Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar döngünün 20.gunundeyim bu ay ovulasyon testi ile takip ediyorum da sürekli silik çıkıyordu testler bu ay yumurtlama olmayacak sandım ama bugün ki test koyu çıktı ama pik değil dimi hala 😇bakar mısınız kızlar normal de bat 5 Ocak ama geç yumurtlama olursa daha ileri tarihe kayar heralde

Eklentiler

• IMG_20231227_141309.jpg
    IMG_20231227_141309.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 36
Kuzum inşallah vardır ama dağılmış test bikere bende var sandım diğerleri negatif çıkmıştı üzülmüştüm başka bir testle denesene
Yarın sabah deneyeceğim inşallah sonuçları paylaşırım 🙏
Resmi hemen mi çektin şuan test ne durumda daha belirgin mi oldu yoksa aynı mı
hala aynı silik bir şekilde duruyor yarın ilk idrarla yapacağım daha belirgin olur umarım

Canım hayırlı olsun çok sevindim 💖💖 Sen yine 2 gün sonra tekrar bi gebelik testi yap, ondan sonra kan ver mutlaka. Sağlıkla gelsin inşallah bebişin 🥹🙏🏼 Bize de dua et olur mu 🥹🥹
Çok teşekkür ederim umarım pozitiftir rabbim inşallah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın çok zor bir süreç kesin sonuçları paylaşacağım 🙏🥹❤️

. Sizin de canınızı sıktım :KK43:
Aşk olsun kuzum ya o nasıl bir kelime biz neden burdayız birbirimize destek olmak için değilmi
Canımızı falan sıkmadın hepimiz birtakım problemler yaşıyoruz yaşicaz da burda birbirimize anlatıp destek olucaz bildiklerimizi paylaşıcaz
Sen bu topiği açtığından beri herkese pozitif enerji verdin benimde geçenlerde bi sıkıntım olduğunda teselli ettin beni hatırlıyomusun
Biz burda birbirimizin kızkardeşleriyiz ablalarıyız hepimiz dua ediyoruz birbirimize
Seviliyosun bunu unutma olurmu 🥰🥰❤️

Benmiş yaklaşık 1.5 yıl oluyor Ekim ayında rahim filmi çekildi temiz cıktı eşimde test verdi onunda temiz çıktı ama gebelik oluşmuyor 😢
Anne babasını çok bekletmez inşallah bebeğiniz dua edeceğim size ama stres çok etkili diyor herkes bi de rabbim verecek aslımda bu işin içine girince bizim hiç bir kudretşmiz yok rabbim sesimizi duymak istiyor

Kızlar döngünün 20.gunundeyim bu ay ovulasyon testi ile takip ediyorum da sürekli silik çıkıyordu testler bu ay yumurtlama olmayacak sandım ama bugün ki test koyu çıktı ama pik değil dimi hala 😇bakar mısınız kızlar normal de bat 5 Ocak ama geç yumurtlama olursa daha ileri tarihe kayar heralde
Henüz pik değil ancak 1 bilemedin 2 güne pik görürsün bence 🥰 bu gün dahil 3 günü değerlendir hatta pik ve 1 gün sonrasını da değerlendir mutlaka 😍 bi de geç döllenme olursa adet zamanında adete benzer ancak daha hafif bir kanama oluyormuş ama döllenmede sıkıntı olmuyormuş normalmiş ☺️ inşallah tez zamanda hayırlı haberlerini alırız 🤗

Regl olacağım galiba diye yazmıştım ama olmadım henüz test yapmaya korkuyorum 😦 dün regl olmam lazımdı düzenli bir döngüm vardı ne yapacağımı şaşırdım 😅 kasıklarda batma var ped takılı test korkusu peşimde allahım sen her şeyin iyisini bilirsin diyorum devamlıniçimden

Regl olacağım galiba diye yazmıştım ama olmadım henüz test yapmaya korkuyorum 😦 dün regl olmam lazımdı düzenli bir döngüm vardı ne yapacağımı şaşırdım 😅 kasıklarda batma var ped takılı test korkusu peşimde allahım sen her şeyin iyisini bilirsin diyorum devamlıniçimden
canım yapsana testt niye bekliyorsun hadi yap testin varsa :)

Adet gelmeeeez bence bebişkolarımızın haberini alıcaz zaten bu ay 😍🥹 Hani olur da gelirse mutlaka hormon testi yaptır. Ve evet su gibi akıntı yumurtlama bitince olur canım. İçimde iyi hisler var bakalım inşallah doğru çıkar aaamiiiin 🙏🏼🙏🏼
Hadi insallah kuzum bu ay bende cok heyecanliyim yilbasindan 1 hafta sonra insallah netlesir artik hersey cok merak ediyorum

Henüz pik değil ancak 1 bilemedin 2 güne pik görürsün bence 🥰 bu gün dahil 3 günü değerlendir hatta pik ve 1 gün sonrasını da değerlendir mutlaka 😍 bi de geç döllenme olursa adet zamanında adete benzer ancak daha hafif bir kanama oluyormuş ama döllenmede sıkıntı olmuyormuş normalmiş ☺️ inşallah tez zamanda hayırlı haberlerini alırız 🤗
Sağol canım benim hep birlikte güzel haberler alalım inşallah 🤲🥰💕

Kuzum ya bu regli bir garip önce bir iki peçetelik kan gibi geldi. Hala kahverengi leke ufak ufak geliyor. Çok garip
Evet ya bir hafta geç olmayı anlarımda bir hafta erken olmak her zaman olacak iş değil eğer döngülerin duzenliyse. Cogalmadiysa hala umut var demektir belki yerleşmedir

İnşallah sizin ki yerleşme kanamasıdır ya 🥰
İnşallah çok garip. 1 hafta erken geldi hadi dedim döngü şaştı. Karadut özü çam kozalağı derken bozdum heralde dedim. Ama şimdi de bir kaç peçetelik kan geldi ama böyle kıpkırmızı değil az önce de küçük küçük kahverengi lekeler yine

Evet ya bir hafta geç olmayı anlarımda bir hafta erken olmak her zaman olacak iş değil eğer döngülerin duzenliyse. Cogalmadiysa hala umut var demektir belki yerleşmedir
Çoğalmadı şuan. Döngülerim düzenli aslında hatta bir ayda iki kez olmadım hiç. Bir kere oldum o da uygulamada da döngü öyle gösteriyordu. Ama bu şaşırttı

İnşallah çok garip. 1 hafta erken geldi hadi dedim döngü şaştı. Karadut özü çam kozalağı derken bozdum heralde dedim. Ama şimdi de bir kaç peçetelik kan geldi ama böyle kıpkırmızı değil az önce de küçük küçük kahverengi lekeler yine
Canim çam kozalagi şu asamada kullanmiyorsun degilmi dusuge neden olabilir

X