Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Kızlar benim bu ay da olmadı regl oldum maalesef. Üstelik sanirim ilaclar ve igne düzenimi bozdu , bir türlü sökülemedim doğru düzgün.
Bu ay son kez deneme yapacagiz igne ile. Hepimiz icin hayirlisi olsun 🙏

Ben anestezisiz çektirdim hiç korktuğum gibi çıkmadi ama acı eşiği ile ve tüplerin açıklığıyla falan da ilgili tabi

Evet anestezisiz oldum, ilkini de 5 yıl önce yine antestezi siz cektirmistim. Medivia cengelkoy de 750 tl ye çektirdim. Cok az ağrım oldu, işlem sırasında tuplere ilaç verilirken agri oluyor ama zaten 5 dk bile sürmüyor. Hiç korkmayın, kendinizi rahat bırakın hayırlısıyla sonuclariniz sorunsuz çıkar inşallah 🧡
Cok tesekkur ederim kizlar
Ben de bugun cektirdim ama doktorum direk anesteziliye yonlendirdi sanirim eski tip cihazmis kanamam oldu hala hafif devam ediyor regl gibi sancilarim falan da var ama cok sukur hicbisi hissetmedim bile ve rahat gecti en onemlisi de temiz cikti🤲🏻 Zaten atama durumumdan dolayi nisanda da 1 sene oluyor isteyeli artik bu ay tup icin ilac almaya basladim iki ay kullanip bu surede olmazsa tup bebegs gecmis olucaz. Insallah hsg ise yarar ve kendiliginden gebelik bu ay veya nisanda gelir dua edin bana 🥰
Kadinlar gununuzu de kutlarim😘

Ben de bugun cektirdim ama doktorum direk anesteziliye yonlendirdi sanirim eski tip cihazmis kanamam oldu hala hafif devam ediyor regl gibi sancilarim falan da var ama cok sukur hicbisi hissetmedim bile ve rahat gecti en onemlisi de temiz cikti🤲🏻 Zaten atama durumumdan dolayi nisanda da 1 sene oluyor isteyeli artik bu ay tup icin ilac almaya basladim iki ay kullanip bu surede olmazsa tup bebegs gecmis olucaz. Insallah hsg ise yarar ve kendiliginden gebelik bu ay veya nisanda gelir dua edin bana 🥰
İnşallah hepimiz sağlıkla hamile kalırız canım,hakkında hayırlısı olsun ❤

Çok geçmiş olsun canım çok şükür iyiymiş sonucun inşallah bebiş olur kendiliğinden Allah'ın izliyle 🥰🤲 Ben de eski tiple cektirmistim ama dediğim gibi fazla ağrı kanama falan olmadı bende tabi kişiye göre değişiyor anestezili yaptırarak iyi yapmışsın boşver 🤗

Merhaba kızlar, iğneden sonra 10. Gündeyim ve ara ara ovulasyon testi yapıyorum sanırım iğne sebebiyle hep pozitif çıkıyorum, adet olacağım zaman normalde hiç aancım vs.. Olmaz çok nadirdir. İnşallah hamileyimdir sağ kasığımda hafif ağrı oluyor ara ara ama çok minik ağrılar. Çatlıcam meraktan çok zor beklemek aslında hiç ümitli değilim çok iyi değerlendiremedik sanki bu ayı ondan bilmiyorum ya buraya yazmak rahatlatıyor.

Merhaba kızlar, iğneden sonra 10. Gündeyim ve ara ara ovulasyon testi yapıyorum sanırım iğne sebebiyle hep pozitif çıkıyorum, adet olacağım zaman normalde hiç aancım vs.. Olmaz çok nadirdir. İnşallah hamileyimdir sağ kasığımda hafif ağrı oluyor ara ara ama çok minik ağrılar. Çatlıcam meraktan çok zor beklemek aslında hiç ümitli değilim çok iyi değerlendiremedik sanki bu ayı ondan bilmiyorum ya buraya yazmak rahatlatıyor.
Beklemek cok yorucu ya, en rahat oldugum dönem adetten yumurtlamaya kadar gecen süre, sonrası hep sabırsız bir bekleyiş :) benim gecen ay klomen kullanımından olan 2 kistim vardı, oyuzden hicbişey vermedi, ilişki günlerini pek degerlendiremedik. her an adet olacak gibiyim ama 3-4 gün kadar gecikti. mevsimsel mi bilmiyorum umutlanmak istemiyorum

Beklemek cok yorucu ya, en rahat oldugum dönem adetten yumurtlamaya kadar gecen süre, sonrası hep sabırsız bir bekleyiş :) benim gecen ay klomen kullanımından olan 2 kistim vardı, oyuzden hicbişey vermedi, ilişki günlerini pek degerlendiremedik. her an adet olacak gibiyim ama 3-4 gün kadar gecikti. mevsimsel mi bilmiyorum umutlanmak istemiyorum
Ben de ayni sekilde regl olunca rahatim regl bitince stres basliyor. Aslinda bence catlatma ignesi basli basina beklentiye sokuyor insani. Bu ay ignesiz deneyecegim ben

Ben de ayni sekilde regl olunca rahatim regl bitince stres basliyor. Aslinda bence catlatma ignesi basli basina beklentiye sokuyor insani. Bu ay ignesiz deneyecegim ben
Evet benim de öyle oluyor, sanki mutlaka ise yaramali gibi bir beklentiye giriyor insan

Evet benim de öyle oluyor, sanki mutlaka ise yaramali gibi bir beklentiye giriyor insan

Valla kuzum nasipten öte köy yok. Bu ay kar yagisindan dolayi doktora gidip femara recete ettiremedim. Bu ay kullanamayacagim. Nasip iste 😅
Bu arada ben tüp bebek icin arastirma yapip fiyat aldim , 20 bin diyorlar ortalama. Nasil sizce fiyatlar ?

Valla kuzum nasipten öte köy yok. Bu ay kar yagisindan dolayi doktora gidip femara recete ettiremedim. Bu ay kullanamayacagim. Nasip iste 😅
Bu arada ben tüp bebek icin arastirma yapip fiyat aldim , 20 bin diyorlar ortalama. Nasil sizce fiyatlar ?
benim de adetim gecikti kasıklarım cok agrıyor test yaptım negatıf, adet sokturucu kullanmam lazım ama gidemedim ben de.
20 binse cok iyi ama bence daha fazladır, tüp bebek baslıklarından arastır istersen canım

Merhaba, ben ovulasyon testiyle takip ettim hep ilacın etkisi geçtiğini anlamak için dün akşam 14. Gün bitmişti iğne için ovulasyon yaptım hiç şimdiye kadar bu kadar kırmızı iki çizgi görmemiştim arkadaşım kesin hamilesin dedi doktorum iğne vurulsun ovulasyon u takip edemezsin dedi içim içimi yiyiyor birazdan gebelik testi için hastaneye gideceğim çok heyecanlıyım inşallah hayal kırıklığı yaşamam fotoğraf ta en altta olanı dun gece yaptım onun üstünde ki de 2 gün önce Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah
IMG-20220313-WA0009.jpeg

Beklemek cok yorucu ya, en rahat oldugum dönem adetten yumurtlamaya kadar gecen süre, sonrası hep sabırsız bir bekleyiş :) benim gecen ay klomen kullanımından olan 2 kistim vardı, oyuzden hicbişey vermedi, ilişki günlerini pek degerlendiremedik. her an adet olacak gibiyim ama 3-4 gün kadar gecikti. mevsimsel mi bilmiyorum umutlanmak istemiyoru

Merhaba, ben ovulasyon testiyle takip ettim hep ilacın etkisi geçtiğini anlamak için dün akşam 14. Gün bitmişti iğne için ovulasyon yaptım hiç şimdiye kadar bu kadar kırmızı iki çizgi görmemiştim arkadaşım kesin hamilesin dedi doktorum iğne vurulsun ovulasyon u takip edemezsin dedi içim içimi yiyiyor birazdan gebelik testi için hastaneye gideceğim çok heyecanlıyım inşallah hayal kırıklığı yaşamam fotoğraf ta en altta olanı dun gece yaptım onun üstünde ki de 2 gün önce Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah Eki Görüntüle 3025273
Gercekten çok koyu sanki olabilir gibi geldi bana hadi inşallah Allah'ın izniyle hamilelik vardır 🤲🥰

X