Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar gebelik testi c çizgisi 3-5 dakika boyunca görünmeyip sana yavaş yavaş belirmeye başlayan oldu mu ben onlarca yaptım hiç başıma gelmemişti test mi bozuk acaba

Kızlar gebelik testi c çizgisi 3-5 dakika boyunca görünmeyip sana yavaş yavaş belirmeye başlayan oldu mu ben onlarca yaptım hiç başıma gelmemişti test mi bozuk acaba
Kaç dk sonra ? Benim bir arkadaşımın videosunda hamilelik testi sonradan çıkıyordu yavaş yavaş

Kızlar pcos var testlerim hep silik çıkardı 3 aydır ovulasyon takip ediyorum hiç böyle koyuluk gormemistim bu ay takviyeler kullandım onlarin etki ettiğini düşünüyorum sizce pikmi testlerin markası innovita

Eklentiler

• IMG20231227164712.jpg
    IMG20231227164712.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 37
Yarın erken gebelik testi tekrar yapayım eğer belirti görürsem kan vereyim diyorum. Ya ben pek umutlanamıyorum açıkçası
Canım benim gebeliğim de erken gebelik testinde çıkmıyordu. Normal kaset testlerinde bu şekilde çıktı. Gebeyim şuan. Ben erken gebelik testlerini pek sevmiyorum zaten

Kaç dk sonra ? Benim bir arkadaşımın videosunda hamilelik testi sonradan çıkıyordu yavaş yavaş
Prodoctor marka daha önce kullandım ama böyle olmuyordu 5 dakika falan sonra başladı çizgi oluşmaya ama kontrol çizgisinden bahsediyorum diğeri hiç oluşmadı zaten

Acaba bir bozukluk mu var diye bir çok marka test denedim. Bir markada pozitif 10 dakika sonra yavaş yavaş görünmeye başladı. Yani her markada farklı sürelerde gözüktü. Hepsinin hassasiyeti farklı sanirim. Ama varsa hepsinde de bir şekilde cikiyor

Kızlar ben elendim, kalanlara inşallah hayırlı haberler almak nasip olur, hamile olanlara da sağlıklı güzel doğumlar dilerim. Biraz uzak kalıp dinlenmek istiyorum, başka şeylerle meşgul olmak bana iyi gelecek. Eğer olursa ben de size yetişirim inşallah 🌺
Öyle deme. Hepimiz için hayırlısı. Biraz dinlen sonra gel yanımıza ♥️

Acaba bir bozukluk mu var diye bir çok marka test denedim. Bir markada pozitif 10 dakika sonra yavaş yavaş görünmeye başladı. Yani her markada farklı sürelerde gözüktü. Hepsinin hassasiyeti farklı sanirim. Ama varsa hepsinde de bir şekilde cikiyor
Tabi canım ama kontrol çizgisi 5 dakika sonra çıkınca dedim acaba bozuk mu daha önce başıma gelmedi çünkü

Az önce eşimle tartıştık yapmayalım böyle gergin olacaksan çocuk falan dedi. Bitmiştir arkadaşlar. Yapmıyorum çocuk falan zaten değerlendiremedim de bugünü de tartışmaktan. Güzel haberlerinizi alalım inşallah hepinizin ben askıya alıyorum bu işi. Listeden de çıkarıyorum kendimi.
Kiiizzz sen adamlarin öyle konuştuğuna ne bakiyon . Amaaann boşversene. Onlar bu konuları pek sevmiyo strese gelmiyorlar. Bizim duygumuzu tam olarak paylaşamiyorlar. Fitratlari da öyle. Ben de gebe kalmadan önce eşim böyle diyordu gülüp geç boşver. 🥰🌺 Sıkma o tatlı canını .

Kızlar çok afedersiniz yerleşme kanaması nasıl oluyorrr? Yaşayan var mı hiç aramızdaa
Ben yaşamadım ama bunla alakalı videolar var öyle adet gibi dolu dolu gelmiyorsa atıyorum normalde 6 gün sürüp bunda üç gün ama çooook az kahverengi ya da pembe renkte geliyorsa yerleşme olabilir diyorlar. Bu arada kuzu bak ben sana demiştim acele etme diye yerleşme tamamen olması bile regle beş gün kala tamamlanırken şu anki testler yanıltabilir. Kendini boş yere üzüyorsundur belki de

Merhaba iyi akşamlar hanımlar :) birşey sormak istiyorum. 19 aralıkta çatlamam olmuştu bu ay geç yumurtladım 28 Aralık bat günüm geç yumurtladığım için bat 1 hafta ileri mi atıyor sizce ben pek anlayamadım

Ben yaşamadım ama bunla alakalı videolar var öyle adet gibi dolu dolu gelmiyorsa atıyorum normalde 6 gün sürüp bunda üç gün ama çooook az kahverengi ya da pembe renkte geliyorsa yerleşme olabilir diyorlar. Bu arada kuzu bak ben sana demiştim acele etme diye yerleşme tamamen olması bile regle beş gün kala tamamlanırken şu anki testler yanıltabilir. Kendini boş yere üzüyorsundur belki de
Bekleyelimmm o zaman bakalım devamı gelecek miii?

X