Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu test markası prodoctor mu ? bunda çok yanlış çıktığı oluyormuş eğer o markaysa sizinki. Farklı bir markayla deneyin isterseniz öyle daha emin olursunuz
Evet prodoctor güvenilir demişlerdi ama yarın kan testi vericem inşallah doğru çıkar
İğneden kaynaklı positif de çıkabilir takip etmeniz gerekiyor yarın tekrar yapın silik de çıkabilir koyulukta olur. Koyuluk varsa vardır bence inşallah
İğnenin etkisi 10günde bitiyormuş hemşireyim bilgiliyim bu konuda yarın kan vericem sonuçları paylaşırım inşallah

Canim ben Pendik yüzyıl Hastanesi'nde iki dogumumu yaptım oradan bildiğim doktorlar var. Kimisi hala orada kimisi yine Pendik Medical Park vs oralarda. İsim olarak Halide Yüksel, Esra Günay, Neslihan Alan bunları verebilirim. Hepsinin çok çok hastası var çok iyi doktorlar.
Halide yüksel i bir kaç formda daha okudum iyi diye. Nasıl randevu alabilirim acaba bilginiz var mı

Zaten tartıştık artık hiçbir şey olmamış gibi davranmam ne yazık ki mümkün değil. Biz geçen ay tek seferlik korunmasız ilişki yaşadık nispeten yumurtlama dönemime denk gelen. O güne kadar tamamen korunuyordum. Dolayısıyla sadece bu ay gerçekten olsun ya dedik ve o da istiyordu, sürekli konuşan biri de değilim bu mevzuyu. Ama iki gündür hasta olan benim, sırf şu bir kaç günü değerlendirelim falan diye kendimi toplamaya çalışırken onun bu yaptığını ve söylediğini sindiremiyorum. O benden daha çok isteyene kadar ben havlu atmış durumdayım :KK47:
Kıyamam üzme kendini oluyor böyle şeyler ne zaman hazır hissedersiniz o zaman gelsin bebişiniz umarım problemlerinizi bir an önce halledersiniz ve şipşirin bir bebişiniz olur 😍

Bakalim surpriz yumurtalar bu ay kimler olacak canim hayirlisi olsun kimyasal oldugumda 41. Gun regl oldum sonraki ay 36. Gun regl olmustum bende.
AA senin yolundayım bende herhalde 36. Günümde gelen giden yok hala adet olmak için ilaç mı içsem baya şiş karnım rahatsız ediyor

Bir ablan olarak görebilirsin beni canım. bende bu gunleri ilk çocuğumda yaşadım. Bizler strese giriyoruz evet ama onlar da strese giriyor biliyor musun ve bunu belli etmiyorlar. Ya da bu şekilde biraz kırarak, biraz agresif tavırlar sergileyerek canımızı acitiyorlar. Sonrasında farkına varıyorlar evet ama bizim kirginligimiz öyle hemen geçmiyor. Keşke böyle yapmasalar diyeceğim ama bu nasıl soyleyim yaradilislari gereği erkekler bizim gibi ince dusunemiyorlar. İlk önce davranıp sonra dusunebiliyorlar. Bizde düşünüp sonra harekete geçiyoruz. Bu onlar için çok büyük bi eksiklik öyle düşün kirginligina bu açıdan bak. Sonra eminim sen de affedebileceksin. Sonra her şey daha da pozitif olacak inşallah testinde ☺️
Görüşlerin için çok teşekkür ederim çok kıymetli düşüncelerin benim için. Elbette farklı yönlerden düşündüğümüzü ve onun da tabiatını biliyorum. Yalnızca söylediği laf ağır bir laf, ben kindar biri değilim az çok anlamışsınızdır pozitif ve neşeli biriyim beni böyle hassas bir konuda kıracak ağır bir laf söylemiş olması beni çok üzdü, gönlümü alana kadar da bu lafı unutabileceğimi sanmıyorum. Sizin de canınızı sıktım :KK43:

AA senin yolundayım bende herhalde 36. Günümde gelen giden yok hala adet olmak için ilaç mı içsem baya şiş karnım rahatsız ediyor
Bence birsey kullanma kuzum beslenmene dikkat ettigin surece vucut zaten kendini yeniliyor ben hamile olmadigima yuzdeyuz emin oldugum korundugum zamanlar narcicegi cayi demliyordum ertesi gun regl oluyordum ama suan senin riskli oyle birseyler icme bence. Ama dur ihlamur var hamilelik boyunca doktorlar icebilirsiniz diyor bir sakincasi yok hamile degilsende adet sokturucu etkisi var en masumu o evde varsa.

Evet prodoctor güvenilir demişlerdi ama yarın kan testi vericem inşallah doğru çıkar

İğnenin etkisi 10günde bitiyormuş hemşireyim bilgiliyim bu konuda yarın kan vericem sonuçları paylaşırım inşallah
Arkadaşımın iğne etkisi 13 günde geçmişti bünyeden bünyeye fark ediyor sanirim

Eğer evliliğinden ve eşinden genel olarak memnunsan hiç kafana takma, ara ara hepimize geliyor bu hisler. Ben de kaç kere “ben de artık uğraşmayacağım bir tek benim mi çocuğum sen niye hiç düşünmüyorsun” dedim. Ama geçiyor bir iki güne çocuk isteği daha ağır basıyor 🤭 bana dedi ki “sen araştır ne yapılacaksa bana söyle, ne yenmesi gerekiyorsa getir önüme koy yapmazsam o zaman şikayet et”. Ben de gittim aktardan bir şeyler aldım keçiboynuzu özü çakşır kökü falan bunları yiyeceksin dedim 😂 sonra doktora gitmem lazım şöyle şöyle bir sorunum olabilir dedim tamam dedi götürdü. Yani erkekler çok düz hayatım, böyle şeylere kafaları mı basmıyor bunları düşünecek vakitleri mi yok bilmiyorum ama bizim gibi düşünemedikleri kesin. Bir de eve gelince huzur istiyorlar sanırım, elbette biz de huzursuzluk istemeyiz ama bu onları çok iten bir şey. Hiç kendini üzme, sen net ol o sana uysun geçecek inşallah bu zamanlar
Eşimden de evliliğimden de çok memnunum Allah ondan razı olsun, aksi bir şey söylersem hakkı kalır bende korkarım. Demek ki o şuanda böyle bir stresi kaldırabilecek ya da benim bu konudaki stresimi tolere edebilecek bir kafada henüz değil. Ağır bir laftı söylediği o konudaki kırgınlığım uzun bir süre benimle kalır kuşum ama napalım demek ki nasip ve doğru zaman değilmiş 🌺 Teşekkür ederim herkese hanımlar derdimle dertlenip benimle sohbet ettiniz iyi ki varsınız :KK200:

Kızlar ben 1 buçuk yıldır gebelik istiyorum bu ay femara + çatlatma iğnesi oldum. 13 aralıkta çatlattım 29 Aralık test günüm ama dayanamadım 2 gün önceden predictor erken gebelik testi yaptım gebe miyim bakar mısınız
Kuzum inşallah vardır ama dağılmış test bikere bende var sandım diğerleri negatif çıkmıştı üzülmüştüm başka bir testle denesene

Yumurtlama bittikten sonra su gibi akıntı olması normal canım. Bi süre sonra azalır ve kurur, kremsi veya yapışkan bir hal alır. Endişelenme 🌼 Hatta için rahat etsin diye kadın doğuma git adetinin 3. veya 4. günü, bi hormon testi yaptır. Ben test yaptırdıktan sonra inanılmaz rahatladım
Dur bakalim kiz adet gelmez belki 🤩 ama akinti su gibi olduguna gore yumurtlama bitmistir diyosun dimi

Bence birsey kullanma kuzum beslenmene dikkat ettigin surece vucut zaten kendini yeniliyor ben hamile olmadigima yuzdeyuz emin oldugum korundugum zamanlar narcicegi cayi demliyordum ertesi gun regl oluyordum ama suan senin riskli oyle birseyler icme bence. Ama dur ihlamur var hamilelik boyunca doktorlar icebilirsiniz diyor bir sakincasi yok hamile degilsende adet sokturucu etkisi var en masumu o evde varsa.
Var kuzum akşama kaynatayım içeyim çok sağol 😍😍 sabah test yaptım ama teste idrarı döktükten 5 dakika sonra kızarmaya başladı hiç öyle bişey başıma gelmemişti bozukmu ne onuda tam anlamadım

Merhaba kızlar doktordan geldim şimdilik kese hiçbir şey görünmedi ama endometriyum kalınlığı falan iyi dedi birkaç tane vitamin falan yazdı zaten betam 1500 civarı falan tahmini. Ben tekrar on gün sonra falan gitmeyi düşünüyorum garanti olsun

Merhaba kızlar doktordan geldim şimdilik kese hiçbir şey görünmedi ama endometriyum kalınlığı falan iyi dedi birkaç tane vitamin falan yazdı zaten betam 1500 civarı falan tahmini. Ben tekrar on gün sonra falan gitmeyi düşünüyorum garanti olsun
Ayyy ya maşallah sana görünür her şey güzel olur içini ferah tut kuşum sıkıntısız stressiz al kucağına yavrunu. 10 gün çok gibi geldi istersen tam bir hafta sonra falan git istersen :KK200:

Dur bakalim kiz adet gelmez belki 🤩 ama akinti su gibi olduguna gore yumurtlama bitmistir diyosun dimi
Adet gelmeeeez bence bebişkolarımızın haberini alıcaz zaten bu ay 😍🥹 Hani olur da gelirse mutlaka hormon testi yaptır. Ve evet su gibi akıntı yumurtlama bitince olur canım. İçimde iyi hisler var bakalım inşallah doğru çıkar aaamiiiin 🙏🏼🙏🏼

Ayyy ya maşallah sana görünür her şey güzel olur içini ferah tut kuşum sıkıntısız stressiz al kucağına yavrunu. 10 gün çok gibi geldi istersen tam bir hafta sonra falan git istersen :KK200:
Ya bilmiyorum garanti olsun kalp atışınıda duyıyım dedim inşallah tabi ama hsftaya da giderim belki dayanamazsam

Halide yüksel i bir kaç formda daha okudum iyi diye. Nasıl randevu alabilirim acaba bilginiz var mı
Sanırım kendisi Pendik Medical parkta görev yapıyor şu an. İnstagrami var Halide yuksel diye yazınca çıkıyor. Oradan irtibata gecebilirsiniz

Kızlar ben 1 buçuk yıldır gebelik istiyorum bu ay femara + çatlatma iğnesi oldum. 13 aralıkta çatlattım 29 Aralık test günüm ama dayanamadım 2 gün önceden predictor erken gebelik testi yaptım gebe miyim bakar mısınız
Canım hayırlı olsun çok sevindim 💖💖 Sen yine 2 gün sonra tekrar bi gebelik testi yap, ondan sonra kan ver mutlaka. Sağlıkla gelsin inşallah bebişin 🥹🙏🏼 Bize de dua et olur mu 🥹🥹

X