şimdiiii ne desem kiii, bi bez değiştirme ve yeniden giydirme işi 1 saati bulunca, 18 aydır neredeyse gece uykusu sıfır olunca, sosyal aktivite denen şeyi unutunca, evde yemek mi yokkk ammann boşver dışardan söylerizler bitmek zorunda kalınca, baby tv vs izlemekten embesilleşmeye az kalınca, sex mii o ne ki demeye başlayınca, aldığın kiloların tümünü veremeyip iyice filleştikçe, memelerin artık senin olmayınca, hiç tanımadığın çocuklar için şebekleşip kötü durumdakilere her koşulda hemencecik salya sümük ağlamaya başlayınca, uykususzluğun verdiği asabiyetle kaşlarının arasındaki çizgiler derinleştikçe ve eşinle daha sık tartışmaya başladıkça, "ben" egonu yerle yeksan ettikçe, evin diğer işleri azmış gibi bi de sürekli etrafa saçılan oyuncakları yine yeni yeniden topladıkça, keyifli bi akşam yemeğini ya da sinema keyfini unuttukça... bunu daha çoooook uzatabiliriz ama kısaca yine en başa dönüp gerçekten çok iyi düşünmek lazım diyenlerdenimmmmm

Amaaaaaa yaşamın en güzel mucizesi, senin kanın canın "annesiii" diyiverince tüm bu -çe,-çaaa lar unutuluppp hayatımın en doğru işini yapmışım diyorum :KK66:

Selamlar, biz geldiiik:KK16:

Bende yazmamışım ne zamandır..!
Geçen cumartesi yine kontrolümüz vardı, 15 günde bir ziyaret eder olduk Dr amcamızı...Ocak ayında da her hft olacakmış kısmetse bakalım...
Mert 2450 gr-44 cm olmuş.Allaha şükür herşey çok iyi dedi DR amcamızda..yüreğimize su serpildi yine.Bense şu ana kadar 11 kilo almış görünüyorum.(Sinocum dediğin olursa eğer 15 kilo ile mi bitiricem ben gebeliğimi ??:KK14:
Öyle böyle 1 ay kadar bişi kaldı.Ben iyiden iyiye ağırlaştım, kendimi kaplumbağa gibi hissediyorum.Ellerim ve ayaklarımdaki şişlikler yüzünden moralim çok bozuluyor.Hatta ödemlerler biraz da kaşıntı yapıyor.Bugün ilk defa ellerim, parmaklarım ve avuç içlerim de kaşındı.Göbeğim de kaşınıyor,çatlak olur deniyor ama görünürde bişi yok şimdilik.Çömelip ayağa kalkmak işkence gibi.Yere birşey düşecek diye ödüm kopuyor.Hem yürüyüp hem konuşuyorsam zorlanıyorum, nefes nefese kalıyorum.Gece uykuları tuvalete gitmelerle bölük bölük zaten, uyuma pozisyonu sadece sağ tarafa veya sol tarafa oluyor...Geçici bir süreç bu yaşadıklarım ama 2 gündür bu duruma fena takmış durumdayım.Sanki hep böle kaplumbağa gibi , hepsi üstümde kalacakmış gibi geliyor.Etrafımdaki herkes sen yine iyisin deyip moral vermeye çalışsa da bu durum benim doğama aykırı olduğu için çok garipsiyorum..Sonra da diyorum ki; bunu bütün anne adayları yaşadı, belki de daha zorunu.

İznim 5 ocaktan sonra başlayacak galiba...İznimi de ayarlamam lazım bakalım.Çok iş var kızlar çok...Moilyalar hava yağmurlu olduğundan boyaları kurumamış henüz gelmedi, bebek cicileri yıkanacak vs...İnşallah yetişir hepsi zamanında...

Bende haberler böyle...

Hepinizi çok çok öptüüüm

Siboşum nım nım nımmmm geri sayım başlamış desene her şeye rağmennn hamişliğin her dakikasının keyfini sür anacım çift kalp olmanın keyfi bambaşka :KK66: tabii sen hemen kavuşsak dersin bilirim ama az biraz daha sabırrr hiç ayrılmamacasına kavuşacaksınız mert bebişle. Şirin kaplumbağam kendine iyi bak, hazırlıkları da dert etme yavaş yavaş halledersin ama sanırım hastane çantan hazırdır, hazır değilsede hemencecik ilk onu hallediver anacım ne olurr ne olmazzzzz :KK66:

Bu arada tüm hamiş arkadaşlar çok iyi biliyorumki yatmak gün geçtikçe zorlaşıyordur onun için size Shuma Hamile Yast ve Emzirme Yast öneriyorum. Ben kullanmadım çünkü varliğindan bi haberdim ama şimdi hamiş olsam kesin edinirim diye düşünüyorum hem sonrasında emzirme yastığı olarak da kullanılabiliyo, aklınızda bulunsun :KK66:

Şimdiiii ne desem kiii, bi bez değiştirme ve yeniden giydirme işi 1 saati bulunca, 18 aydır neredeyse gece uykusu sıfır olunca, sosyal aktivite denen şeyi unutunca, evde yemek mi yokkk ammann boşver dışardan söylerizler bitmek zorunda kalınca, baby tv vs izlemekten embesilleşmeye az kalınca, sex mii o ne ki demeye başlayınca, aldığın kiloların tümünü veremeyip iyice filleştikçe, memelerin artık senin olmayınca, hiç tanımadığın çocuklar için şebekleşip kötü durumdakilere her koşulda hemencecik salya sümük ağlamaya başlayınca, uykususzluğun verdiği asabiyetle kaşlarının arasındaki çizgiler derinleştikçe ve eşinle daha sık tartışmaya başladıkça, "ben" egonu yerle yeksan ettikçe, evin diğer işleri azmış gibi bi de sürekli etrafa saçılan oyuncakları yine yeni yeniden topladıkça, keyifli bi akşam yemeğini ya da sinema keyfini unuttukça... bunu daha çoooook uzatabiliriz ama kısaca yine en başa dönüp gerçekten çok iyi düşünmek lazım diyenlerdenimmmmm

Amaaaaaa yaşamın en güzel mucizesi, senin kanın canın "annesiii" diyiverince tüm bu -çe,-çaaa lar unutuluppp hayatımın en doğru işini yapmışım diyorum :KK66:

çoookk güzel anlatmışsın :KK66:
çok teşekkürler.
Allah daha büyük sıkıntı vermeden ömrünüzün sonuna dek,
güzel geçinmeniz dileğiyle..
Ammaaaaa ben şimdi bunları bildiğim için hala çok kararsızım..

Siboşum nım nım nımmmm geri sayım başlamış desene her şeye rağmennn hamişliğin her dakikasının keyfini sür anacım çift kalp olmanın keyfi bambaşka :KK66: tabii sen hemen kavuşsak dersin bilirim ama az biraz daha sabırrr hiç ayrılmamacasına kavuşacaksınız mert bebişle. Şirin kaplumbağam kendine iyi bak, hazırlıkları da dert etme yavaş yavaş halledersin ama sanırım hastane çantan hazırdır, hazır değilsede hemencecik ilk onu hallediver anacım ne olurr ne olmazzzzz :KK66:

sinemcim evet çok az kaldı...yusuf yusuf....yarın raporum başlıyormuş, bugün iş yerindeki son günüm..işten ayrılacağım için içim biraz buruk olsa da, oğluma kavuşacağım için de çok mutluyum.şu an gerçekten hiçbir iş yapmıyorum, kendimi süs bebeği gibi hissediyorum.Geceleri uykularım bölük pörcük artık...gecen haftadan beri tüm vücudum karıncalar yürüyormuş gibi kaşınıyor, dr uma sordum yumurtayı kes dedi.kestim ama hala tam geçmedi, sadece hafifledi:KK43:(2 gecedir de mide asidi boğazıma kadar çıkıyor, yana yana uyanıyorum.Nerdeyse oturarak uyumaya başladım...
Oğlumun odası geldi ama deli gibi cila kokusu var cmt den beri havalandırıyoruz.Oğlumun hiçbir eşyasını henüz yıkayamadım, önümüdeki hafta ilk iş onları yıkayıp ütülemek olacak.(ben değil tabi ki; annem-kayınvalidem hallederler, bende o kadar güç kalmadı.)Hastane çantam da henüz hazır değil, onu da hallederim bu arada...Şu andan itibaren her an herşey olabilir tabi ki, tedbirli olmamız lazım:KK66:)

çoookk güzel anlatmışsın :KK66:
çok teşekkürler.
Allah daha büyük sıkıntı vermeden ömrünüzün sonuna dek,
güzel geçinmeniz dileğiyle..
Ammaaaaa ben şimdi bunları bildiğim için hala çok kararsızım..

aynı yollardan geçen biri olarak kararsızlığını o kadar iyi anlıyorum ki. Bazı kadınlar doğuştan anaç ruhlu oluyo ve onlar hiç mesele bile yapmıyorlar ya da bilmiyorum kararszılıkları, çekinceleri varsada iyi kamufile oluyorlar, ama bizim gibilerde işin rengi değişiyo malesef:KK66: bunu ben kendimde genetik bi eksiklik ya da fazlalık olarak açıklmaya çalışıyorum yoksa yaşamın bu mucizesine ulaşmak için bu kadar çekinmek normal olmasa gerek :KK66: Ama sana şu kadarını söyliyeyim eğer buralara bakınmaya başladıysan aslında kararını vermiş olmalısın, sadece kendine bi güç dayanak arıyorsun. O itici kuvveti ben eşimde buldum ve yine onun gözünü karartması sayesinde harekete geçebildik bana kalsa belki en az 1 yıl daha bekler kendi kendimi yemeye devam ederdim. Hoş bu topiği açtığımda hala da görüştüğüm güzel insanların yüreklendirici desteklerinide yabana atamam, hatta çok çabuk hamile kalarak herkesi şaşırtsamda dedim ya buraya bakmaya başladığımda aslında kararımı vermiş ve yüreklendirilmeye ihtiyaç duyar bi haldeydim ve sağolsunlar aradığımıda buldum.

Ne diyim hayatta tek öğrendiğim şey yaşanan bir artı varsa başka bi tarafta mutlaka eksiside var önemli olan teraziyi dengede tutmak o da biraz bizim elimizde. Hadi bakalım sana kolay gele :KK66:

aynı yollardan geçen biri olarak kararsızlığını o kadar iyi anlıyorum ki. Bazı kadınlar doğuştan anaç ruhlu oluyo ve onlar hiç mesele bile yapmıyorlar ya da bilmiyorum kararszılıkları, çekinceleri varsada iyi kamufile oluyorlar, ama bizim gibilerde işin rengi değişiyo malesef:KK66: bunu ben kendimde genetik bi eksiklik ya da fazlalık olarak açıklmaya çalışıyorum yoksa yaşamın bu mucizesine ulaşmak için bu kadar çekinmek normal olmasa gerek :KK66: Ama sana şu kadarını söyliyeyim eğer buralara bakınmaya başladıysan aslında kararını vermiş olmalısın, sadece kendine bi güç dayanak arıyorsun. O itici kuvveti ben eşimde buldum ve yine onun gözünü karartması sayesinde harekete geçebildik bana kalsa belki en az 1 yıl daha bekler kendi kendimi yemeye devam ederdim. Hoş bu topiği açtığımda hala da görüştüğüm güzel insanların yüreklendirici desteklerinide yabana atamam, hatta çok çabuk hamile kalarak herkesi şaşırtsamda dedim ya buraya bakmaya başladığımda aslında kararımı vermiş ve yüreklendirilmeye ihtiyaç duyar bi haldeydim ve sağolsunlar aradığımıda buldum.

Ne diyim hayatta tek öğrendiğim şey yaşanan bir artı varsa başka bi tarafta mutlaka eksiside var önemli olan teraziyi dengede tutmak o da biraz bizim elimizde. Hadi bakalım sana kolay gele :KK66:

eveettt çok haklısın;ben doğurmaktan,çocuk yetiştirmekten korkuyorum diyen kadına etrafımda bir kişiye rastlamadım:p
artık kendimde bir sorun mu var diye düşünüyorum.ben mi çok inceliyorum,kurcalıyorum diyorum.
benim en komik halimde ben tedavi bile gördüm bebek için ama etraf için diyebilirim baskılardan dolayı.
sonra tedaviyi bıraktım (zaten kısa bi süre idi) biz hala bebek için uğraşıyoruz ama bir taraftanda aynen dediğin gibi destek bekliyorum,
ve bu desteği en olması gereken kişiden,eşimdende göremiyorum kaldıki,bebek olduktan sonra hiç göremem sanırsam:26:
korkum bu ve dahasıda var..
amaaa rabbim verirsedee bunu sevinerek karşılar oluruna bakarım..
teşekkürler :KK66:

kızlar ne zamandır kimsecikler girmemiş, bende dahil...izne ayrıldım ve bebişimi bekliyorum.Dr kontrollerimize haftada iki gidiyoruz.Şu anda herşey iyi gidiyor.Cmt günü de normal doğum mu, sezeryan mı belli olacak sanırım.Artık iyice ağırlaştım.Dünkü nst de çok az sancılarım başlamış ama birşey hissetmiyorum.Bir an önce hafiflemek istiyorum.Geceleri 4-5 kere tuvalete gidiyorum, uykularım yokoldu gibi..
Allah sağsağlim kuzuma kavuşturur inşallah..
Bir dahaki sefere güzel haberleri vermek üzere..
Sevgiler

kızlar ne zamandır kimsecikler girmemiş, bende dahil...izne ayrıldım ve bebişimi bekliyorum.Dr kontrollerimize haftada iki gidiyoruz.Şu anda herşey iyi gidiyor.Cmt günü de normal doğum mu, sezeryan mı belli olacak sanırım.Artık iyice ağırlaştım.Dünkü nst de çok az sancılarım başlamış ama birşey hissetmiyorum.Bir an önce hafiflemek istiyorum.Geceleri 4-5 kere tuvalete gidiyorum, uykularım yokoldu gibi..
Allah sağsağlim kuzuma kavuşturur inşallah..
Bir dahaki sefere güzel haberleri vermek üzere..
Sevgiler

ahaa siboşummm geldi gelecek belkide geldi bile bebişşşş. Allahh sağlıcakla kavuştursun artık sizi, evet ilk başlarda pek fırsat bulamayabilirsin ama kısacık bi haber ver yeter anacım merakta koma beniii, hadi bakalım ayy heyacan bastı şimdi beni :KK66:))

ahaa siboşummm geldi gelecek belkide geldi bile bebişşşş. Allahh sağlıcakla kavuştursun artık sizi, evet ilk başlarda pek fırsat bulamayabilirsin ama kısacık bi haber ver yeter anacım merakta koma beniii, hadi bakalım ayy heyacan bastı şimdi beni :KK66:))

sinocum cuma akşamı bir duş aldım, duştan sonra bir boğaz ağrısı başladı, vücüt ağrısı başladı.Tam zamanı dedim yani...cmt de dr kontrolümüz vardı, vücudum kırıla kırıla gittim kontrole..Allahtan ateş yoktu.maşallah benimpaşanın keyfi yerindeymiş.herşey çok iyi dedi.ama drumuz vücudunda enfeksiyon var 1 hft daha doğurma, doğumda zorlanırsın dedi:)tamam dedim:)antibiyotiğe başladık, ateş olursa da gece gündüz aramamı söyledi.şükür ki ilaç iyi geldi, evde dinleniyor ve oğlanın kilosuna kilo katıyorum:))
öff çok sıkıcı, hiçbişi yapmadan evde oturmak, çalışan, aktif biri için çok gücüme gidiyor,moralim bozuluyor.. zaten birşey de yapamıyorum ki, enerjiyi sağolsun oğlan vücudumdan emiyor:))neyse çok az kaldı, sabırla bekliyoruz.
doğurursam güzel haberleri vermeye gelirim tabi ki:KK66:))
öptüm canım...:KK16:

merhaba herkese:)

Sibel maşallah çok az kalmış doğuma.. doğum şekli belli mi??
oğluşunun boyu kilosu sağlığı sıhhati yerindedir inşallah

ayy çok az kalmış ne güzel.. darısı bana olsun.. benim daha 1,5 ayım var. ve +11 kilodan fazlasını ekledim üzerime :26:
ilk kızımda toplamda 13 kilo almıştım. şu 1,5 ayda çok almasam bari.

Sinem sen nasılsın, didoş hanım nasıl?? Bizde Defneye uygun isim arıyoruz.. didem şuan ilk sırada:) birde delfin var.. ama bundan eşimin haberi yok henüz :KK1::KK1::KK1:

sinocum cuma akşamı bir duş aldım, duştan sonra bir boğaz ağrısı başladı, vücüt ağrısı başladı.Tam zamanı dedim yani...cmt de dr kontrolümüz vardı, vücudum kırıla kırıla gittim kontrole..Allahtan ateş yoktu.maşallah benimpaşanın keyfi yerindeymiş.herşey çok iyi dedi.ama drumuz vücudunda enfeksiyon var 1 hft daha doğurma, doğumda zorlanırsın dedi:)tamam dedim:)antibiyotiğe başladık, ateş olursa da gece gündüz aramamı söyledi.şükür ki ilaç iyi geldi, evde dinleniyor ve oğlanın kilosuna kilo katıyorum:))
öff çok sıkıcı, hiçbişi yapmadan evde oturmak, çalışan, aktif biri için çok gücüme gidiyor,moralim bozuluyor.. zaten birşey de yapamıyorum ki, enerjiyi sağolsun oğlan vücudumdan emiyor:))neyse çok az kaldı, sabırla bekliyoruz.
doğurursam güzel haberleri vermeye gelirim tabi ki:KK66:))
öptüm canım...:KK16:

ahh canım kıyamam sana çok geçmiş olsun, bu kış hamişliğide zor be anacım, ekstra çok dikkat etmek lazım ama malum mikroplar ortalarda dolanıyo birinden kaçsan diğerine tosluyorsun. Hoş yazında aşırı sıcaklar ayrı bi dert, kısacası zor anacım hamişlikte annelikte. Ama sana nacizane tavsiyem sakınn bu boş zamanların için üzülme, sıkılma, yapabildiğin kadar tadını çıkart, dünyanın en güzel ama en yorucu maceralarından birine başlamak üzeresin kıymetini bil tatloşummm benden demesi :KK66:))

merhaba herkese:)

Sibel maşallah çok az kalmış doğuma.. doğum şekli belli mi??
oğluşunun boyu kilosu sağlığı sıhhati yerindedir inşallah

ayy çok az kalmış ne güzel.. darısı bana olsun.. benim daha 1,5 ayım var. ve +11 kilodan fazlasını ekledim üzerime :26:
ilk kızımda toplamda 13 kilo almıştım. şu 1,5 ayda çok almasam bari.

Sinem sen nasılsın, didoş hanım nasıl?? Bizde Defneye uygun isim arıyoruz.. didem şuan ilk sırada:) birde delfin var.. ama bundan eşimin haberi yok henüz :KK1::KK1::KK1:

ohhhh maşallah vakit su gibi geçmiş yawww, daha dün gibi ahh bi ikinci meleğime kavuşsam duaların, 1,5 ay kaldı diyince şaşırdım walla. Anacım 11-13 kilonun lafımı olurrrr, sen iki çocukla hoppadanak veririsin hepsini.
Bu arada demekki seninle çok aynı frekanstayız, Didem benim çocukluktan aklımdaki isimdi ama Delfin'i de çok sever ve bi çok yerde nick olarak kullanırdım fekat babamız delfine sıcak bakmayınca kuzumun ismi oldu Didoş. Ne diim bence ikiside süper seçim, ismiyle cismiyle sağlıcakla yaşasın melekler.

Bizi soracak olursanız bendenizde kışdan aldım nasibimi ve çok fena üşüttüm, artık öksürmekten ses mems de kalmadı ve en kötüsüde Didoşa da sirayet etti, kuzumunda fırk fırk ve de son derece huysuz bi şekilde dolanıyo. Valla aslında bu halde işte olmamak lazım ama evde beni bir huysuzluk abidesi beklediğinden işte gücümü toplayıp kendisiyle tüm gece anca başedebiliyorum, aldığı onca paresetemole rağmen yine uyumuyorya cadı ne diim ben kendisine :KK43:

Onun dışında bi dee bugün 35 yaşımıda devirmiş bulunuyorum, tek diyebileceğim, bu hayattan daha hiç bi şey anlamadığım :KK66:

X