Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Tamamdir yarın haber bekliyorum😊🤣
benimde bugün 3. günüm canım inşallah hepimiz hamileyizdir :KK200: Bendekasık ağrısı oluyor dün çok ağrım vardı mesela. Kafamı karıştıran şey iğneyi olduktan 2 3 saat sonra böyle afedersiniz jölemsi bi akıntı geldi hemen çatlamışmıdır hiçç bilmiyorum benimde ilk herkes 36 saat sonra çatlar diyor ama hayırlısı bakalım

Meraba canım benimde bugün 6. Günüm akıntı olayına bişey diyemicem o kadar erken çatlama olurmu bilemiyorum ama benim hala azar azar akıntım oluyor belki hala çatlayan yumurtam var veya iğnenin bı etkisi bilemiyorum

Kızlar benim iğneden sonra 12.günüm hala iğnenin içindeki beta hcg yüksek midir hava çok soğuk dr gidemiyorum test hala çift çizgi çıkıyor bugün kontrolü olan arkadaşım sorabilir misin doktoruna ☺️

Bugün çatlatma iğnesi vuruldum, yumurtam 20,22 mm. Doktorum çok erken büyümüş dedi. Aynı boyutlarda olan var mı?

Aynen bende dun gous agrisi aşırı vardi bugün ağrı azaldı ama hala var kaşık ve bel ağrım yok benim de 23 mm 1 tane vardı r.gun kontrolde 1 tane daha geliyo gün aşırı ilişki dedi hayırlısı ınslalah gebelik sonuçlarımı alırız hep beraber kızlar

Aynen bende dun gous agrisi aşırı vardi bugün ağrı azaldı ama hala var kaşık ve bel ağrım yok benim de 23 mm 1 tane vardı r.gun kontrolde 1 tane daha geliyo gün aşırı ilişki dedi hayırlısı ınslalah gebelik sonuçlarımı alırız hep beraber kızlar
İnşAllah hep birlikte güzel haberler alırız kaçıncı günğn bugün

X