Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bu ay adetim 5 gün gecikmişti 16 aralıkta senin ki gibi lekelenmem olmuştu canım ve ertesi gün akşamüzeriye kadar hiçbir şey gelmedi sonrasında adet olmuştum.Ama benim 5 gün gecikmişti inşallah senin yerleşme kanamasıdır canım hayırlısı olsun

Normalde günü gününe olurum mevsim değişikliği stres vs bazen 2 gün gecikir geçen ay gecikti mesela ama hiç böyle açık renk bir akıntı olmadı bakalım bu gece ya da yarın olmazsam bile cuma gününe kadar bekleyeceğim inşallah gelmez Teşekkür ederim bu arada cevabınız için

Adetin geçtikten sonra mı lekelenmeniz oldu

Benimde 2 ocak. Sabredelim bende bu lekelenmem yarın gelmezse dayanamam yaparım gibi
İnşallah gelmez hamile oluruz valla test sürecine erken başlamakta gözlerimi yoruyor artık çizgi aramaktan ama bu ay yumurtlama 20 si oldu diğer aylar takip etmiyordum erken başlıyordum şimdi yaparsam çıkmaz diye başlamadım henüz ama her an başlayabilirim

Benim 16 sında ve 19 unda iki yumurtlamam oldu. İlk kez iki defa pik yakaladım. Ama erken yapmamak lazım

Yine kahverengi başlar ama bu kadar erken gelmez. Ve pıhtılı gelir genelde. Bu lekelerde peçeteye gelen şekilde minik minik. Eğer değişmezse önceki lekelenmelerden erken ve daha açık tonda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…