Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa kimleri etiketledin kiz ben diye 😅 kuzum internetten oyle okudum hatta bebek yaginin spermleri oldurdugune dair kesin kanit varmis kullanma sakin kalanlari da farkinda olmadan biz olduruyormusuz demekki
Kuzum telefonumun sarz aleti arızalı elımle bastırıyorum sarz ucuna bi Yandanda yazmaya çalışınca yanlışlık oluyor gelıp isyan edecek artık etıketledıgım kişi😀😀 ayy içimde bı şüphe vardı bu bebek yağıyla ilgili. Kuzum ben zoraki ilişki olunca kuruluk yaşıyorum o yüzden kullanıyorum öbür türlü canım yanıyor kuruluk olunca gleitgelen dıye bir kayganlastırıcı vardı o bebek olmasına engel deılmıs ben ilk gebelikte onu kullanmıştım hamıle de kalmıştım suan arıyoruz ve hıc bır eczanede bulamıyoruz piyasadan kalkmış galıba . onu bıze doktor onermıstı hatta

Kuzum telefonumun sarz aleti arızalı elımle bastırıyorum sarz ucuna bi Yandanda yazmaya çalışınca yanlışlık oluyor gelıp isyan edecek artık etıketledıgım kişi😀😀 ayy içimde bı şüphe vardı bu bebek yağıyla ilgili. Kuzum ben zoraki ilişki olunca kuruluk yaşıyorum o yüzden kullanıyorum öbür türlü canım yanıyor kuruluk olunca gleitgelen dıye bir kayganlastırıcı vardı o bebek olmasına engel deılmıs ben ilk gebelikte onu kullanmıştım hamıle de kalmıştım suan arıyoruz ve hıc bır eczanede bulamıyoruz piyasadan kalkmış galıba . onu bıze doktor onermıstı hatta
Muadili birsey illaki vardir ama bebek yagi kullanma bence. Spermleri oldurdukten sonra hicbir anlami yok cunku ben tesadufen ogrendim şok oldum.
Kim bu vavelya diye beni buluyormus kizcagiz 😅

Canım benim lekelenme ile başlayıp lekelenme ile bitiyor öyle kanamam normalde de çok olmaz zaten üç gün anca yoğun geliyor toplam lekelenmelerle altı günde bitiyor. Eğer reglin bittiyse bence değerlendirmelere birer gün ara ile başla derim pik çatlama ve sonrasını full yapabilirsin sonra yine istersen birkaç gün daha birer gün arayla devam ettirebilirsin.
Benımde aynı sekılde kuzum lekelenmelerle 6 gun reglim hala bitmedı iki günüm var bu ay ovulasyon testı yapmadan günaşırı deneyecegız eyer tutarsa cok faydasını görmüş olcaz bu gun asırı olayının. Cunku ovulasyonldan ıkı keredır sonuç alamıyorum

Yaaa 🥰🥰🥰 kalbim yumuşacık olduuuu nasıl güzel şeyler söylemişsin, çok teşekkür ederiim🥰🥰♥️ vagon bebek arabalarına ben de bakıyorum şu sıralar, kışın nasıl olur onu kestiremiyorum sadece, onun dışında acayip güzel bişeye benziyor 😁
Üstünün şemsiyesi oluyor tabi yağmurluğuda var bence çok kullanışlı link atarım sana özelden ben mecbur alıcam çünkü 14 aylık oğluşum da var bebişte olunca ikisini bindiririm markete pazara sahile falan gidebilirim rahatlıkla...
İkiz bebek arabaları çok büyük oluyor hiçbiyere sığmıyolar vagonlar çok hoşuma gidiyor tavsiye etmek istedim kuzum 🥰

Muadili birsey illaki vardir ama bebek yagi kullanma bence. Spermleri oldurdukten sonra hicbir anlami yok cunku ben tesadufen ogrendim şok oldum.
Kim bu vavelya diye beni buluyormus kizcagiz 😅
Hahah😀😀ben buraya Safiye soymanla Faik Öztürk’ü etıketlemekten korkuyorum😀 😀😀

Kasıklarımın arka tarafından belime doğru bir ağrı yayılıyor bugün erken gebelik testi aldım yarın sabah ilk idrarla yapacağım

Benımde aynı sekılde kuzum lekelenmelerle 6 gun reglim hala bitmedı iki günüm var bu ay ovulasyon testı yapmadan günaşırı deneyecegız eyer tutarsa cok faydasını görmüş olcaz bu gun asırı olayının. Cunku ovulasyonldan ıkı keredır sonuç alamıyorum
Ben de ilk kez regl biter bitmez işte değerlendirmeyi denemiş oldum şansa çatlama oldu bitti eşim salya sümük hasta oldu ben bir süre daha günaşırıya devam ederiz diyordum ama zor gibi,ilaç da vermiyorum adamcağıza bitkisel yoldan iyileşmeye çalışıyor garibim nane limonlarla😅

Üstünün şemsiyesi oluyor tabi yağmurluğuda var bence çok kullanışlı link atarım sana özelden ben mecbur alıcam çünkü 14 aylık oğluşum da var bebişte olunca ikisini bindiririm markete pazara sahile falan gidebilirim rahatlıkla...
İkiz bebek arabaları çok büyük oluyor hiçbiyere sığmıyolar vagonlar çok hoşuma gidiyor tavsiye etmek istedim kuzum 🥰
Ben alttan gelebilecek soğuktan endişelendim açıkçası 😅 ama senin iki çocukla ayyy nasıl sevimli olur ama ya 🥰🥰🥰🥰 link atarsan sevinirim, ikizlerim olacak olursa ben de alırım ondan, diğerleri dediğin gibi kocaman oluyor hiç gerek yok o kadarına

Daha yeni düşünmeye başladık hatta daha korunmayı bile bırakmadım 😂 daha doğrusu bırakamadım. Ria var bende regl olunca çıkarılıyor. geçen ay regl olduğumda bir ara şehir dışındaydım geldiğimde, önce özel hastaneye gittim 6.000 TL istediler çıkarmak için ( bende o kadar veremem yani) cikartamadim, devlet hastanesine gittim orası da beta istedi ondan sonra cikarabilirim dedi beta çıktığı zaman da reglim bitti 😂😂😂😂 .
Dün regl oldum asm' ye gidip beta baktiricam sonra devlet hastanesine gidip riayı cikarttırıcam.

Sonra çalışmalara başlıycaz 🤭🤭🤭🤭
Oyyy 😇 tamam canım sende benim gibi yeni başlayacaksın o zaman düşünmeyede önce ondan bi kurtul

Sevgili hamiş hanımballar öncelikle tebrik ederim. Sağlıkla hayırla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim🙏🤗 darısı sağlıcakla bizlerin başına dualarınıza talibim💕❤️ bir de siz çatlamadan sonra kaçıncı gün öğrenmiştiniz gebeliğinizi şimdiden teşekkür ederim🤭
lilyrosey lilyrosey N NewHopes A as8ka BB_Queen BB_Queen L Lila_22 A adenliya BurcuYengec BurcuYengec ahseva ahseva S santorini8 haseada haseada B Butterfly193
🤣🤣🤣🤣bu şey değil mi? Bi şey deneyeceğim de 😅😅 kuzu benim istatistiklerime göre 12-14 günleri arasında öğrendiler ben sordum

🤣🤣🤣🤣bu şey değil mi? Bi şey deneyeceğim de 😅😅 kuzu benim istatistiklerime göre 12-14 günleri arasında öğrendiler ben sordum
Telif koymalısın bu söze😅🤗 ya bakmayacağım diyorum ama femameter diye bir uygulama indirdim strese sokuyor ovülasyona beş gün var ovülasyonu iki gün geçti diyip duruyor yahu az düşünmeyeceğim diyorum izin vermiyor. Ben uygulamaları indirirken o izinleri vermeyecektim şu an ben ondan izin istiyorum😂😂

Telif koymalısın bu söze😅🤗 ya bakmayacağım diyorum ama femameter diye bir uygulama indirdim strese sokuyor ovülasyona beş gün var ovülasyonu iki gün geçti diyip duruyor yahu az düşünmeyeceğim diyorum izin vermiyor. Ben uygulamaları indirirken o izinleri vermeyecektim şu an ben ondan izin istiyorum😂😂
Kuzu uygulama standart ovulasyon belirliyor sanki hepimiz aynıymışız gibi 😅😅 benimki de öyleydi sonra ayarlarını karıştırdım. Meğer manuel de ovulasyon günü belirleyebiliyormuş. Benimki geç olgunlaştığı için kendime göre bi sayı belirledim mesela

Sevgili hamiş hanımballar öncelikle tebrik ederim. Sağlıkla hayırla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim🙏🤗 darısı sağlıcakla bizlerin başına dualarınıza talibim💕❤️ bir de siz çatlamadan sonra kaçıncı gün öğrenmiştiniz gebeliğinizi şimdiden teşekkür ederim🤭
lilyrosey lilyrosey N NewHopes A as8ka BB_Queen BB_Queen L Lila_22 A adenliya BurcuYengec BurcuYengec ahseva ahseva S santorini8 haseada haseada B Butterfly193
10-11 gün sonra öğrendim ben canım 😊 her zaman dualarımızdasınız ♥️

X