Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya merhaba arkadaşlar ben yumurta çatlama esnasında gebelik testide yaptım çok çok sikik çıktı gebelik tesdinde acaba yumurta çatlama esnasında olduğu için mi silik çıktı yani öylesine yapayım dedim silik çıktı şaşırdım sona düşündüm belki yumurtlama esnasında olsuğum için gebelik testinde de öyle gözüküyordur

İnşallah rabbim sizlere de nasip etsin herkese ben hala şoktayım ne zaman doktora gitsem diye düşünüyorum

Onu hiç bilmiyorum canım ya denemedim daha önce, gebeyken ovülasyon testinin pik gösterdiğini duymuştum ama tam tersini duymamıştım. İnşallah güzel sonuçlansın diyelim

İnşallah rabbim sizlere de nasip etsin herkese ben hala şoktayım ne zaman doktora gitsem diye düşünüyorum
İnşallah sağolun bekleyebilirseniz beşinci haftanın sonlarına doğru kese görünebiliyor şimdiden sadece kan testine devam ettirebilirler erken olduğu için kese görünmezse boşuna evhama sebep olur . Sizin erken yumurtlama olduğu için beş şubat haftasında herhangi bir gün giderseniz görünme şansı daha yüksek olabilir

Onu hiç bilmiyorum canım ya denemedim daha önce, gebeyken ovülasyon testinin pik gösterdiğini duymuştum ama tam tersini duymamıştım. İnşallah güzel sonuçlansın diyelim
İnşallah valla bu aralar çok kafam karışık o kadar stres yapıyorum ki olacağı varsa herhalde olmaz ama bu ay tutmazsa bi dahaki aya artık olamaz çünkü eşim ile gidecek çocuk için gitmiyor şu an yoksa gitmesi lazım dı

Çok teşekkür ederim bilgi için şimdilik beta takibi yapayım

Stres yapmayalım desek de elimizde değil ama nasip bu işler zamanını bekliyoruz hepimiz umarım rabbim çok bekletmeden sağlıklı hayırlı evlatlar bağışlar bize

Canım bende etıketleyıp merak etmıstım senı gormedın sanırım gecmıs olsun rabbım bıdaha yaşatmasın inslalah hakkında hayırlısı . Senın adına üzüldüm .
Yok canım görmedim valla.. Sağolasın amin amin kuzum inşallah Rabbim bir daha yaşatmasın, bir dahaki sağlıkla olsun bende çok üzüldüm

Kızlar ben bu ara pek giremiyorum 15 tatil oldu kız kardeşime geldim pzrtsi inşallah burda bebişimi görmeye gidicem güzel haberler veririm inşallah sizler neler yapıyorsunuz bebişler nasıl denemeler devammı regliler ne durumda geldimi gelicekmi (inşallah gelmez herkesin minnoşu olur)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…