Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya oyledir de yenileniyordur ölse su denizci adamin ki ölürdü Y Yaseminnn35 11 ay bekletmiste karisi boyle boyle 3 kez hamile kalmisya bizimki 5 hafta dayaniversin bi zahmet o kadar keciboynuzu yediriyoruz

Ya oyledir de yenileniyordur ölse su denizci adamin ki ölürdü Y Yaseminnn35 11 ay bekletmiste karisi boyle boyle 3 kez hamile kalmisya bizimki 5 hafta dayaniversin bi zahmet o kadar keciboynuzu yediriyoruz
Aynen ya dayansınlar bende kecı boynuzu özü yedırıyorum soguk sıkım olanlarından günde birer tatlı kaşığı sabah ve akşam olmak üzere senın esın nasıl kullanıyor kuzum aynı bu şekil anlattığım gibimi?

Benimki pik oldugunda ilk damladan itibaren kopkoyu belirmisti ilk 30 saniyede bile c cizgisinden daha koyuydu ama markaya gore degiskenmidir bilemem tabi
Kuzum senın test baya iyiymiş o zaman hangı markaydı? Artimed dışında kullandınmı hıc

Gunde bir kez bir tatli kasigi ic dedim ama ne yapar bilmem sever o oyle seyleri bence tatli kasigindan fazla iciyordur.

Benimki pik oldugunda ilk damladan itibaren kopkoyu belirmisti ilk 30 saniyede bile c cizgisinden daha koyuydu ama markaya gore degiskenmidir bilemem tabi
Kuzum yanlış yonlendırmıs olmayayım ama pik bence benımde aynı böle pik olmustu
Dün çoook silikti. Bu sabah ilişki oldu aslında ama sizce akşam tekrar test yapmalı mıyım yarını mı bekleyeyim

Şu keçiboynuzu bizim gibiler sayesinde popüler oldu. Kendi özgür iradesiyle onu yiyen var mı ya

Yok canm doktor dedi bu şekilde olan çok hastam çocuk sahibi olmuş engel değil diye vitamin verdi kullan dedi bizde sipariş ettik gelene kadar hamile kalmıştım tabh bnde femera ile vitamin kullanmıştım estrofem de kullandım çatlatma iğnesi yaptım bndede Poko var. Bizim doktora başvurmamizin sebebj dört eltimde çok geç çocuk sahibj oldular en az 3 yıl 5 yıl arası dedik bı sıkıntı varsa bilelim diye 5. Ayimda hastaneye gittik.ama büyük kaynimdada varikosel çıkmıştı ameliyattan bahsediyorlardı olacaktı son dakka mi vazgecti biseylerden bahsettiler de sormadım detaylı yanj eşimin ailesi sıkıntılı

Kızlar ben test yapacam galiba da erken gebelik testi mi yapsam normal mi cuma günü reglim iş çıkışı alayım diyorum çıkar mı akşam

Uremeyle ilgili sıkıntı yaratır mı bilmiyorum ama çok kan yapıyor eşimde sabah aç karna bir iki kaşık içiyordu ama hatırlamıyorum tatlı kaşığı mi yemek kaşığı mi oldugunu unuttum ama tek öğün yesin bence yiyorsa da kan fazlalığı da vücuda zarar veren bı durum bı de erkeklerde regl durumu yok fazla kan atılmıyor vücuttan bı ara bı baktırsin kanına fazlaysa kan bağışında bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…