Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence gayet iyi maşallah moralinizi yüksek tutun 🤗 bu arada sizin yumurtlama ne zamandı. Yumurtlama üzerinden kaç gün geçince pozitif görmüştünüz
Yumurtlama takip etmedim ama 13 aralık gösteriyordu program. Adet gecikmesinin birinci günü pozitif gördüm öncesinde kan ve idrarda negatifti

Yumurtlama takip etmedim ama 13 aralık gösteriyordu program. Adet gecikmesinin birinci günü pozitif gördüm öncesinde kan ve idrarda negatifti
Aslında tutabilsek kendimizi erken yapmasak iyi olacak da işte dayanamıyoruz ya ben de bir bakayım inşallah sizinkisi gibi adet gecikmesinde öğrenebilirim🤗

Kizlar asiri modum dustu bu ay ovulasyonda pik goremiyorum kac aydir doktora gidemiyorm merkeze uzagim birde oglum var ne yapsam ne onerrsiniz. Misfirlerm oldugu halde zorlluklarla iki uc gun degerlendirdim yumurtlama zamani ama bilmiyorum umudum yok gibi bu sekilde ovulasyonda tam pik göremeyp hamile kalan gordunuzmu biraz umut ariyorum😔

Kizlar asiri modum dustu bu ay ovulasyonda pik goremiyorum kac aydir doktora gidemiyorm merkeze uzagim birde oglum var ne yapsam ne onerrsiniz. Misfirlerm oldugu halde zorlluklarla iki uc gun degerlendirdim yumurtlama zamani ama bilmiyorum umudum yok gibi bu sekilde ovulasyonda tam pik göremeyp hamile kalan gordunuzmu biraz umut ariyorum😔
Pcos var mı ?

Evet ben bir forumda okumustum ay boyunca pik gorememis ama o ay hamile kalmis sadece o testleri baz alip moralini bozma yuzdeyuz dogru sonuclari vermiyorlar her zaman canim

Kan çeker gibi bişey olmuş 🙈😅 bende orda okudum sonra memlekete döndüm sonra geri geldim derken eşimle tanışıp evlendik, sonra aldım onu benim memlekete taşıdım derken velhasılkelam artık uşakta yaşamıyorum, yaşasam aynı haberleşip aynı doktora falan gidebilirdik 😌. Benim ilk gebeliğim pandeminin ilk zamanlarına denk geldi kuzum. Devlete ilk beta vermek için gittim beta sonucum cıktı mehmet akif şanlıyla yoluma devam ettim doğum dahil. Malum özel hastane de kısıtlı bi il orası.
Ay evet kan cektı canım🙂aynen öyle sende usakta olsam beraber gıderdık doktora 🌸 anladım kuzum hayırlısı olsun hakkımızda ınsallah sen ne durumdasın ovulasyon takıbı yapıyormusun

lilyrosey lilyrosey Canım ben yeni katıldım biraz geç oldu 🙈 benim sat5 Aralık bat 3 Ocak. Bu ay çatlatma iğnesi kullandım vurduğum günü saymazsak bugün 17.gün hiç test yapmadım beni ekler misin

Karnımda birşeyler patlıyor sanki kasigima iğne batıyor göğüs hassasiyetim hala devam 7 Ocak bat

lilyrosey lilyrosey Canım ben yeni katıldım biraz geç oldu 🙈 benim sat5 Aralık bat 3 Ocak. Bu ay çatlatma iğnesi kullandım vurduğum günü saymazsak bugün 17.gün hiç test yapmadım beni ekler misin
Öncelikle hoşgeldin 🤗Seninle aynıymış sat ve bat tarihlerimiz ben dayanamadım test yaptım ama negatif çıktı regli bekliyorum şimdi kuzu kuzu😅 hayırlısıyla güzel sonuçlanır inşallah hepimizin🙏

Öncelikle hoşgeldin 🤗Seninle aynıymış sat ve bat tarihlerimiz ben dayanamadım test yaptım ama negatif çıktı regli bekliyorum şimdi kuzu kuzu😅 hayırlısıyla güzel sonuçlanır inşallah hepimizin🙏
Ya teşekkür ederim canım hoşbuldum 🥰 büyük ihtimalle ben de regl olcam çünkü belirtilerim var o yüzden test yapmıyorum 🥴 inşallah senin de geç döllenme olur sonradan pozitifi görürsün 😍

Ya teşekkür ederim canım hoşbuldum 🥰 büyük ihtimalle ben de regl olcam çünkü belirtilerim var o yüzden test yapmıyorum 🥴 inşallah senin de geç döllenme olur sonradan pozitifi görürsün 😍
Hiç umutsuzluğa kapılma canım herkesin farklı olabiliyor ben bu forumda çok şey okudum imkansız diye bir şey yok geç de olsa hamilelik haberi alanlar oldu inşallah burda isteyen herkes tez zamanda sağlıkla hayırla evlatlarına kavuşur 🙏

Biz çok aradayız şuan canım ya valla negatif gördüm ya moralim bozuldu bidaha yapmaya cesaretim yok gibi😂

X