Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

En son 12 ocakta gittim yani 10 gün önce doktorum sadece bi tane yumurtam tek büyüdüğünü söylemişti 14 mm olduğun söyledi bende onun çatlamasını gördüm galiba büyük ihtimalle ama doktorum sağlıklı çatlayıp çatlamadıpına dair bir test istmedi zaten 3 ocakta yeni başladım doktor kontürolune inşallah sonuç alıırm bu ay olmazaa artık diğer ayalara şansım olamicak çünkü eşim ile gidecek

Hayırlısı olsun canım iyi düşünelim inşallah vardır

Hayırlısı olsun canım iyi düşünelim inşallah vardır
İnşallah seninde testini pozitif görürüz senin ilk mi olacak benim üçüncü gebeliğim olacak ama ilk bebeğimi 1 aylıkken kaybettim 8 aylık sezeryan yaptım o kadar yaşadı çünkü rahatsızlığı vardı başorsakları dışarda oluşmuştu ondan sonra korundum 1 yıl 1 da olmadı sonra bir oğluşum oldu 4 yaşında şimdi rabim inşallah hayırlısı tekarar istiyoruz

Kızlar benim 8 gün gecikmem var normalde 15 Ocak tarihinde regl günümdü ama negatif tüp denemelerim olduğu için test yapmaya cesaret edemiyorum. Sık idrara çıkma , vajinal ateş basması ve adet olacak gibi ağrım oluyor ama olmuyorum ilk defa bu kadar geciktim

10 gün sonra canım dualarımdasın hep korkma yok bir şey

Beeen artık kafayı yiycem adet zamanından 2 gün önce kan vermiştim çıkmamıştı. Adetim 4 gün gecikti ve günlük olarak test yapma alışkanlığı edindiğim için bu gece yine test yaptım. Bu sefer oldu mu tuttu mu bu çocuk ben oldu olmadı demekten delircem yoksa

Eklentiler

• IMG_5965.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 67
Ayy silik bi çizgi görüyorum anlamadım ki olabilir hamile olabilirsin ama bence kan testi yaptır adetin kaç gün gecikti

Ben ikinci çizgiyi çok net görebildim sanırım hamilesiniz

Ayy silik bi çizgi görüyorum anlamadım ki olabilir hamile olabilirsin ama bence kan testi yaptır adetin kaç gün gecikti
4 gün geçikti ama geçen ay kimyasal geçirdim. Doktor korunmana gerek yok dedi. Sonra ben şüphelendim kendimden adetime 2 gün varken test yaptım. Çift çizgi çıktı. Doktor tanıdıktı hemen kan verdim oda bekle bekle çıkmadı hemen başka test aldım onla yaptım o negatif çıktı sonra bi baktım kan da negatif. Sonra ben bekle bekle adet olmadı. Dedim heralde kimyasaldan sonra düzen kaçtı. Çünkü saati saatine olurdum. Adet uygulamasına bi baktım ben yumurtlamadan sonra da ilişki olmuş ve kan verdiğim zaman üstünden anca 1 hafta geçmiş. Şüphelendim bende yine bu gün test aldım. Dayanamadım yaptım. Böyle çıktı. Sabah bi daha tekrarlıyım dimi

Bence sabah tekrar yap ilk idrarla hatta bi sağlık ovasına gidip kan testi yaptır üşenme

Ya sağlık ocağı uzak 40 dkkalık mesafede. Bir hafta önce herkesi havalandırıp heycanlı heycanlı gittim. Çıkmadı. Utanıyorum yine öyle olur diye. Ben sabah bi test yapayım. Evde bide kaset test var onuda bi kaç gün sonra yapayım perşembe günü pazara giderken kan veririm artık. O kanları beklemekte ölüm gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…