Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım daha bugün anca pik görmüşsün daha yumurtan çatlamamış bile hamilelik ihtimali olabilir mi sence neyse değerlendirmeye bak önümüzdeki 3 günü inş gönlünden geçen olur

Kızlar opak akıntıdan sonra şeffaf akıntı gelmesi 2. Yumurtlamamı acabaa deneyim yaşayanlar yazabilir mi reglime 8 gün görünüyor şuan

Olabilir ama varsa bile gitmistir kanamayla. Bir doktor arkadasima yillar once soylemisti bazi aylar daha fazla agri olur kucuk kistler patliyor sen farkinda olmadan diye canim.
Olabilir kuzucum. Tez zamanda kavuşalım inşallah bebişl
Canım daha bugün anca pik görmüşsün daha yumurtan çatlamamış bile hamilelik ihtimali olabilir mi sence neyse değerlendirmeye bak önümüzdeki 3 günü inş gönlünden geçen olur
Kuzum sen neler yapıyorsun basladınızmı değerlendirmelere

Canım sana birşey daha soracam doktor sana gittiğinde tekrar bugün kan mı ver dedi betayı 3 bin üstü gördünya..birde başka ne tahlil istedi
Önceki beta değerlerimi sordu, son tahlilim 6 gün önce olunca biz yine bakalım dedi. Beta HCG ve normal hemogram istedi

Herkese merhaba. Kadın doğuma randevu almayı düşünüyorum 7-8 ay önce ultrason kontrollerimi yaptırmıştım bir sıkıntı yoktu o yüzden bu sefer hemen ilk randevumu adetin 2. Gününe mi alayım sizce?

selam kızlar benim geldi kırmızılar gerçi listede adım yok silinmiş sanırım şubat topiğimiz varmı acaba

Merhabalar, biz de 5 aydır deniyoruz ancak henüz gebelik yok. Doktor ultrasonda PCO görüntüsü var diyip test istemişti. Bu ay reglinin 2. günü verdiğim hormon değerlerim FSH:10.19 - LH:7.20 - E2:65,59-PROLAKTİN:6,37 olarak çıktı. Öncelikle değerlere göre PCOS yokmuş onu öğrendik. Zaten kilo,regl düzensizliği, tüylenme gibi şikayetlerim yoktur, reglim 30-32 gün arası gelr ve kendimi bildim bileli düzenlidir. Doktor 30 yaşında olduğum için FSH yüksekliğinin normal olabileceğini söyledi. Gebelik ihtimali düşük mü yani diye sorduğumda hayır daha yüksek FSH ile ilk aydan gebe kalan hastam da var, istersen AMH yaptır onun sonucuna göre yönlendirilir dedi. Şu anda çok kararsızım ve stres yapıyorum bu durumu. Önerisi olan varsa dinlerim :) Bu ay da soğan kürüne başladım FSH'ı yüksek görünce. Buraya da neden yazdım bilmiyorum, umarım Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder :)

Kızlar bu sabah freely marka test yaptım. Erken gebelik yazıyordu. Test beni çok düşündürdü sağlık ocağında da kan verdim daha çıkmadı ama. Testin yanlış çıkma ihtimali var mı?

Eklentiler

• IMG_5903.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 54

Canım ben de adet oldum az önce beni de silebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…