Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bak senle totem yapalım ben bu pazar yapmaya niyetlendim batımız bir gün var sen de cumartesiye kadar dayan üç gün kala olmadan test yapma bekle beni🤗
Anlaştıkkk burada haberleşip test yapalımmm hatta aynı gün yapalım pazar adet olmazsammm inşallah amin🤲🥰

Kesin dayanamam cumartesi yaparım 😂

Öyle valla benim daha önceki gebeliğim 18 haftalıkken sonlandırılmak zorunda kalmıştı. Şimdi delirerek akıllandım diyorum. Akışına bıraktım umudumu yitirmeden beklemeyi devam.Bakalım mevlam neyler,neylerse güzel eyler. Ama duanın da gücüne inanıyorum. Birbirini hiç tanımayan ama birbirine dua eden insanları rabbim geri çevirmez o yüzden kendime bir ediyorsam burdaki arkadaşlara,sizlere on ediyorum. Evvela sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eylesin rabbim bizlere🙏
Amin canim bende sizlere dua ediyorum gelmis gecmis olsun hayirli zaman degilmis demek ki onune odaklanman ne guzel 💕Bende kimyasal gebelik yasadim simdi hatirliyorumda bat gectikten sonra basim donuyordu ve bulantim oluyordu. 41. Gun dusuk yaptim.

Amin canim bende sizlere dua ediyorum gelmis gecmis olsun hayirli zaman degilmis demek ki onune odaklanman ne guzel 💕Bende kimyasal gebelik yasadim simdi hatirliyorumda bat gectikten sonra basim donuyordu ve bulantim oluyordu. 41. Gun dusuk yaptim.
Çok geçmiş olsun size de rabbim bir daha evlat acısıyla sınamasın bizleri,kimseyi sınamasın. Ama veren Allah alan Allah 🙏 rabbimizden umudu kesmeden devam ediyoruz edeceğiz bir şekilde

X