Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hm dün akşamdan haberim yok benim keseyi gördün mü dün
Biraz lekelenmem olmuştu kuşum şükür şimdi problem yok Progestana başladık. Keseyi yolku ve bebeği gördüm şükür. 6+0 diye gittim 5*5 miş yavruş daha kalp atışı duyamadık o yüzden 🥰

Yok benlede ayni zaten o yuzden sikinti yok 😊
🥰💋💋 kuzum senın eşinin ikinci seyahatinden önce 10 gun kalacak dedın ya ınsallah yumurtlama zamanınıza denk gelir😊gelsede gelmesene siz sperm canlılığı için yapmaya devam edın bence cunku bu spermlerrr 2 hafta atılmayınca öluyolarmıs dün aydınlandım ben de araştırınca 60 günde olgunlaşıyorlarmış iki haftadaysa atılması gerekıyormus

her ay her ay bi umutla bekliyoruz valla benim eşimde biraz sorun çıktı kuzum oda 3 aydır keçiboynuzu pekmezi ve ek takviye kullanıyor ama olmadı yani hiç bir zaman olmayacakmış gibi hissediyorum :KK43:
Canım bnmde eşimde sperm sayısı azdı ve hızlı çok düşüktü biz de keçi boynuzu pekmezi kullandık bu sefer kan bayağı arttı erkeklerde regl olma gibi bir durum da yok bu sefer Doktorlar çok şüphelendi kanın yüksek gittiler hematoloji bölümüne falan gönderdiler aklınızda bulunsun çok da tüketmeyin aşırı kan yapıyor keçiboynuzu pekmezi değil de keçi boynuzunun kendisini kullanın

Canım bnmde eşimde sperm sayısı azdı ve hızlı çok düşüktü biz de keçi boynuzu pekmezi kullandık bu sefer kan bayağı arttı erkeklerde regl olma gibi bir durum da yok bu sefer Doktorlar çok şüphelendi kanın yüksek gittiler hematoloji bölümüne falan gönderdiler aklınızda bulunsun çok da tüketmeyin aşırı kan yapıyor keçiboynuzu pekmezi değil de keçi boynuzunun kendisini kullanın
canımm teşekkür ederim benim eşimin kanı normalde de yüksektir her 3 ayda bir kan verir geçenlerde yine verdi kanı yükseldiği zaman kendisi bilir çok sık tüketmiyor zaten kuzu sabahları bir tatlı kaşığı sadece senin eşine bi tedavi uyguladılar mı peki kuzum varikosel dediler benim eşime

Prodoctor aldım canım erken gebelik. Elimde bir tane de laboq. Kaset test ve certain kaset testi var yap yap bitmez😅
bende aldım bugün 3 tane kaset test bebe tıme diye bi kaset test nasıl hiç bilmiyoum eczacı verdi bi tanede prodoctor aldım bende perşembe yaparım büyük ihtimal

Kuzum kan artısı riskli bişeymı erkek açısından yani üremeyle alakalı olarak? Benım esımde suan kecı boynuzu pekmezi yıyor pekmezi eşin günde kaç defa ve ne kadar yıyordu benım esım sabah bıde yatmadan önce aç karnına bırer tatlı kaşığı yıyor fazlamı sence?

🥰💋💋 kuzum senın eşinin ikinci seyahatinden önce 10 gun kalacak dedın ya ınsallah yumurtlama zamanınıza denk gelir😊gelsede gelmesene siz sperm canlılığı için yapmaya devam edın bence cunku bu spermlerrr 2 hafta atılmayınca öluyolarmıs dün aydınlandım ben de araştırınca 60 günde olgunlaşıyorlarmış iki haftadaysa atılması gerekıyormus
Ay ölurse ne olacak yenisi uretilemezmi simdi biz 5 hafta sonra olsak 🤣 anlamadim ki 2 ayda onu mu bekleyecegiz. Iste satlar batlar ayni olacak tek fark siz benden 1 ay once hamile kalacaksiniz 😁

Uretılıyorda 60 ile 72 gun arasında uretımı tamamlanıyormuş bıde olgunlaşıyorlarmış 😀😀ayy resmen fabrikasına indik 😀😀 söyle seri üretim olsa ne iyi olur 😀😀neyse bız devreleri yandırmadan eski usule devam edelim bi tanecik canlı sperm yetıyor zaten oda denk gelir heralde son anda intihar edıp yasamaktan vazgeçmezse tabi😀😀
Ay ölurse ne olacak yenisi uretilemezmi simdi biz 5 hafta sonra olsak 🤣 anlamadim ki 2 ayda onu mu bekleyecegiz. Iste satlar batlar ayni olacak tek fark siz benden 1 ay once hamile kalacaksiniz 😁
lmesı

X