Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Selam kızlarrrr. 2 günlük hastalığın ardından ben yeniden geldim. nasılsınız bakalım nasıl gidiyor son durumlar. Buarada bende test yaptım ama 😂 bildiğim kadarıyla en iyi sonuç için bu testleri sabah ilk idrarla yapmak gerekiyor. ama ben saat başı tuvalete çıkıyorum ve öğlen gibi yaptım tabiki negatif. ama çok sallamadım. ben inanmıyorum bu testlere. en azından negatif çıkanlara 🤣 siz neler yapıosunuz bakalım
Geçmiş olsun canım bencede ya moral bozacak bsy yok idrar testleri güvenilir değil

öyle vallahi 2 gündür yoktum çok bakamadım. sen yaptınmı test
Bn yaptım 2 farklı marka erken gebelik testi prodoctor ve predictor markaları. Bı tanede normal kaset test yaptım hepsinde çok şükür ikinci çizgiyi gördüm inşallah yarın test günüm kandada cikar

Bn yaptım 2 farklı marka erken gebelik testi prodoctor ve predictor markaları. Bı tanede normal kaset test yaptım hepsinde çok şükür ikinci çizgiyi gördüm inşallah yarın test günüm kandada cikar
Oh maşallah ya Allah hayırlısıyla kucağına alıp büyütmeyide nasip etsin inşallah sağlıkla. 🤗

Narinal test gününü bekle. Kan testin sonuçlanmadan üzme kendini. Tamam negatif olabilir ama bir sürü diğer olasılıkta var.belki test bozuktu, belki ilk idrarla yapmadığın için çıkmadı vs. Hakkımda hayırlısı olsun inşallah
Tabi bunlar da ihtimal ama o kadar beyazdı ki negatif olduğundan emin oldum . Bu sefer tüp bebeğe başlamadan prp yaptıracağım

İzmir smyrna art yaptırdım, hiçbir belirti yok açıkçası sadece Bel ağrısı oluyor. Dediğin gibi hangisi yan etki hangisi belirti anlaşılmıyor test günün ne zaman bana 8 şubat dediler ve senin merkezin hangisiydi
Ben de orda oldum 31 ocakta. 12 Şubat'ta test günüm inşallah güzel haber alalim

7.gunle 8.gun idrar tahlili ayni siliklikte olunca stres yaptim dayanamadim dun 8.gunde kantahlili yaptim kizlar degerim 101 cikti yarinda insallah kan verecegim yukselirse saglikli ozaman diyebilecegiz dedi dr
Çok sevindim canm senin adına inşallah bizimde böyle pozitif pozitif sonuçlar olur..

X