Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sen o zaman ıkıncı kez yumurtlamışsın hakkında hayırlısı olsun ınsallah🌸umudunu sonu aydınlık olur ınsallah canım🌸bende ekım ayında korunmayı bıraktım ovulasyon testı denedim ama maalesef gebe kalamadım bu ayda yumurtlamanın ılk gününü kaçırdım ıkıncı gününü yakaladım çatlamayı kaçırmış olabılırım hayırlısı olsun hakkımızda hepımızın
Bu arada ben de korunmayı bıraktıktan sonra aç ay gebelik olmamıştı idrar yolu enfeksiyonu şikayetim vardı sonrasında gebe kalabildim ama 18 haftalıkken sonlandırıldı malesef ama sağlıklı bireyler de bile ilk denemede yüzde 15 diyor gebelik şansı o yüzden umutsuz olma canım vakti zamanı gelince kucağımıza da alacağız hayırlısı ile inşallah🙏

Kızlar yumurtlama dönemine giriyorum. Döngüm değişti sanırım benim. Bu sefer olur inşallah 🙂 H hawaii
İnşallah canım benim ee test alacak mısın test yoksa bile imkanınız varsa bir dolu bir boş ilerleyin bence bu ay olmazsa regl sonrası ben öyle yapmayı düşünüyorum canım bir de ben folik asite bir ay oldu başlayalı sen de başlamadıysan o çok önemli bol bol meyve ye,akşamları da bir diş sarımsağı büyüklüğüne göre yutabileceğin parçalara ayırıp suyla birlikte yutun canım sen de eşin de çok faydalıymış sperm ve yumurta gelişimine

İnşallah canım benim ee test alacak mısın test yoksa bile imkanınız varsa bir dolu bir boş ilerleyin bence bu ay olmazsa regl sonrası ben öyle yapmayı düşünüyorum canım bir de ben folik asite bir ay oldu başlayalı sen de başlamadıysan o çok önemli bol bol meyve ye,akşamları da bir diş sarımsağı büyüklüğüne göre yutabileceğin parçalara ayırıp suyla birlikte yutun canım sen de eşin de çok faydalıymış sperm ve yumurta gelişimine
Kuzum folikasit kullanıyorum gebelik planlama zamanlarımdan beri. Testim yok sipariş verdim ama pazartesi gelmezse salı gelir. Bugünü sabah değerlendirmiştik bir dolu bir boş şekilde devam yarın eşim evde muhtemelen yarında değerlenir. Ben yutarım onu severim sarımsak😀

Kuzum folikasit kullanıyorum gebelik planlama zamanlarımdan beri. Testim yok sipariş verdim ama pazartesi gelmezse salı gelir. Bugünü sabah değerlendirmiştik bir dolu bir boş şekilde devam yarın eşim evde muhtemelen yarında değerlenir. Ben yutarım onu severim sarımsak😀
Sarımsak gerçekten de her derde deva. Allicin maddesi içeren sarımsağın, sperm sayısını artırdığı ve kanın cinsel organlara akışını hızlandırır ve sperm kalitesini arttırır. 😊 Ayrıca çiğ badem ceviz pekmez,haftada en az bir kez balık Allah ne verdiyse artık😂 ben bu ay hepsini yedim diyorum bu ay olmazsa bile vitamin mineral omega depoları doldurmuş olurum😂

Kuzu ben balıkyağı kullanıyorum bakalım balık yerine şuan kasıklarım fena ağrıyor 😀
Sarımsak gerçekten de her derde deva. Allicin maddesi içeren sarımsağın, sperm sayısını artırdığı ve kanın cinsel organlara akışını hızlandırır ve sperm kalitesini arttırır. 😊 Ayrıca çiğ badem ceviz pekmez,haftada en az bir kez balık Allah ne verdiyse artık😂 ben bu ay hepsini yedim diyorum bu ay olmazsa bile vitamin mineral omega depoları doldurmuş olurum😂

Bu arada hangi marka aldın canım

Ben birgebeningünlüğünden alıyorum biraz pahalı ama içinde 60 tane oluyor. Ama aşırı aşırı memnunum
İyi diyorlar o markaya bakalım,regl olursam aynı gün sipariş vermeyi düşünüyorum. Creavit folic görmüştüm ama incelemedim içeriğini olmazsa onu da alırım aman zaten benimki artık mide değil caddeye döndü ne bulsam yiyiyorum içiyorum😂

Balık yağı ben de düşündüm ama güvenilir bir site var mı alabileceğim
Yorumunu görünce yazmak istedim bende çok araştırdım her balık yağı maalesef kullanılmıyor ben hamileyken kullandım Ersağ dan şaşmayın çok araştırdım. Ürün içeriği flan çok önemli her bwliknyagi asla kullanılmaz rabbim tez zamanda nasip etsin muhakkak çinko da kullanın d vitamini b vitamini bu üçü çok önemli
Bakalım bende bu ay başlıcam ovulasyon testi 2.bebek icin olursa rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲

Yorumunu görünce yazmak istedim bende çok araştırdım her balık yağı maalesef kullanılmıyor ben hamileyken kullandım Ersağ dan şaşmayın çok araştırdım. Ürün içeriği flan çok önemli her bwliknyagi asla kullanılmaz rabbim tez zamanda nasip etsin muhakkak çinko da kullanın d vitamini b vitamini bu üçü çok önemli
Bakalım bende bu ay başlıcam ovulasyon testi 2.bebek icin olursa rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲
Teşekkür ederim bilgilendirme için sağolun 🤗 Amin inşallah ,rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin🙏

Bu arada ben de korunmayı bıraktıktan sonra aç ay gebelik olmamıştı idrar yolu enfeksiyonu şikayetim vardı sonrasında gebe kalabildim ama 18 haftalıkken sonlandırıldı malesef ama sağlıklı bireyler de bile ilk denemede yüzde 15 diyor gebelik şansı o yüzden umutsuz olma canım vakti zamanı gelince kucağımıza da alacağız hayırlısı ile inşallah🙏
Amın ınsallah canım benım💖❣️

ArasaNillGerek ArasaNillGerek merhaba canım yazını okudum da sanırım uşakta yaşamışsın gecmıs bi dönemde bende suan usakta yaşıyorum 4 senelik evlıyım bi kızım var uşağa gelin geldim😀şehirler aynı olunca yazasım geldi yakın hıssettım herhalde😌😌ne durumdasın tam olarak bılmıyorum ama ınsallah gönlundekı nasıp olur en kısa zamanda benım bı kızım var ona kardeş ıstıyoruz bende usakta özel hastanede yaptım ilk doğumumu Mustafa Kemal takalda yaptım ama sonradan Uşak’tan gitti sen devlet hastanesinde ve özelde hangı doktorlara gitmiştin uşaktayken?
Kan çeker gibi bişey olmuş 🙈😅 bende orda okudum sonra memlekete döndüm sonra geri geldim derken eşimle tanışıp evlendik, sonra aldım onu benim memlekete taşıdım derken velhasılkelam artık uşakta yaşamıyorum, yaşasam aynı haberleşip aynı doktora falan gidebilirdik 😌. Benim ilk gebeliğim pandeminin ilk zamanlarına denk geldi kuzum. Devlete ilk beta vermek için gittim beta sonucum cıktı mehmet akif şanlıyla yoluma devam ettim doğum dahil. Malum özel hastane de kısıtlı bi il orası.

Cok teşekkür ederim cnm.Bi dr.um catlamdan sonraki günlerde önemli demisti bakalım ve gün aşırı iliski öneriyorlar sperm kalitesi düşmesin diye.bu ay böyle denemeyi düşünüyorum hayirlisiyla
Merhaba, gün aşırı ne demek acaba? Her gün mü yoksa bir gün ara vermeli mi demek? Teşekkürler 🙏🏻🥰

X