Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

doğum kontrol hapı kullananlarda yumurtlama gerçekleşmiyor o zaman nasıl hamile kalabiliyorlar %7 ihtimal bile olsa?
İşte o benim doğum kontrol hapı kullanıyordum her akşam aynı saatte düzenli olarak sadece 1 gün dışardan geç döndük 3_5 saat geç içtim o günde sabah ilişki olmuştu ve tam yumurtlama günümdü ve hamile kaldım sadece 3_5 saat geç içtiğim ilaçla hamile kaldım ve düşükle sonuçlandı tabi kullandığım ilacın etkisi olmuş olabilir düşük yapmamda..
Yani doğum kontrol hapı yumurtlamayı etkilemiyor sadece spermlerin yumurtayı döllemesini engelliyor şey gibi ertesi gün hapı gibi mesela yani ertesi gün hapını içtiğimizde de yumurta olmuş oluyor ama o ilaç döllenmeyi engelliyor yani yumurtlamadan hamile kalınmaz tezin doğru canım

İyi akşamlar. Erken gebelik testi yaptım bugün 25. Günüm. Test bozukmu nedir anliyamadim.
İlk idarari bosaltigimda hiçbir şey olmadi kırmızılık en başta toplanmıştı.
Sonra dağıldı tek çizgi oldu ama bu olay beş altı dakka olduktan sonraydi.
Tek çizgi bir ortaya bir saga sola kayıyor.
Etrafında kırmızılık lar var. İkinci çizgi de kuruma çizgisi gibi bişey belirledi

Eklentiler

• 17036062081934179728102430431306.jpg
    208,1 KB · Görüntüleme: 41
Sizin iki gün kaldı değil mi,yarın isterseniz tekrar deneyin dediğiniz gibi test bozuk olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…