Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba, Sat ve bat tarihlerimiz aynı. Bende ve cuma test yaptım negatif çıktı cuma yerleşme kanamasına benzer bir kaç saat süren bir kanamam oldu . Bu beni biraz heveslendirdi ama ertesi gün yine negatif gördüm. adet gecikmesini bekliyorum umarım vardır diyorum aynı şekilde senin için de . 3 4 gün sonra yine test yapalım İnşallah olumlu sonuç alırız

Böyle bir yazı okumuştum

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-28-10-46-23-710_com.android.chrome.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 56
İnşallah kuzum gördüm öyle forumda önce negatif çıkıp sonra pozitife dönen ama regl belirtilerim ben buradayım diyor benim pek umudum kalmadı. Senin olur inşallah güzel haberlerini bekliyorum

Kuzucum gecmısler olsun saglıkla kucağına al ınsallah endıse etme bol bol yat dinlen Allah’a emanetsın korktuğun gıbı olmayacak insallah

İki tane testim var birini yarın ilk idrarla yapam diğerini sonra. Şimdi yarınki testimi bekleyenler var diğer topic de insanları yüzüstü bırakmıyım değil ama
Ben öğlene anca uyanırım ama bakacam etiketle beni bebek güzel bir öğlene uyandır beni,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…