Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman yerleşme olabilir umarım öyledir canını sıkma pıhtılı değilse yerleşme olabilir hakkında hayırlısı olsun inşallah
İnternetten okuyorum şimdi. Yumurtlamadan 6-12 günün arasında gelirmiş. Benimde yumurtlamanın 10. Gününe denk geldi. Vajinal lekelenme şeklinde benimki de gelen. İnşallah öyledir

Benim de son 1-1.5 yıldır düzene girdi reglim. Önceden çok düzensizdi tesadüfe bak Belirtileri oldu; akıntım arttı, hatta yumurta akı şeklinde. Ayın 20 ve 21 inde hafif pembe akıntım oldu. Şansıma 21inde ovulasyon testlerim geldi. 23 ünde de testte çift çizgi gördüm aynı koyulukta

Rica ederim Stres yaptığımız içinde gecikiyor olabilir İnşallah gelmez ve hamilesindir Allahın izniyle canım

Adetin geçtikten sonra mı lekelenmeniz oldu
Adetim 6 gün gecikmişti 6. gün sabah kasık ağrısıyla uyandım pembe lekelenme gibi gelmişti ama yerleşme kanaması değilmiş ertesi gün adet olmuştum.Normalde adetim birden gelir devem ederi bu ay bir gün önce lekelenme şeklinde geldi anlamadım

Yerleşme kanaması yumurtlama günümüzden 6 ile 12 gün arasında gelir. Yani adetinizden önce gelir.

Yaa tabi herkeste farkli olabilir yumurtlama zamani ama benim 23unden once zannetmiyorum senin 23 pikse 24 yada 25te catlamis olabilir mi eger oyleyse o da ayni gune denk geliyor olabilir.

Sag kasigima birsey koymus gibi batiyor akinti 3 gundur bitmedi birde dun geceden beri dinmek bilmeyen bas agrisi oldu o da pik yaptiginda olabiliyormus ostrojen yuksek olunca. Hem test yapmiyorum hem merak ediyorum ne zaman catladigini

Benim yumurtlama günü ve sonrasında kasığımda batmalar oldu + meme ağrısı eşlik ediyor yumurtlamadan beri.
24 ünde test yaptığımda baya silik çıktı yani 24 ünde çatlamış. Yumurtlamadan önce baş ağrısı çok oldu ya bende de. Senin belirtilerin de yakın zamanda yumurtlama olmuş gibi geldi bana

Senle konusunca bende biraz daha emin oldum ama degerlendirmeler surecek en az 1 hafta daha insallah. Test yapmadigim icin kacirmak istemiyorum. Ee test ne zaman yapiyoruz o zaman bat gelmez simdi bana

Kızlar merhaba öncelikle herkese gebe kalabilmeyi dilerim :) bizde bu ay başladık bebek çalışmasına 2.5 yıllık evliyim öncesinde geri çekilme ile korunuyorduk. Şimdi bu ay tutmadı dün adet oldum hatta 3 gün erken oldum normalde 1 gün en fazla 2 gün oynar ileri tarihe. Benim sorum şu, programla yumurtlama günü takip ediyorum ama tabi ne kadar güvenilir bilemiyorum. Ovulasyon testi almalı mıyım sizce yani yeni başladık pek bilgim yok bu konularla alakalı

Program şaşırtabiliyor. 14 güne sabit programlı. Ama yumurtlama erken ya da daha geç olabiliyor. Kaçırabilirsin

Uygulamalardaki veriler doğru olmuyor canım ovülasyon testiyle ilerlemen daha sağlıklı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…