Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım o konuda çeşitli söylentiler var ama betanın 4 kat artması ikiz diyen de var alakası yok diyen de var. Tam bir muamma. Keseyi görmeye gittiğinde anlaşılır ancak

Valla keşke doğru orantı olsaydı kuzu nasipte olunca anne baba sağlıksız olsa bile bebek sağlıklı olabiliyor,nasip olmayınca tam tersi durumda da olmayabiliyor
Valla öyle kuzum bizim bir akrabız vardı bekarken kızın adeti 4-5 ayda bir gelirdi her seferinde doktora giderdi adetini getirmek için. Evlendiği ay şak diye hamile kaldı onu gördükten sonra bütün bildiklerimi unuttum sadece Allahım sen nasip demeye başladım

Kızlar hepinize selam benim bugün doktor kontrolüm vardı 6. Haftada olduğumu ve kalp atışını duyacağımı düşünerek heyecanla hastaneye gittim ama ne yazıkki hiçbişey umduğum gibi olmadı doktor ultrasonla baktığında gebelik kesesi daha yeni oluşuyor ve 5 haftalık dedi kalp atışı yok dedi yani sadece kese oluşumu var kan tahlili istedi betaya bakalım dedi sonucum çıkmış yarın tekrar gidicem beta değerim 14.305 çıkmış bu değere göre kalp atışı duyulması lazımdı ama maalesef kesede bebek yok çok kötüyüm sabahtan beri kendime gelemedim beta yüksek ama bebek neden yok boş gebelik mi yaşıyorum napıcam ne düşünücem hiçbişey bilmiyorum
2 ay önce düşük yapmıştım ondada sadece kese vardı 7. Haftada kalp atışı bebek oluşmadan düşük olmuştu yine aynı şeyi mi yaşicam çok korkuyorum Allah'ım bana güç kuvvet ver hakkımda en hayırlı olanı bana nasip et çok kötüyüm kızlar elim ayağım boşaldı sanki çok korkuyorum bilgisi olan varsa bana bi akıl fikir versin Allah rızası için

Kuzu benimki düzenli pik görmeden iki gün akıntı olur ben de bir de test yapıyorum öyle anlıyorum

Canım anlıyorum seni ama telaş yapmamaya çalış bol bol dua et bizim de dualarımız seninle ben pek anlamıyorum ama her insanın süreci aynı olacak diye bir şey yok içini ferah tutmaya çalış beslenmene dikkat et moralini iyi tut güzel olsun inşallah

Valla öyle canım nasip bu işler rabbimin izniyle imkansız diye bir şey yok

Bizde neredeyse hiç yaklaşmadık bu ay aslında bu durumu avantaja çevirebiliriz kuzum soğan kürünü bende çok duydum da cesaret edemiyorum :/ omega 3'e başladım bakalım bende.
Ya bir cesaret denemek istedim rahimde ne var ne yok temizliyor diye bugun 2. Kez ictim canim aksam yemeginden yarim saat once gunde 1 kez icicem ve 10 gunde birakicam. Etkilerini merak ediyorum. Madem denemiyorsunuz sende bol bol iyi beslen o zaman mesela tere de yiyebilirsin dusuge sebep olabildigi icin denerken yiyemiyoruz ama kansizliga iyi geliyor vucuttan agir metalleri atiyor prolaktini aktif ediyor falan.

Kuzu aklında bulunsun regl biter bitmez çalışmalara başla spermleri canlı tutuyormuş günaşırı ilişki istersen sen de soğan kürü yap rahim bir temizlenir yumurtalıklar canlanır

Allah razı olsun canım ne kadar üzülmemeye çalışsamda yapamıyorum her lavaboya gittiğimde kanama varmı diye bakıyorum acaba gelişmedi mi yani sadece kese var çünkü bide 5 haftalık dedi offf bilmiyorum çok kafam karışık Allah yardımcım olsun inşallah

Canım gebelik için anne tarafında ikiz olması yeterliyken sizin her iki ailede varmış yüksek ihtimal ikiz gebelik olabilir. İkiz gebelik zor derler ama her güzel şeyin bir zorluğu yok mu zaten. Sen içini ferah tut

Olabilir kuzu geç döllenme olmuştur geriden gelip çok sağlıklı gebelik olabiliyor. İmkansız dediğimiz şeylere bile şahit olduk. Sen niye sıkıyorsun canını. Güzel şeyler düşün insanlar sadece umut dolu olup çare yok denilen hastalıkların bile üstesinden geliyorlar Allahın izniyle. O bebişin nasibi varsa bu dünyada sen şu an sadece kendini üzdüğünle kalırsın. Çıkar at aklından kötü düşünceleri elini yüzünü yıka bir dua et Allah büyük

Canım benim yüreğine sağlık inşallah dediğin gibi olur boş gebelik nasıl oluyor ona baksam mı diye düşünüyorum ama elim internete gitmiyor kafamı bulandırmakta istemiyorum Allah yardımcım olsun inşallah

Canım gebelik için anne tarafında ikiz olması yeterliyken sizin her iki ailede varmış yüksek ihtimal ikiz gebelik olabilir. İkiz gebelik zor derler ama her güzel şeyin bir zorluğu yok mu zaten. Sen içini ferah tut
Evet öyle canım her iki tarafta olunca acaba dedim ben de. Çok teşekkür ederim desteğiniz için

Bebegım bı sakin ol lütfen korkma panık yapma bende 5 haftalıkken gıttım ve sadece kese var dedı Henüz bebek görmek için erken dedi. Kesenin içi boştu gıttıgımde kesen oluşmuş rahme yerleşmiş ama suan ıcınde bebek görmek ıcın cok erken dedı ve bende 5 +2 yada 5 + 3 te gıttım sanırım 5+ 4 te olabılır ama hatırlamıyorum ama 5. Hafta oldugunu net hatırlıyorum

Kuzum benim daha 10. Gunum yumurtlamam gec oldugu icin beklemiyorum bir belirtide yok. Dongu 30 36 gun arasi degisiyor seninde suan yumurtlama olmasi icin dongunun 23 24 gun falan olmasi lazim telas yapma.
Benım 23 genelde 24 25 ne fazla 26 günde bır olur 26 günde bir de cok nadır olur 23-26 arası kesın olur kuzum genelde 10-12 arası yumurtlarım da ondan tuhafıma gıttı hıc akıntı olmaması. Takıp edeyım bi önumuzdekı 3 gun bakalım gelecekmı akıntı

Anladım kuzucum teşekkür ederım sende çabuk regl olda katıl hemen aramıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…