Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kimisi diyor adet düzenini bozuyor ve kanama yapıyor diye ama bu kişiden kişiye değişiyor bence.bende olumlu oldu etkisi hep 30.güne sabitlendi..inşallah faydasını görürsün canım
Bence adet duzenini bozmaz ama sonraki ay kure devam etmesi lazim belki de duzeniyordur sey gibi hani bir sivilce hapi var ilk icmeye basladiginda tum yuzunu sivilce kapliyor ama sonra hepsi yok oluyor o hesap olabilir. Kanama yapmasi da kist patladigi icin olabilir hepsine hazirlikliyim acikcasi. Senin kac gunle degisiyordu da 30 a sabitlendi

Insallah canim okudumda faydasini goren cok kisi varmis denedigi ay yada sonraki ay hamile kalan bircok kisi var hatta icerken camur gibi akinti yasamis birisi.
Canım ne yalan söyleyem ben de geçenki gebeliğimde altı gün kullanmıştım gebe kalmıştım ama enfeksiyon için ilaç vermişti dr onu da kullanıyordum o ara hangisi etki etti bilmiyorum ama hiç olmazsa rahmi temizliyor işte enfeksiyon varsa atıyor bu sorunlar kalkınca da gebeliğe engel durumlar da biraz olsun aşılmış oluyor işte

Canım ne yalan söyleyem ben de geçenki gebeliğimde altı gün kullanmıştım gebe kalmıştım ama enfeksiyon için ilaç vermişti dr onu da kullanıyordum o ara hangisi etki etti bilmiyorum ama hiç olmazsa rahmi temizliyor işte enfeksiyon varsa atıyor bu sorunlar kalkınca da gebeliğe engel durumlar da biraz olsun aşılmış oluyor işte
Bak sana da etki etmis demekki masallah. Kan testinde enfeksiyon cikmadi aslinda ama kapali tupleri acma etkisi olabiliyormus onceden gecirilen bir enfeksiyon buna sebep olduysa diye iste denemek istedim. Tupler acikmi kapali mi bir fikrim yok gerci. Iste kuzum kendimce ben de vesile ariyorum tedbir kuldan takdir Allahtan. Belki bir sogani vesile eder ne bileyim 😊

Valla hiç bilmiyorum ki canım ya internette regle iki kala bile yumurtlama görenler olmuş ama onların regl düzeni ne bilmiyorum. Aslında yapabildiğiniz kadar valla bir dolu bir boş gitmek makul. Ben ovülasyonla takibe devam edeceğim çatlamadan sonra ikinci günüm o günden bu yana silik devam ediyor t cizgisi
Bende kararsız kaldım. Benim de silik . Hayırlısı olur artık ya

Sevgili hamiş hanımballar öncelikle tebrik ederim. Sağlıkla hayırla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim🙏🤗 darısı sağlıcakla bizlerin başına dualarınıza talibim💕❤️ bir de siz çatlamadan sonra kaçıncı gün öğrenmiştiniz gebeliğinizi şimdiden teşekkür ederim🤭
lilyrosey lilyrosey @NewHopes @as8ka @BernaBegum L Lila_22 A adenliya @BurcuYengec ahseva ahseva @santorini8 @haseada @Butterfly193
Selam canım çok teşekkürler rabbim bekleyen isteyen herkese tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin 🐣🐣

Ben uygulama üzerinden ilerledim ovulasyon gününü 0 sayıp 12. Gün öğrendim. 10. Gün test yaptım negatifti 11 de yapmadım ama yapsam çıkarmış bence. Döngüm ortalama 26 gün bu arada :)

Bence adet duzenini bozmaz ama sonraki ay kure devam etmesi lazim belki de duzeniyordur sey gibi hani bir sivilce hapi var ilk icmeye basladiginda tum yuzunu sivilce kapliyor ama sonra hepsi yok oluyor o hesap olabilir. Kanama yapmasi da kist patladigi icin olabilir hepsine hazirlikliyim acikcasi. Senin kac gunle degisiyordu da 30 a sabitlendi
40 günden aşağı olmuyordum ya 45 te oluyordu mesela..15 gün tek yaptım ben canım ama saatini bile düzenli yaptım 6 ayda bir tekrarlanır diye biliyorum yani sonraki ay yine yapılması gerektiğini ben duymadım hiç.youtubeden İbrahim saraçoğlununkini yaptım ben

Birde ilk içtiğim ay benim karnıma kasığıma ağrı saplanıyordu hatta hamilelikten sanmıştım ama değilmiş yani soğan küründen kaynaklı oluyor

letitbee letitbee canim suan adet kacinci gundesin sogan kuru yapmaya karar verdin mi ben 4. Gundeyim 10. Gun baslamayi dusunuyorum
Canım benim adet bitti döngünün 16. Günündeyim yapmadım ya çakşır suyu aldım 8 9 gün onu içtim eşimde içiyor regesis diye bi takviye onu içiyorum önümüzdeki ay yaparım artık soğan kürünü de

Sevgili hamiş hanımballar öncelikle tebrik ederim. Sağlıkla hayırla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim🙏🤗 darısı sağlıcakla bizlerin başına dualarınıza talibim💕❤️ bir de siz çatlamadan sonra kaçıncı gün öğrenmiştiniz gebeliğinizi şimdiden teşekkür ederim🤭
lilyrosey lilyrosey @NewHopes @as8ka @BernaBegum L Lila_22 A adenliya @BurcuYengec ahseva ahseva @santorini8 @haseada @Butterfly193
Kuzu benim 12-14-16 ilişki oldu. Dongünün 26. Gunu test yaptım. Çatlama yumurtlama hangisinde oldu hüç bilmiyorum

Bak sana da etki etmis demekki masallah. Kan testinde enfeksiyon cikmadi aslinda ama kapali tupleri acma etkisi olabiliyormus onceden gecirilen bir enfeksiyon buna sebep olduysa diye iste denemek istedim. Tupler acikmi kapali mi bir fikrim yok gerci. Iste kuzum kendimce ben de vesile ariyorum tedbir kuldan takdir Allahtan. Belki bir sogani vesile eder ne bileyim 😊
Nasip balım inşallah sağlıkla çok bekletmeden gelsinler🤗

Selam canım çok teşekkürler rabbim bekleyen isteyen herkese tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin 🐣🐣

Ben uygulama üzerinden ilerledim ovulasyon gününü 0 sayıp 12. Gün öğrendim. 10. Gün test yaptım negatifti 11 de yapmadım ama yapsam çıkarmış bence. Döngüm ortalama 26 gün bu arada :)
Maşallah canım saglıcakla alın kucağınıza hayırlısıyla🙏🤗

İki türlüsü de çok kötüymüş 😂 inşallah bebişlerimizin kalp atışlarını duyalım da kutlayalım ya artık 😂 Hayatta griyi hiç sevmem ya siyah olacak ya beyaz. Arada kalması beni strese sokar, şu an yaşadığım şey de tam olarak belirsizlik, Rabbim beni tam yerinden sınıyor 😂
Canım bu arada acaba karından ultrasonda aç tok fark edermi veya su içip içmemek falan

Ben de ilk kez regl biter bitmez işte değerlendirmeyi denemiş oldum şansa çatlama oldu bitti eşim salya sümük hasta oldu ben bir süre daha günaşırıya devam ederiz diyordum ama zor gibi,ilaç da vermiyorum adamcağıza bitkisel yoldan iyileşmeye çalışıyor garibim nane limonlarla😅
Geçmişler olsun kuzum😅

40 günden aşağı olmuyordum ya 45 te oluyordu mesela..15 gün tek yaptım ben canım ama saatini bile düzenli yaptım 6 ayda bir tekrarlanır diye biliyorum yani sonraki ay yine yapılması gerektiğini ben duymadım hiç.youtubeden İbrahim saraçoğlununkini yaptım ben
Anladim canim sagolasin bende 15 gun yapacagim insallah adetim bitince.

Deli ya yapma sakin bu ara magazine dusmek istemiyorum 😅
piyasadan kaldirildiysa belki zarari vardir bende arastirayim muadili var mi acaba ben dedim belki benim uzun zaman bu yuzden cocugum olmadi
Belkide kuzum ya. Bidaha kullanmam bende asla.

X