Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu uygulama standart ovulasyon belirliyor sanki hepimiz aynıymışız gibi 😅😅 benimki de öyleydi sonra ayarlarını karıştırdım. Meğer manuel de ovulasyon günü belirleyebiliyormuş. Benimki geç olgunlaştığı için kendime göre bi sayı belirledim mesela
Bu fena bir uygulama çıktı ya ovü testinin fotosunu atıyorum bana lh düşük yüksek doruk diyor çatlamayı söylüyor ilişkiyi bile o öneriyor. Hayır dicem çok biliyorsan çocuk ne zaman olacak onu da de tam olsun tövbe tövbe😅

Valla aşkım moralin niye bozulcak önlem alıyoruz işte öğrenmemiz gerekiyor bu ay vücudumuzda ne olup bitiyo diye ona göre yöntem belirliyoruz. Ben havuc incir kürü yapıyorum işte yumurta sağlıklı büyüsün çatlasın diye. Haftaya git zaten o olgunlaşması kesin gözüyle baktığı yumırtaların kalitesini de söyler
İki tane yumurtanin büyüme potansiyeli var kalanlar biraz küçük dedi zaten kuzum ama ne bileyim daha önce hep 14-15 günlerde yumurtlamaya alıştığım için garipsedim.

Bu fena bir uygulama çıktı ya ovü testinin fotosunu atıyorum bana lh düşük yüksek doruk diyor çatlamayı söylüyor ilişkiyi bile o öneriyor. Hayır dicem çok biliyorsan çocuk ne zaman olacak onu da de tam olsun tövbe tövbe😅
Benim uygulamam da öyle 🤣 ovulasyonu tarattığımda hoop döllenme zamanlarını teste göre düzenliyor

Canım incir havuç kürünü deneyebilirisın sağlıklı büyümesi için folik asit takviyesi de faydalı olabilir moralını bozma canım en azından yumurtluyorsun bu cok büyük bi nimet gec olsun güç olmasın insallh
Bende düşündüm ama onuda adet bitimi başlamak lazım diye vazgeçtim. Çok haklısın adet oluyoruz geçde olsa yumurtluyoruz Allah şükür 🙏

Sooor ama zor olmasın 😁
Kuzu şimdi her şey nasip kısmet takdiri ilahi ben aslında bunun farkındayım sadece süreç nasıl işledi merak ettim. Test yapmış mıydın ilişki sıklığına falan dikkat etmiş miydin yani insan olmayınca hep acaba şundan mı bundan mı bunu mu eksik yaptık diye düşünüyor ister istemez

Sevgili hamiş hanımballar öncelikle tebrik ederim. Sağlıkla hayırla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim🙏🤗 darısı sağlıcakla bizlerin başına dualarınıza talibim💕❤️ bir de siz çatlamadan sonra kaçıncı gün öğrenmiştiniz gebeliğinizi şimdiden teşekkür ederim🤭
lilyrosey lilyrosey @NewHopes @as8ka BB_Queen BB_Queen L Lila_22 @adenliya @BurcuYengec @ahseva @santorini8 @haseada B Butterfly193
Ben iğne oldum 12. Gün öğrendim teşekkür ederim iyi dileklerin için darısı sizin başınıza inşallah 🥰

Yani evet tam duzeldi diyorum canim ama yine bozuluyor aralikta 30. Gun adet oldum bu ay 36. Gun oldum korunmayi birakana kadar cok duzenliydi birakinca 8 aydir boyle.
Kimisi diyor adet düzenini bozuyor ve kanama yapıyor diye ama bu kişiden kişiye değişiyor bence.bende olumlu oldu etkisi hep 30.güne sabitlendi..inşallah faydasını görürsün canım

X