Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O zaman yerleşme olabilir umarım öyledir canını sıkma pıhtılı değilse yerleşme olabilir hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤲
İnternetten okuyorum şimdi. Yumurtlamadan 6-12 günün arasında gelirmiş. Benimde yumurtlamanın 10. Gününe denk geldi. Vajinal lekelenme şeklinde benimki de gelen. İnşallah öyledir ♥️♥️

Ben
Benim ne zamandir regl duzensizdide yavas yavas duzene girmeye basladi tam gununde olursa seninle sat ve bat tarihlerimiz ayni. Ama ovu. Testi yapmadigim icin tahmini ayin 25i gibi hesaplamistim catlamayi belirtilerin oldu mu peki akinti kasik batmasi vs gibi benim 3 gundur akinti ve hareket ettikce kasik agrisi oldu
Benim de son 1-1.5 yıldır düzene girdi reglim. Önceden çok düzensizdi tesadüfe bak ☺️ Belirtileri oldu; akıntım arttı, hatta yumurta akı şeklinde. Ayın 20 ve 21 inde hafif pembe akıntım oldu. Şansıma 21inde ovulasyon testlerim geldi. 23 ünde de testte çift çizgi gördüm aynı koyulukta

Normalde günü gününe olurum mevsim değişikliği stres vs bazen 2 gün gecikir geçen ay gecikti mesela ama hiç böyle açık renk bir akıntı olmadı bakalım bu gece ya da yarın olmazsam bile cuma gününe kadar bekleyeceğim inşallah gelmez 🙏 Teşekkür ederim bu arada cevabınız için 😌
Rica ederim 😊Stres yaptığımız içinde gecikiyor olabilir 😔İnşallah gelmez ve hamilesindir Allahın izniyle canım 🙏

Adetin geçtikten sonra mı lekelenmeniz oldu
Adetim 6 gün gecikmişti 6. gün sabah kasık ağrısıyla uyandım pembe lekelenme gibi gelmişti ama yerleşme kanaması değilmiş ertesi gün adet olmuştum.Normalde adetim birden gelir devem ederi bu ay bir gün önce lekelenme şeklinde geldi anlamadım😕

Adetim 6 gün gecikmişti 6. gün sabah kasık ağrısıyla uyandım pembe lekelenme gibi gelmişti ama yerleşme kanaması değilmiş ertesi gün adet olmuştum.Normalde adetim birden gelir devem ederi bu ay bir gün önce lekelenme şeklinde geldi anlamadım😕
Yerleşme kanaması yumurtlama günümüzden 6 ile 12 gün arasında gelir. Yani adetinizden önce gelir.

Benim de son 1-1.5 yıldır düzene girdi reglim. Önceden çok düzensizdi tesadüfe bak ☺️ Belirtileri oldu; akıntım arttı, hatta yumurta akı şeklinde. Ayın 20 ve 21 inde hafif pembe akıntım oldu. Şansıma 21inde ovulasyon testlerim geldi. 23 ünde de testte çift çizgi gördüm aynı koyulukta
Yaa 😅 tabi herkeste farkli olabilir yumurtlama zamani ama benim 23unden once zannetmiyorum senin 23 pikse 24 yada 25te catlamis olabilir mi eger oyleyse o da ayni gune denk geliyor olabilir.

Sag kasigima birsey koymus gibi batiyor akinti 3 gundur bitmedi birde dun geceden beri dinmek bilmeyen bas agrisi oldu o da pik yaptiginda olabiliyormus ostrojen yuksek olunca. Hem test yapmiyorum hem merak ediyorum ne zaman catladigini 🤭

Yaa 😅 tabi herkeste farkli olabilir yumurtlama zamani ama benim 23unden once zannetmiyorum senin 23 pikse 24 yada 25te catlamis olabilir mi eger oyleyse o da ayni gune denk geliyor olabilir.

Sag kasigima birsey koymus gibi batiyor akinti 3 gundur bitmedi birde dun geceden beri dinmek bilmeyen bas agrisi oldu o da pik yaptiginda olabiliyormus ostrojen yuksek olunca. Hem test yapmiyorum hem merak ediyorum ne zaman catladigini 🤭
Benim yumurtlama günü ve sonrasında kasığımda batmalar oldu + meme ağrısı eşlik ediyor yumurtlamadan beri. 🤭
24 ünde test yaptığımda baya silik çıktı yani 24 ünde çatlamış. Yumurtlamadan önce baş ağrısı çok oldu ya bende de. Senin belirtilerin de yakın zamanda yumurtlama olmuş gibi geldi bana 🥰

Benim yumurtlama günü ve sonrasında kasığımda batmalar oldu + meme ağrısı eşlik ediyor yumurtlamadan beri. 🤭
24 ünde test yaptığımda baya silik çıktı yani 24 ünde çatlamış. Yumurtlamadan önce baş ağrısı çok oldu ya bende de. Senin belirtilerin de yakın zamanda yumurtlama olmuş gibi geldi bana 🥰
Senle konusunca bende biraz daha emin oldum 😍 ama degerlendirmeler surecek en az 1 hafta daha insallah. Test yapmadigim icin kacirmak istemiyorum. Ee test ne zaman yapiyoruz o zaman 😂 bat gelmez simdi bana

Kızlar merhaba öncelikle herkese gebe kalabilmeyi dilerim :) bizde bu ay başladık bebek çalışmasına 2.5 yıllık evliyim öncesinde geri çekilme ile korunuyorduk. Şimdi bu ay tutmadı dün adet oldum hatta 3 gün erken oldum normalde 1 gün en fazla 2 gün oynar ileri tarihe. Benim sorum şu, programla yumurtlama günü takip ediyorum ama tabi ne kadar güvenilir bilemiyorum. Ovulasyon testi almalı mıyım sizce yani yeni başladık pek bilgim yok bu konularla alakalı

Kızlar merhaba öncelikle herkese gebe kalabilmeyi dilerim :) bizde bu ay başladık bebek çalışmasına 2.5 yıllık evliyim öncesinde geri çekilme ile korunuyorduk. Şimdi bu ay tutmadı dün adet oldum hatta 3 gün erken oldum normalde 1 gün en fazla 2 gün oynar ileri tarihe. Benim sorum şu, programla yumurtlama günü takip ediyorum ama tabi ne kadar güvenilir bilemiyorum. Ovulasyon testi almalı mıyım sizce yani yeni başladık pek bilgim yok bu konularla alakalı
Program şaşırtabiliyor. 14 güne sabit programlı. Ama yumurtlama erken ya da daha geç olabiliyor. Kaçırabilirsin

Uygulamalardaki veriler doğru olmuyor canım ovülasyon testiyle ilerlemen daha sağlıklı olur

X