ocuk istiyorum ama...

selam arkadaslar bende araniza yeni katilanlardanim.cogunuzla ayni kaderi paylasan biriyim.gelelim benim durumuma;ben yaklasik 1.5 yil hapla korundum.gectigimz mart ayinda bebek sahibi olmaya karar verdik.hapi biraktim hemen folik aside basladim.hapi biraktigim ay doktor kontrolune gittim smeer testi yumurtaliklarin kontrolu falan yapildi hic bir sorun cikmadi.biraktigimdan beri 4 5 kere adet gordum 2 ayda bir 3 ayda bir faalan.tabi herseferinde umitleniyorum simdiye kadar 20 tane test harcamisimdir.doktoru aradim 17 araliga randevu verdi bakalim ne olcak.bu arada en son ekimin 25 inde hastalandim.bu ayin 15 iyle 17si arasi kahverengi lekelenme oldu ilk defa bole bisey basima geldi ve o gunden beri bi acayibim kasiklarimda batma var goguslerim cok hasas.sanirim ustune cok dustum psikolojik olabir.yorumlariniz icin simdiden tesekkurler.

Kızlar dün de yazmayı denedim ama forumda sorun vardı, mesajım gitmedi. ben 18 Kasım perşembe günü doğum yaptım ve oğluma kavuştum. Kaan bize süpriz yaptı, perşembe akşamüstü suyum geldi ve apar topar hastaneye gittik. Oğlum sezaryen ile 20h30'da 3440 gr ve 48 cm olarak doğdu. Dün eve geldik.
Şimdilik herşey yolunda, keyfimiz yerinde. Birbirimize alışmaya çalışıyoruz.
Ben hala rüyada gibiyim, ne hissettiğimi bile anlatamıyorum. Allah tüm isteyenler bu güzelliği yaşatsın, anneliği tatmayan kadın kalmasın...

ooo peliiin çoook sevindim güzel haberine. Allah sağlıklı, mutlu, kocaman bir hayat versin ona. kaan bebek hoşgelmiş:KK66: gözün aydın canım:KK71:

aa kimseler gelememiş topikçiğimize. sibel cim nasılsın? gelmedin hala işlerin bitmedi sanırım . aslı bebek nasıl? sena cım 26 kasım mıydı doğum günü doruk cuğumun eğer öyleyse şimdiden doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu senelereee.
hadi arkadaşlar gelin arada ya. yalnız kaldım burada. sinem, feyza, hande nerelerdesiniz?

aaa neler neler olmuş kimseler kalmamış topikte yaa.. benim bilg. bozuktu anca gelebildim ama çoğu arkadaştan hiç ses seda yok :KK59:

kızlar merhaba,
uzun zamandır sizleri ihmal ediyorum kusura bakmayın
Doruk paşam 28 kasım da 1 yaşını doldurdu...büyüdü.. küçük adam oldu teyzeleri... daha dün size doğuma gittim yok yırtıktı , yok lohusalıktı bilmem ne yazıyordum di mi :) şimdi o günler geride kaldı hatta epeyce uzakmş gibi geliyor ..hatta allah nasip ederse bir bebek daha istiyorum diyeyim de siz de bana yuh dersiniz belki... zaten çok zor sahip oldum paşaya, tüp bebek ile belki de bu hep bir istek olarak kalacak ama ben tek çocuk sahibi olarak kalacağım kim bilir.. olsun buna da sonsuz şükür.. insan ilk acemilik anneliğinde yaptıklarını yapmadan, daha sakin daha hzuurulu daha tecrübeli bir başka annelik daha yaşamak istiyormuş ben bunu anladım ...Darısı bekleyen herkesin başına tez zmanda inşallah.

Biz iyiyiz, boyumuz kilomuz gelişimimiz normal. Ne çok ileri ne geri, normal işte..bundan iyisi can sağlığı. Yürümeye başladı, evde arkasından dolana dolana ben de 75 kilo ile tamamladığım hamileliğimde, 1 yılın sonunda 60 kilo ile anne olarak devam ediyorum. 3-5 kilo daha versem şahane olacak da istek yok içimde kendimi sıkmak adına..Hala çalışmıyorum, sanırım Doruk 2 yaşına gelene dek de bir arayışım olmaz, sonrası Allah kerim. Hepinizin iyi olduğunuzu, hamileliği süren arlkadaşlarımın hayırlı haberlerini kontrol etmek için daha sık gelmeye çalışacağımı söyleyip kaçıyorum. Herkese sevgilerimle,

merhaba sena cımm. ooo desene 1 yıl geçti bitti. yeni yaşınız kutlu olsun daha nice uzun mutlu ömürler sizlerin olsun. bende senin gibi uzun uzun yazmak isterdim ama bende bebekle ilgili bir haber yok. bu aralar anneme canım sıkkın göğsünde kitle varmış 1 cm o alınancak inşallah kötü huylu bir şey değildir çok üzülüyorum moraller baya bozuk benim . öpüyorum kızlar kendinize iyi bakın:KK55:

merhaba sena cımm. ooo desene 1 yıl geçti bitti. yeni yaşınız kutlu olsun daha nice uzun mutlu ömürler sizlerin olsun. bende senin gibi uzun uzun yazmak isterdim ama bende bebekle ilgili bir haber yok. bu aralar anneme canım sıkkın göğsünde kitle varmış 1 cm o alınancak inşallah kötü huylu bir şey değildir çok üzülüyorum moraller baya bozuk benim . öpüyorum kızlar kendinize iyi bakın:KK55:

mwlwk cim ne oldu anneciğin durumu ????

selam arkadaslar bende araniza yeni katilanlardanim.cogunuzla ayni kaderi paylasan biriyim.gelelim benim durumuma;ben yaklasik 1.5 yil hapla korundum.gectigimz mart ayinda bebek sahibi olmaya karar verdik.hapi biraktim hemen folik aside basladim.hapi biraktigim ay doktor kontrolune gittim smeer testi yumurtaliklarin kontrolu falan yapildi hic bir sorun cikmadi.biraktigimdan beri 4 5 kere adet gordum 2 ayda bir 3 ayda bir faalan.tabi herseferinde umitleniyorum simdiye kadar 20 tane test harcamisimdir.doktoru aradim 17 araliga randevu verdi bakalim ne olcak.bu arada en son ekimin 25 inde hastalandim.bu ayin 15 iyle 17si arasi kahverengi lekelenme oldu ilk defa bole bisey basima geldi ve o gunden beri bi acayibim kasiklarimda batma var goguslerim cok hasas.sanirim ustune cok dustum psikolojik olabir.yorumlariniz icin simdiden tesekkurler.

canım aynı şeyler benimde başıma geliyor ama muhtemelen adet günün yaklaşıyor o kasılmalar o şişkinlikler bence ondan bende de var bu ara o ağrılar biliyorum yine adet olcam :KK14::KK14::KK14::KK14:

mwlwk cim ne oldu anneciğin durumu ????

Selam canım
artık kimse gelmiyor buraya :KK43: annem bugün ameliyat olcaktı ist a gitcekti gün almıştık ama malesef kardeşim cmts akşamı trafik kazası geçirdi :KK43: çok şükür ki kendinde bişey yok . annemin tansiyonu çıktı tabi bu haberi duyunca ameliyatı iptal ettik şimdilik . önümüzdeki haftalarda ameliyat olcak. bakalım başımıza daha neler gelcek ::KK43:

kızlar bu arada yeni yıl yaklaşıyor. belki görüşemeyiz (gerçi ben buradayım arada bakıyorum ama siz yoksunuz) hepinize bol sağlıklı bir yıl diliyorum. sağlığınız yerindeyse gerisi mutlaka olacaktır :nazar: hepinizi öpüyorum sevgilerimle:KK16:

merhaba kızlar..

melekcim canım çok geçmiş olsun.. telaşeleri peşpeşe yaşamışsın.. umarım annen bi an önce sağlığına kavuşur.. ve yeni yıl sana, bizlere mutluluklar getirir..

bende dahil kimseler uğramaz olmuş bakıyorum da.. umarım herkesler iyidir.. biz kızımla büyümeye çalışıyoruz.. bi yandan da ben işe başladım ve yoğun bi hayatla boğuşuyorum.. ama mesai bitip eve gittiğimde kızımın yüzüme bakıp tatlı tatlı gülümsemesi herşeyi bi anda tozpembe yapıyor..

neyse ben kaçar kızlar.. görüşmek üzere..

merhaba kızlar..

melekcim canım çok geçmiş olsun.. telaşeleri peşpeşe yaşamışsın.. umarım annen bi an önce sağlığına kavuşur.. ve yeni yıl sana, bizlere mutluluklar getirir..

bende dahil kimseler uğramaz olmuş bakıyorum da.. umarım herkesler iyidir.. biz kızımla büyümeye çalışıyoruz.. bi yandan da ben işe başladım ve yoğun bi hayatla boğuşuyorum.. ama mesai bitip eve gittiğimde kızımın yüzüme bakıp tatlı tatlı gülümsemesi herşeyi bi anda tozpembe yapıyor..

sağol canım.evet yeni yıla böyle girdik ama inşallah 2011 herkese güzel günler getirir. annem pzts ameliyat olcak inşallah sonuç temiz çıkar . senin adına sevindim ne güzel işe de başlamışsın. hayırlı olsun. inşallah bir gün bende işten geldiğimde yüzüme tatlı tatlı bakan bir minnoşum olur ve dileyen herkesin :) çok öpüyorum. kendine iyi bak. kızlar iyimisiniz ne olur arada yazsanız :KK43:

kızlar nerdesiniiiz? herkes nerde zor buldum başlığı:KK53:

biz iyiyiz, bebek büyüyor, ama ikili test sonuçları çok güzel çıkmadı. biraz moralsizim anlıyacağınız.

Uzun zaman oldu evet arkadaşlar vallahi bende unutmuşum dünya telaşesi vs derken ve çocuk düşünmezken hiçde uğramaz oldum :KK43: bugün aklıma düştü.
Kızlar az çok değişen şeyler olmamış Aslıcım sonuçların pek iyi çıkmadığını söylemişsin ama okadar fazlaki bu örnekler..Tabii seni rahatlatmaz iyi sonucu görmeden ama pozitif olmaya çalışmalısın...Dilerim herşey çok güzel olur. Bu arada lütfen nette bu konuları araştırıp kendini yıpratma...

merhaba kızlar..

Merhaba Feyzacımmm Bebeğinin ve senin iyi olmana çok sevindim canım.. İşe biras erkenden başlamışsın yahuuu :KK50: Ama maşallah kuzucuğun gülücüklere başlamış ehuehe:KK34: dilerim hep güler :)

slm kizlar en son bu yaziyla aranizdaydim araligin 14 unde esimle alisverise gittik ben daha hastalanmadim esim surekli hamilesin hissediyorum falan dio bende yok diyorum ama icten ice bende ayni seyi dusunuyorum neyse beni zorladi hadi test alalim falan die tamam dedim ama alirsak ben dayanamam yaparim dedim. aldik carsida bi lavaboya girdim test yaptim bide ne goriyim ikinci cizgi kipkirmizi ciktim hemen agliyorum tabi esimde yok die uzuldum sanmis dedim pozitifbide ortalikta testi gosteriyorum bi sarildik agla agla herkes bize bakiyo umrumda deil.3gun sonra doktora gittik simdide 10 haftalik olduk.allahim isteyen herkese nasip etsin.

slm kizlar en son bu yaziyla aranizdaydim araligin 14 unde esimle alisverise gittik ben daha hastalanmadim esim surekli hamilesin hissediyorum falan dio bende yok diyorum ama icten ice bende ayni seyi dusunuyorum neyse beni zorladi hadi test alalim falan die tamam dedim ama alirsak ben dayanamam yaparim dedim. aldik carsida bi lavaboya girdim test yaptim bide ne goriyim ikinci cizgi kipkirmizi ciktim hemen agliyorum tabi esimde yok die uzuldum sanmis dedim pozitifbide ortalikta testi gosteriyorum bi sarildik agla agla herkes bize bakiyo umrumda deil.3gun sonra doktora gittik simdide 10 haftalik olduk.allahim isteyen herkese nasip etsin.

gözün aydın canım çok sevindimm.

vayyy ne güzel bir haber, 10 hafta bitmiş bile, hoş şimdi daha da büyümüştür, tebrikler, sağlıcakla kavuşursunuz inşallahhh...

X