Ocak ayı transfer olup sonuç bekleyenler

Benim test prodoctor değil Predictor.. Prodoctor Predictor ün çakması gibi.Precidtor 65 TL sizin söylediğiniz test 25 TL.. Ben de daha önce söylediğin test ile aldanmıştım 😇
Arkadaşlar 3 farklı marka ile denedim normal kaset test ilçede denedim çok şükür silik çizgi var hepsinde inşallah kandada pozitif i görürüz hepimiz 🤲🤲

Hanımlar hiç sesiniz çıkmıyor bugün 27 Ocak transferleri nerdesiniz

Arkadaşlar test yapıp inçe çizgiyi görenlerden gaza geldim az önce yaptım ama bembeyaz tertemiz bir testim var şu an. Maalesef negatif sinirimden eşimle de tartıştım. 2. Deneme ve 2. Negatif çok üzücü canım yanıyor resmen.. umarım hala test yapmamış herkes pozitiftir

Arkadaşlar test yapıp inçe çizgiyi görenlerden gaza geldim az önce yaptım ama bembeyaz tertemiz bir testim var şu an. Maalesef negatif sinirimden eşimle de tartıştım. 2. Deneme ve 2. Negatif çok üzücü canım yanıyor resmen.. umarım hala test yapmamış herkes pozitiftir
Çok üzüldüm inşallah diğerinde olumlu sağlıklı sonuçlar alırsın, ne desek üzüntün hafiflemeyecektir. Rabbim en kısa zamanda nasip eder insallah

Sakin ol canm moralini bozma gerçekten gün doğmadan neler doğar idrarda negatif olup normalde pozitif olan yada tam tersi bı sürü kimse var

Selam kızlarrrr. 2 günlük hastalığın ardından ben yeniden geldim. nasılsınız bakalım nasıl gidiyor son durumlar. Buarada bende test yaptım ama 😂 bildiğim kadarıyla en iyi sonuç için bu testleri sabah ilk idrarla yapmak gerekiyor. ama ben saat başı tuvalete çıkıyorum ve öğlen gibi yaptım tabiki negatif. ama çok sallamadım. ben inanmıyorum bu testlere. en azından negatif çıkanlara 🤣 siz neler yapıosunuz bakalım

X