Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Elimde bir tane daha prodoctor kaldı. Adamlar zaten predictor early yerine göndermişti. Cacık çıktı. Kaset var innovitanın çubuklarından var. Ama regl ağrılarıım da var onu napcaz
Bence boşa harcama testini, bat'ı bekle eğer regl olmazsan ne âlâ ama olursan testi boşa harcamamış olursun can can

Kuzum testi netten alıyorsan hepsiburada da epedy satıcısında freely dışı mavi olan kaset test var ondan al erken gebelikler kadar hassas. Ama inşallah gerek kalmaz
Ben o satıcıdan erken gebeliklerini almıştım sabah elimde vardı yaptım önce sütunun pembeye boyanması lazımken c tarafı çizgi belirdi ondan sonra o alan pembeye boyandı. Normalde pembeye boyanıp sonra çizginin belirmesi gerekmiyo mu bana bozuk geldi test

Para tuzağı ya yazık insanların umutlarıyla oynuyorlar

Elimde bir tane daha prodoctor kaldı. Adamlar zaten predictor early yerine göndermişti. Cacık çıktı. Kaset var innovitanın çubuklarından var. Ama regl ağrılarıım da var onu napcaz
Belirtilere bakma sen innovita çubuklarından devam çizgiyi onda gördüğün için koyulaşma takibini de onunla yap bence

Erken gebeliğini bilmiyorum da normal kaset testi çok iyidii. Ama dediğin gibi sendeki bozuk olabilir

Sağol canım ya ben direk atıyordum testi boş çıktı diye valla sen söyledikten sonra acaba mı diyip baktım. Sabah kör gözümle bir şey de görünmüyor ki
Aslında atmakla çok iyi yapıyorsun sonradan kuruma çizgis çıkıncada umutlanıyoruz bunu önlemek için 15 dakika bekle varsa var yoksa at çöpe

Ya keşke dijital testlerden olasaydı ClearBlue gibi onlar çok çok kaliteli biraz pahalı ama değiyor yani verdiğin paraya
Kuzum öyle deli gibi netten almaktansa bir iki tane eczaneden almalı. Agustos son kullanma tarihli ama dedim ya bunca zaman eczaneden ya da netten test aldım keşke bilsem video çekerdim şaşırdım bu şey herhalde direkt pembeye boyanmadan c cıktı ya testler bile alıştı negatiflere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…