Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
mucizelerbenibulur açıldı canım uğur getirsin inşallah

lilyrosey ay napiyim midem çok tuhaf aç gibiyim bişey yesemde bulanıyo gibi kasıklarım ağrıyo üşütmemeye çalışıyorum evde birsürü iş var hiçbişey yapasım yok falan öyle işte sende durumlar nasıl

Offf süper olur he
Sen nasılsın bakalım konuşamıyoruz bayağıdır
BurcuYengec

İyiyim şükür çok uyku hali var dayanamayacak seviyede olmayan bir meme hassasiyetim var. Kasık ağrılarım regl dönemim geçince rahatladı şükür şimdi sadece rahim genişlemesinden kaynaklı olduğunu düşünüp umduğum geçici ağrılarım oluyor. Izdırap seviyesinde bir duygusal dalgalanmam var adeta roller coaster Bu hafta 5. hafta kese görmeye gidebilirdim aslında ama istediğim doktordan bulamadım randevu 6+1 e kaldı benim ilk doktor muayenesi dolayısıyla belki kalp atışını da duyarım ya da en olmadı 10 gün içinde çağırır muayene hakkımdan düşmez diye düşündüm. Bakalım azıcık endişe umut heyecan mutluluk karışık gidiyor süreç. Siz nasılsınız

Ha bi de biliyorsunuz en son beta 200 lerdeydi cuma günü, tam 4 gün sonra yani yarın bir daha beta vereceğim 1000 li değerlere ulaşmış mı bakmak için

Sağlık sigortanız mı var acaba

Süper canım benim inşallah hemen hemen aynı zamanlarda bebiş görmeye gidicez bende sabırsızlıkla 22 sini bekliyorum benimde 6 haftalık olmuş olucak uygulamaya göre inşallah kalp atışını duyabiliriz
Ay bu duygusallık ruh hali değişikliği bendede var eşim hep gülüyor bu hallerime gene sulugöz oldun diyo

Selam Kızlar bol hamiş haberlerimiz olsun.. şuraya 25.gün pik görmüş bir ben bırakayım istedim.. belki benim gibi buay kesin yumi olmayacak diye ümidini kesenler için..

Yumurta akıntımı takip ediyorum servikal mukus gelir gelmez testlere başladim reglime 1hafta vardi umudumu kesmistim 1hafta vardi reglime 22.gun akıntidan 3gun sonra 25.gün pik oldu .. bugün estradiol e 2 kan verdim sonuc yarin cikacak yumurta saglikli diye bakmak istedim testler laboquick

Buay gnooseed aldim umutluyum esimde sperm sorunu var belki bir umut olur .. dualariniza talibim kizlarım rabbim kucaklarimızi doldursun.. hayrlı saglikli haberlerimiz olsun

Eklentiler

• 20240115_121336.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 24
Ayy benim duygusal dalgalanmalar çok fena. Ctsi günü iş yerimin yanındaki a101 e mama sandalyesi geldi, oradaki arkadaşa fiyatını sordum kocamı aradım, hafif ağlamaklı kocam diyo ağlama sakın, telefonu kapattım 10 dk mama sandalyesine ağladım, sonraki 5 dk da ağlama sebebim çok saçma diye ağladım onun dışında mide yanması gibi mide bulantıları mevcut yorgunluk var ama öyle aşşırı değil, kasık ağrılarım benim de hafifledi, arada oluyor. İştahım açıldı. Hamilelikten önce günde 1 öğün yiyordum, şimdi 3 öğün yiyorum ha bi de karnım şişmeye başladı ama ya kilodan ya gazdandır bebe olması için çok erken Bunların yanında sık çişe çıkıyorum bi de acayip rüyalar görmeye başladım, dün kabus gördüm falan öyle yarın randevum var aşşşırı heyecanlı ve gerginim dua edin bana

Abiiii evet çiş! Resmen o küçük minik mercimek kolumdan tutup beni bütün gün tuvalete çekiştiriyor adeta Şarkı dinliyoruz yolda mesela Ogün Sanlısoy Hadi Beni Güldür Biraz şarkısını duyduğum an ağlamaya başladım krizler krizler djfjkdfj hani gerçekten adıyla müsemma aslında ama Suya da doymuyorum. Bir de hissediyorum bu hafta mide bulantısız bence son haftam çünkü inceden midemi garip hissediyorum ama hadi hayırlısı skfj

İnşallah çoooook güzel olacak her şey. Kaçta randevun

Sperm hareket icin bir ilac yok herhalde iyi beslenme oneriyorlar. Varikosel varis benzeri bir yapi sanirim dogal tedavisi de varmis aslinda insallah en hayirli yol neyse en kisa surede Rabbim nasip insallah. Bizim nasil cikacak acaba bakalim
inşallah canım hareket için de var keçiboynuzu pekmezi ve emodex diye bi takviye verdi doktor bende bu ay çakşır kökü suyu aldım martta tekrar test vereceğiz

Kızlarrr kızlarrrrr dün kafamda bir ampul yandııı herseyı Araştırma didik didik eden ben bişeyi gözden kacırmısımmmm. Benım kocam 3 ay önce saç ektırdı 1 ay cinsel ilişki yasakladı doktor neyse işte saç ekiminden sonra doktor 3tane ilaç vermıs 3 aydır kullanıyor iki tanesi multıvıtamın iyi güzel tamam ama bitanesinın ismi minoksil araştırdım ve şok oldum erkeklerde testesteron hormonunu düşüren bi ilaçmış sperm sayısını ve haraketlılıgını yavaşlatma gibi bir yan etkisi varmıs önce Allah nasıp etmıyorum onu biliyorum ama meğer benim adam 3 aydır sperm sayısını düşürücü ilaç kullanıyormuş bilmeden dün farkına vardır bu saç düklmesı karşıtı ilaçlar sperm sayısını negatıf etkılıyormus belkide ondan tutmuyor bızımmm Y Yaseminnn35 vavelya

Canim tsh ve t3 t4 tiroidle ilgili duzenli yaptiririm zaten onlarda bir sikinti cikacagini zannetmiyorum yani insallah guzel cikar. Ama fsh lh prolaktin falan onlara ilk defa baktirdim tamamen surpriz suan.
tsh hamilelikte değişiyor gebelik şekeri gibi 1 anda falan olabiliyor. normalde 5e kadar normal kabul edılıyor ama hamilelikte 2.5 3 te ilaç baslanıyor

Sperm hareket icin bir ilac yok herhalde iyi beslenme oneriyorlar. Varikosel varis benzeri bir yapi sanirim dogal tedavisi de varmis aslinda insallah en hayirli yol neyse en kisa surede Rabbim nasip insallah. Bizim nasil cikacak acaba bakalim
varikosel evet varisin testislerdeki durumu oda spermleri etkiliyormuş doğal tedavisini hiç duymadım canım ben senin bilgin varsa yazarmısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…