Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben aylardır kullanıyorum içerik bakımından da hoşuma giden bir ürün. 3 aylık olan paketlerinden aldım 3 aydır kullanıyorum bakalım

Kızlar 2 gün gecikmede 55 ertesi gün 120 beta hcg sizce az mı yoksa iyi bit değer mi? Yükseliş iyi ama beta hcg bana az geldi

Kızlar 2 gün gecikmede 55 ertesi gün 120 beta hcg sizce az mı yoksa iyi bit değer mi? Yükseliş iyi ama beta hcg bana az geldi
Yeni yakalamışsınız:) Önemli olan sağlıklı bir şekilde 2 katı artması ki artmış. Takip etmeye devam edin :)

Bilemiyorum canım bata baya ağrım oldu ama regl olmadım. Şimdi ağrı kesildi gibi yani çok garip böyle olmazdı hiç bende. 1-2 gün geçikmeyle test yapacağım bakalım

İnş canım benim. Bi garip hissediyorum bu ay. Yapar yapmaz buraya yazacağım

Bence gayet iyi maşallah moralinizi yüksek tutun bu arada sizin yumurtlama ne zamandı. Yumurtlama üzerinden kaç gün geçince pozitif görmüştünüz

İnş canım benim. Bi garip hissediyorum bu ay. Yapar yapmaz buraya yazacağım
Sizin bu ayın beşinde değil mi bat tarihiniz inşallah güzel sonuçlanır. Benim bata iki gün kaldı ama kaset testlerim negatif çıktı ben de bıraktım regl günümü bekleyeceğim gecikirse 7 ocakta yapacağım testi sürekli negatif görmekten bıktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…