Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bence bir erken gebelik bir kaset test al. kaset testle yarın sabah bir dene baktın çıkmadı eğer çok geç bir döllenme varsa beklenen regline az kalmış olacağından erken gebelik yaparsın sonraki gün detam

Canım bence bir erken gebelik bir kaset test al. kaset testle yarın sabah bir dene baktın çıkmadı eğer çok geç bir döllenme varsa beklenen regline az kalmış olacağından erken gebelik yaparsın sonraki gün de
Çok teşekkür ederim canım sabah ilk idrarla deneyeceğim şu an elimde bir tane Clearblue var sadece

Benim de düzenli o zaman ben de beş gün devam edeyim. Tekrardan çatlama olmaz heralde
Valla hiç bilmiyorum ki canım ya internette regle iki kala bile yumurtlama görenler olmuş ama onların regl düzeni ne bilmiyorum. Aslında yapabildiğiniz kadar valla bir dolu bir boş gitmek makul. Ben ovülasyonla takibe devam edeceğim çatlamadan sonra ikinci günüm o günden bu yana silik devam ediyor t cizgisi

vavelya vavelya kuzum bende bebe yağı kullanıyorum varmı gerçekten öyle bı olasılık tuplerı tıkıyormuymus doktor mu söyledı nerden edındın bu bilgiyi kuzum?

Kızlar ben gebelik testi yaptım 15 dk dolunca bişey çıkmadı sonra testi bıraktım 2-3 saat sonra silik çizgi çıkmış kuruma mıdır ?

Eklentiler

• IMG_20240116_174317.jpg
    IMG_20240116_174317.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG20240116174239_BURST000_COVER.jpg
    IMG20240116174239_BURST000_COVER.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar doktordan geldim daha ovulasyon gerçekleşmemiş. Galiba bu ayda geç yumurtlayacağım geçen ayda geç olmuştu. Doktorda “yumurta çok 2-3 tane potansiyel yumurta mevcut büyük ihtimalle geç yumurtlama olacak haftaya tekrar gel bakalım” dedi. Açıkcası biraz moralim bozuldu. Kızlar ne gibi öneriniz var büyütmek için kafam çalışmıyor bide bugün progesterona başlıyorum döngünün 14.günü
V Vavelya09 H hawaii @Yaseminnn35 Z zesamu93 @ArasaNillGerek @sevgisaygidan
Canım incir havuç kürünü deneyebilirisın sağlıklı büyümesi için folik asit takviyesi de faydalı olabilir moralını bozma canım en azından yumurtluyorsun bu cok büyük bi nimet gec olsun güç olmasın insallh

Benim 28 ya da 29 Ocak canım başka bir arkadaşla karıştırdım galiba
Olabılır kuzum benimde işte ilk deneme ayın 19 unda olacak bu ay cok kanama miktarım fazla gıbı geldı bana ya sende hıc böyle azalan artan kanama oluyormu gun sayısı aynı sabit ama kanama bazı aylarda dıger aylara göre daha az yada fazla oluyor

Kuzum ben iki ay dr yöntemiyle ilerledim yumurta takibi yapıldı hormonlarıma bakıldı her şey temizdi. Combi hp hap verdi çok umıtluydu ama olmadı gebelik eşin sperm testi versin demişti işte ağustos- eylül ayında gitmiştim ben sonra araya hastalık vs girdi gidememişti eşim kasım ayında yaptırdı. Doktor basamak basamak ilerlemek istedi kafa da soru işareti kalmasın diye. Sperm testi de temiz olursa senden hsg isticem dedi bana ben tırsıyodum azcık. Bu yüzden bu ay da incir havuc kürüyle deniyim dedim. Ama şubat anne adayları topiğinde bikaç arkadaş sağolsun telkin ettiler beni anestezisiz de olsa işlemin cok kısa sürdüğünden bahsettiler. Eğer kürle de sonuc alamazsam hsg cektiricem
Canım dayanabılırsın ınsallah öyle cok felaket bısey oldugunu zannetmiyorum ben ya bende anlık bı ağrı adet agrısına benzer bi ağrı oldugunu duymuştum korkma sonunda bebısıne kavuşmak var insallah Allah yüzümüze baksın da Şubat topıgınde güzel haberler verelım bırbırımıze 🤲🤲

Olabılır kuzum benimde işte ilk deneme ayın 19 unda olacak bu ay cok kanama miktarım fazla gıbı geldı bana ya sende hıc böyle azalan artan kanama oluyormu gun sayısı aynı sabit ama kanama bazı aylarda dıger aylara göre daha az yada fazla oluyor
Canım benim lekelenme ile başlayıp lekelenme ile bitiyor öyle kanamam normalde de çok olmaz zaten üç gün anca yoğun geliyor toplam lekelenmelerle altı günde bitiyor. Eğer reglin bittiyse bence değerlendirmelere birer gün ara ile başla derim pik çatlama ve sonrasını full yapabilirsin sonra yine istersen birkaç gün daha birer gün arayla devam ettirebilirsin.

5 aydır deniyoruz canım bende yaş faktörü var 38 yaşındayım testlerim vs herşey güzel çıktı yaşıma göre yumurta rezevide çok iyi ama eşimde maalesef sorun çıktı sayıda sorun yok ama harekette biraz sıkıntı çıktı varikosel dediler ama sperm sonuçlarına göre doktorlar gebeliğe çok engel değil dediler bakalım martta tekrar gideceğiz.
Hayırlısı olsun hakkinızda canım yumurta rezervin ıyıyse cok güzel bısey bu senın ıcın çok büyük bı bı avantaj er ya da gec rabbım bu duyguyu tattıracaktır ınsallah sana kuzum gynoosed jel deneyın spermı vajınaya daha hızlı ulaştırıyormuş . Bıde ılıskıden önce esıne sade acı kahve içir oda dolaşımı artırdığı için faydası olabılıyormus

Sakın sakın sakın stres yapma kuşum hatta şöyle yap şimdiden ikiz bebek Arabaları ikiz kıyafetleri falan bakmaya başla 🥰 ben bu ara vagon bebek arabalarına merak saldım çok hoşuma gidiyor onlara falan bak zaten karnında bir canlı var şükürler olsun belki ikiz belkide tek sen bu süre zarfında kendini hazırla iki ihtimalede hazırlıklı ol ama asla strese girme herşey çok güzel olucak buna inan ve hamileliğin tadını çıkar kuşum bol bol uyu dinlen olur mu bebiş yada bebişler gelince uykusuz kalıcaksın 🤭
Yaaa 🥰🥰🥰 kalbim yumuşacık olduuuu nasıl güzel şeyler söylemişsin, çok teşekkür ederiim🥰🥰♥️ vagon bebek arabalarına ben de bakıyorum şu sıralar, kışın nasıl olur onu kestiremiyorum sadece, onun dışında acayip güzel bişeye benziyor 😁

X