Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya teşekkür ederim canım hoşbuldum büyük ihtimalle ben de regl olcam çünkü belirtilerim var o yüzden test yapmıyorum inşallah senin de geç döllenme olur sonradan pozitifi görürsün
Canım iğneden sonra 17 gün olmuş şimdiye adet olman gerekmezmi 3 gün gecikmen var neticede bence yarında olmazsan deneye bilirsin

Öyle valla ben tamam dedim reglimin birkaç gün gecikmesini bekleyecem ama dayanamam büyük ihtimal üçünde olmazsam dördünde teste sarılırım yine
Hayırlısı olsun canım hakkımızda inşallah, valla bende hala regl olmadım gün içinde ara ara 2-3 sefer bel ağrısı yokluyor göğüs hassasiyetim devam ediyor bakalım 1-2 güne testi tekrarlarım bende

Amin canım inşallahsenin 28 aralıkmış bat tarihi en son ne zaman test yaptın şimdiye çıkması gerekirdi ya niye öyle olmuş ki

ArasaNillGerek ben tek çocuğum rabbim bana kardeş nasip etmedı bir kızım var kızım kardeşsiz kalmasın diye istiyorum çünkü tek olmak cok zor bi dayanağın olmayınca herşeyle kendın başa çıkmak zorunda kalıyorsun kardeş aileden kalan en büyük miras bi derdın sıkıntın olunca kardeşe koşuyor insana ama nasibimde yokmuş.insallah rabbim benden alıp kızımın kaderime yazmıştır kardeş sahibi olmayıBu ay ovulasyon denemesi yaptım yumurtlamanın ılk gününü kaçırdık ikinci gününü degerlendırdık bakalım nasıpse insallah hersey Allahtan

Benim normalde 29 kasımdı 19 Aralık çatlama olduğu için regl ileriye attı tarihi o yüzden 3 ocakta olmam lazım gözüküyor ben pazar günü yaptım test erken yaptım sanırım bekliyorum bakalım
Çatlama da bat da aynı görünüyor sen yapıp pozitif görünce söyle bana da ben de eğer regl olmazsam yapayım ay hadi inşallahhh

Canım iğneden sonra 17 gün olmuş şimdiye adet olman gerekmezmi 3 gün gecikmen var neticede bence yarında olmazsan deneye bilirsin

Aslında iğneden sonra gecikme olarak hesaplamadım normal reglime iki gün var bende bekledim

Amin canım inşallah dediğin gibi olur benim hep reglime yakın kalça ağrım başlar o da gebelik belirtisi değilmiş

Amin canım inşallah dediğin gibi olur benim hep reglime yakın kalça ağrım başlar o da gebelik belirtisi değilmiş
Sen bakma burda hepimiz belirti arıyoruz ama kimsenin belirtisi kimseyle uymuyor herkesin vücudu farklı hiç belirtisiz gebelik olan da var şimdiden enseyi karartma

Benim normalde 29 kasımdı 19 Aralık çatlama olduğu için regl ileriye attı tarihi o yüzden 3 ocakta olmam lazım gözüküyor ben pazar günü yaptım test erken yaptım sanırım bekliyorum bakalım
Canım benim de 16 Aralık iğne oldum 3 ocakta
Sen bakma burda hepimiz belirti arıyoruz ama kimsenin belirtisi kimseyle uymuyor herkesin vücudu farklı hiç belirtisiz gebelik olan da var şimdiden enseyi karartma
İnşallah dediğin gibi olur beklemedeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…