Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba bat 30 Aralık pcos var reglim çok düzenli değil. Bu ay klomen kullandım ama çatlatma iğnesine gerek görmedi doktorum. 12 ocak gecesi ovülasyonda pik gördüm. 13ünde silikleşti. Cuma günü dayanamayıp test yaptım negatif. Sizce pozitife dönme ihtimali var mı
Merhaba, Sat ve bat tarihlerimiz aynı. Bende ve cuma test yaptım negatif çıktı 🤦🏻‍♀️ cuma yerleşme kanamasına benzer bir kaç saat süren bir kanamam oldu . Bu beni biraz heveslendirdi ama ertesi gün yine negatif gördüm. adet gecikmesini bekliyorum umarım vardır diyorum aynı şekilde senin için de . 3 4 gün sonra yine test yapalım İnşallah olumlu sonuç alırız 😍

Merhaba, Sat ve bat tarihlerimiz aynı. Bende ve cuma test yaptım negatif çıktı 🤦🏻‍♀️ cuma yerleşme kanamasına benzer bir kaç saat süren bir kanamam oldu . Bu beni biraz heveslendirdi ama ertesi gün yine negatif gördüm. adet gecikmesini bekliyorum umarım vardır diyorum aynı şekilde senin için de . 3 4 gün sonra yine test yapalım İnşallah olumlu sonuç alırız 😍
Böyle bir yazı okumuştum

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-28-10-46-23-710_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-28-10-46-23-710_com.android.chrome.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 56
İnşallah kuzum gördüm öyle forumda önce negatif çıkıp sonra pozitife dönen ama regl belirtilerim ben buradayım diyor benim pek umudum kalmadı. Senin olur inşallah güzel haberlerini bekliyorum 😘

Çok sağol canım Allah razı olsun inşallah 🤲
Sen naptın yeniden test yaptın mı msjlarını okudumda acaba yerleşme kanaması falanmı oldu senin ya bi kan versene ne olur ne olmaz belki bi sürpriz olur he kuzum

Ayyy şükür kavuşturana canım arkadaşım Allah razı olsun 🤲 inşallah tutunur yavrukuşum bana... Sende üzülme canım inşallah bidahaki ay duaların kabul olur bende sana dua edicem inşallah Rabbim sağlıklı bir evlat nasip etsin sanada 🤲🤲

Ah bebişiimmm seni nasıl özledim anlatamam inşallah şu zor günleri atlatıp yine makara yapmak nasip olur bizlere 🥰 eeee ozaman napıyoduk yumurtlama dönemlerinde adamların yakasına alacaklı gibi yapışıyoruz 😂 sapık gibi peşlerinden ayrılmıyoruz 😂 yumurtlama dönemi bitincede peçete gibi kullanıp kenara atıyoruz hahhahaha 😂😂
Burda birinin eşi öyle demişti kendimi kullanılmış hissediyorum demişti ya ne gülmüştüm ozaman 😂😂😂
Kuzucum gecmısler olsun saglıkla kucağına al ınsallah endıse etme bol bol yat dinlen Allah’a emanetsın korktuğun gıbı olmayacak insallah 🥰🤲

X