Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen bilirsin canim ama guclu ol oyle de boyle de ogreneceksin sonucta. Neyse ne belirsizlik buyuk sikinti kendimde cok yasadim.

Evet canim sizlerin muhabbetini de ozluyorum zaman hizli hizli gecse de yine olan aksiyonlarimizi konussak simdi oyle beklemekten baska yapacak birseyim yok bu ay.
Valla kuzum bizde aksiyon varda noluyor yumurtlayamıyorum canım sıkılıyor böyle olunca salı günü tekrar kontrolum var inşallah ya yumurtlarım yada ona yakın olurum. Bugünde çok sessizdi buralar kimse yok

Kızçemler bu avokadonun olayını bilen var mı gebeliği kolaylaştırıcı etkisi falan ya ben yiyorum ne zamandır ama kaş yapayım derken göz çıkartmayayım
Selam ewet avakadonun etkisini bende duydum hergün tüketiyorum çok faydası varmış keten tohumuda tüketiyorum onda da östrojen varmış. Güzel haberler alırız inşallah. Bende 2.aşılama 10.günümdeyim kasık ve göğüs hassasiyeti hep var adet olacakmışım gibi inşallah olmam da gebelik olur. Acaba yarın 'erken gebelik testi'yapsam çıkar mı

Valla kuzum bizde aksiyon varda noluyor yumurtlayamıyorum canım sıkılıyor böyle olunca salı günü tekrar kontrolum var inşallah ya yumurtlarım yada ona yakın olurum. Bugünde çok sessizdi buralar kimse yok
Evet canim herkes kafasini dinliyor sanirim yumurtlarsin ya sen acele ediyorsun kuzucum gec degil ki daha

Evet canim herkes kafasini dinliyor sanirim yumurtlarsin ya sen acele ediyorsun kuzucum gec degil ki daha
Galiba öyle sayfa yenileyip durdum 17.gün bugün iki gündür kasık ağrıları çoğaldı ama hala yumurtlama akıntısı göremedim inşallah canım ne diyim

Ooo hayırlı olsun canım testlerınben normalde bugün başlayacaktım ama hala lekelenmem var sanırım bugünde deneyemeyecegız kaldı bizim iş yarına

Ayy ınsalah kuzum bız bugün normalde deneyecektik ama bugün mısafır vardı aşırı yorgunum zaten lekelenmem var hala tam bıttı dıyorum bıbakıyorum yıne leke var şimdi gusül alsam kesılecekmı onuda kestıremıyorum en ıyısı yarın sabah duş alıp gece denemek. Bakalım ne olacak

Dongun 30 gunden kisa degilse cok yuksek ihtimal 10. Gunden asagi yumurtlama olmaz zaten tatlim dert etme daha 7. Gunumuz bugun

Okudukca kafam daha da karisiyor bazilari denedigim ay hamile kaldim demis bazilari da normal olan hormonlarim sogandan sonra alt ust oldu yazmis valla neye el atsam tereddutte birakacak birsey okuyorum canim
Ben de kararsız kalmıştım canım ama ben de ters etki olmadı kuzu her bünye farklı inşallah iyi olur senin için

Ay hadi inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum onuncu günden sonra çook silik de olsa çıkabilir fazladan testiniz varsa deneyin isterseniz

Dongun 30 gunden kisa degilse cok yuksek ihtimal 10. Gunden asagi yumurtlama olmaz zaten tatlim dert etme daha 7. Gunumuz bugun
Döngüm 23 ile 25 arası degısıyor kuzucum ama dert etmıyorum sanırım bu İşler nasip işi iki kere deneyip olumlu sonuç almayınca naparsap yapayım gününü bekliyor böyle düşünmeye başladım daha olgun yaklaşıyorum sankı olursa olur olmazsa olmaz kafasına gırmeye başladım belkide rahat olursam daha kolay olacak

Evet evet 2 ay coook erken zaten birde esinin kullandigi ilaclar falan hesaba katarsan kafaya takacagin hicbirsey yok bence suan zaten.

Evet evet 2 ay coook erken zaten birde esinin kullandigi ilaclar falan hesaba katarsan kafaya takacagin hicbirsey yok bence suan zaten.
Aaa evet bak onu unuttum bi an bide bizim ilaç olayı var. Kendımı cok hırpalamak istemıyorum herşey Allahtan.bu arda sen neler yapıyorsun eşin yokken nasıl gecıyor günler yalnızmı kalıyorsun umarım birileri vardır yanında

Kuzum yalniz kalacagim diye seviniyordum hatta 2 gundur yalnizdim ama 2 haftaligina annemlere gitmem gerekiyor sogan kurunu de orda yaparim artik ondan sonraki hafta yine evime donup esimi bekleyecegim o bir aya anca gelir. Ben yalniz kalinca cok egleniyorum kuzum canim sikilirsa dolasmaya cikiyorum kitabimi okuyorum yazmam gereken yazilar var yemek temizlik derken vakit şahane geciyor. bazen az konusmak ve dinginlik strese cok iyi geliyor etrafta kalabaliklar olunca bu mumkun olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…