Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İşte ne bileyim beklemiyordum ya
Ben bir gebenin günlüğündeki testleri kullandım çok haif çizgi çıktı ama bende hamile olduğuma inanmıyorum çünkü bu ay rahim filmi çektirdim geçen ay 28 aralıkta ilişki olmuştu ondan tutmuş olabilirmi diye düşünüyorum ama ayın 6 rahim filmi çektim ilaç kullandım demek testler yanlış gösterdi hemde 3 kere

Allah razı olsun çok teşekkür ederim hiç takip yapmadım bu ay hatta seyehat planlamıştım 24 saatlik yolculuklu ama sürpriz oldu 😭
Ay maşallah erken döllenme oldu galiba değeriniz çok güzel iki gün öncesinde bu değerle öğrenmişsiniz. Sağlıcakla kucağınıza da almayı nasip etsin rabbim 🤗🙏

Kuzum ya bende 3. Gündeyim gecikmenin. Dün test verdim doktor reglin 10-15 gün gecikmeden net sonuç belli olmaz.10 gün daha gelmezse tekrar test ver dedi. Hala gelmedi o yüzden sormak istedim
Aynen öyle kuzum. Bide erken öğrenince zırt pırt test vermen gerekiyo beta artış takibi için ondan dedim ya dr da demiş bak 10 gün geçti öyle öğrendim tertemiz beta arttı artmadı derdi yok. Öğrendiğim gün kesem oluşmuştu gördüm. Oluştu oluşmadı derdi yok kafa rahat

Ay hadi inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum🤗🙏 onuncu günden sonra çook silik de olsa çıkabilir fazladan testiniz varsa deneyin isterseniz
İyi akşamlar kızlar benim hafif lekeler başladı gelmeye maalesef 🥺 'erken gebelik testi" de yaptım tek çizgi haliyle. 2.aşılama sanırım tutmadı. Yaa öyle bi zamana denk geldi ki. Normalde adet günüm 22si pazartesi. Aşılamanın tutup tutmayacağı gün de 22si. Aynı güne denk geldi 22si adet olucaktım ya da aşılama tutacaktı. Bu kasık ağrılarımı çok iyi tanıyorum regl ağrısı☹️

İyi akşamlar kızlar benim hafif lekeler başladı gelmeye maalesef 🥺 'erken gebelik testi" de yaptım tek çizgi haliyle. 2.aşılama sanırım tutmadı. Yaa öyle bi zamana denk geldi ki. Normalde adet günüm 22si pazartesi. Aşılamanın tutup tutmayacağı gün de 22si. Aynı güne denk geldi 22si adet olucaktım ya da aşılama tutacaktı. Bu kasık ağrılarımı çok iyi tanıyorum regl ağrısı☹️
Canım her kadının bünyesi farklı ve regl belirtileriyle gebelik belirtileri de benzer olabiliyor Allah büyük şimdiden endişelenmeyin ne olacağını bilemeyiz ümidi kesmek yok 🙏

X