Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@burcuyengeç pardon hemen boş gebelik falan dıye düşünme yazacaktım klavye dış gebelik yazmış yanlış yazmış dedıgım gıbı 5 + bebek görmek için erken bı tarıh kuzucum Allah gönlüne göre versın sana bı ferahlık versın insallah ne güzel bak bebek yapmaya niyetlenınce çift çızgıyı görebılıyosun kurban olduğum Allah yine verır rahmeti çok büyük dileyene dılemeyenede verir yeterkı herseyın hayırlısını versın rabbım hakkında hayırlı olanı nasıp eyle diye dua et bol bol

lilyrosey kuzum gittin mi acile aklım sende kaldı
Canım acilde yarın gideceğim doktorumun nöbeti varmış şükür ona denk geldik. Progesteron verdi şimdilik düşük tehlikesi yok. Yolk ve bebeği gördük bizimki 6 haftalık değil de 5 hafta 5 günlükmüş 10 gün sonraya randevu kaydıracak sekreter şükürler olsun. Günde 2 Progestan fitil haftada 2 de iğnesinden vurulacakmışım. Allahım korusun bağışlasın 10 gün sonra kalp sesini duymayı nasip etsin inşallah

Cumlenmızden razı olsun bebeğim hepınız iyiki varsınız iyiki burda her seyı paylaşıyoruz

Tanıdım tanıdım kuzum sen neler yapıyor musun bat ne zaman
Kuzum sat 3 ocak ama geç yumurtlıycam galiba yarın kontrolum var. Bugün döngünün 20.günü,14.günde gittiğimde daha yumurtlama yok ama potansiyel 2 tane var haftaya gel dedi doktor. Bugün yumurtlama akıntısı gördüm inşallah güzelce yumurtlayabilirim

Canım şükürler olsun iyisiniz ikinizde inşallah 10 gün sonra pıtır pıtır kalp atışını da duyucaksın yolk göründüyse bebekte vardır için rahat olsun

Canım çok garipti valla birde bu ay eşimle sadece reglin hemen sonrası 15. Gün bir de 17. Gün bi araya gelebildik. 15. Günün sabahına bu rüyayı görmüştüm. Bu ay olursa yuh artık derim gerçekten

Canım benim rahat ol benim arkadaşa da öyle dediler o kadar stres yaptı kız sonradan duyuldu. Biraz geç döllenme olmuş. Doktorlar negatif konuşmayı seviyor rahat ol kuzum

İnşallah canım benim hakkında hayırlısı olsun inşallah

Canım çok garipti valla birde bu ay eşimle sadece reglin hemen sonrası 15. Gün bir de 17. Gün bi araya gelebildik. 15. Günün sabahına bu rüyayı görmüştüm. Bu ay olursa yuh artık derim gerçekten
Tamam işte en önemli günler olmuş. Olur mu olur

Hiç beklenmeyen zamanlarda oluyor zaten ne oluyorsa hayırlısı olsun ınsallah kuzum tek ilişkiden bile olanı çok duydum ben

Çok şükür çok sevindim adınıza ben oğluma hamileyken 5.haftada öğrenmiştim ama ultrasonda bir türlü göremiyorlardı bebeği en son alttan muayene ile bakmıştı da doktor hah işte burada demişti bitanem korkma o yüzden

Aaaa hatta hatırladım 6+5 falandı alttan muayene ile bebeğimi gördüğümüzde hatta bir süre alttan muayene oldum karın bölgesinden bakınca bir süre boyunca görememişti doktor

4+6.. inşallah 6. Hafta bitiminde bebeğimi görürüm

Aaaa hatta hatırladım 6+5 falandı alttan muayene ile bebeğimi gördüğümüzde hatta bir süre alttan muayene oldum karın bölgesinden bakınca bir süre boyunca görememişti doktor
Allahtan bizim minik biraz nazlansa da gösterdi kendini henüz çok küçük Rabbim onunla beraber olsun sağlıkla büyüsün yavrum korkuttu böyle lekelenme falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…