Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum öyle deli gibi netten almaktansa bir iki tane eczaneden almalı. Agustos son kullanma tarihli ama dedim ya bunca zaman eczaneden ya da netten test aldım keşke bilsem video çekerdim şaşırdım bu şey herhalde direkt pembeye boyanmadan c cıktı ya testler bile alıştı negatiflere 🤣🤣🤣🤣🤣
Bende hiç netten almam eczanaden iki tane pahalı 5-10 tane de ucuzundan alırım oh mis

Kimyasal vb gibi gideceğinden emin olduğun gebelik olmasındansa hiç olmaması daha iyi gibi geliyor olacaksa sağlıklısı hayırlısı olsun 🥺
Ayy aman aman espiri yaptım yüzünüz gülsün diye bir kere kimyasal yaşadım betam 12yi gördü adet günü kan vermiştim sonra yükselemeden geri düştü ama adet olamadım dr prpgestan verdi onunla adet oldum ama cok ağrılıydı hiç unutamam o günü🤧🤧.

Eklentiler

• 44CEFE66-8587-44C9-9458-E82DD77583AC.jpeg
    44CEFE66-8587-44C9-9458-E82DD77583AC.jpeg
    37,3 KB · Görüntüleme: 48
Ayy aman aman espiri yaptım yüzünüz gülsün diye bir kere kimyasal yaşadım betam 12yi gördü adet günü kan vermiştim sonra yükselemeden geri düştü ama adet olamadım dr prpgestan verdi onunla adet oldum ama cok ağrılıydı hiç unutamam o günü🤧🤧.
Kimyasal diyip geçmemek lazım ağrılı oluyor baya

Satım 4 ocak kuzu 17si yumurtlama görülüyodu ama 15inde oldu. İki gün geriye cekildi bat 1 şubattı 30 ocağa kayar bat diye düşünüyorum iki gündür adet ağrılarım var ara ara öyle kasıkta batma falan değil bildiğin rahim ağrısı. İncir havuç kürü yapmıştım ondan mı böyle oldu bilmiyorum ilk defa bata 7 gün kaladan beri adet ağrısı yaşıyorum. Normalde bat günü gelir ağrır 20 dkya adet gelir max
Benim de seninle hemen hemen aynı benim sat 3 yumurtlama 16 gösterdi ama dediğim gibi 15 te çatladı. Ben bu ay çörek otu kürü kullandım. Ama rahim ağrısı ama yerleşme falan da olabilir mi. İncir havuç kürü ben daha önce kullandım ben de hiç öyle olmadı. Test ne zaman yapmayı düşünüyorsun ben 29 da yapmak istiyorum

Benim de seninle hemen hemen aynı benim sat 3 yumurtlama 16 gösterdi ama dediğim gibi 15 te çatladı. Ben bu ay çörek otu kürü kullandım. Ama rahim ağrısı ama yerleşme falan da olabilir mi. İncir havuç kürü ben daha önce kullandım ben de hiç öyle olmadı. Test ne zaman yapmayı düşünüyorsun ben 29 da yapmak istiyorum
Özellikle akşamüstünden sonra başlayıp gece devam ediyo aralıklarla. Dün gece de öyle bi ağrıdı hah tamam adet geliyo dedim. Ben bu sabah yaptım ağrılara bakarak ama negatifti uygulamada 6 gün gösteriyo bata 31 ocak olarak. 28ide doğum günüm c. Tesi sabah test yaparım bidaha. Yoksa adeti beklerim eğer gelmezse gelirse de nasip deyip yola devam ederim. 21 . Günüm bugün doluyo kürde sabah akşam aç olacak şekilde bir bardak içiyorum. Bazı gğnler akşam yemeğinden önce yeriştiremediğim için gece içip yattğım oldu ne kadar fayda sağlar bilemedim ama 21 gün ü atlamadım hiç. Eğer olmazsa adetin 2. Günü devam ibrahim saraçoğlu 21 gün kür 1 hafta ara eğer gebelik oluşmazsa bi 21 gün daha demiş videolarında canlı yayınlarında.

X