Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İğnenin 14. Günü kızlar çok mu silik ya cuma günü kanda 26 çıkmıştı dün kan vermeye gittim acilde almadilar yarın kadın doğuma gidip vericem ara ara adet sancısı gibi sancım oluyor iki de kaybim olunca korkuyorum açıkçası

Eklentiler

• IMG_20240114_212646.jpg
    IMG_20240114_212646.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 46
Benim adetim çok düzensiniz ne zman yumurtam çatlar ne zman döllenir bilmiyorum sizin adetleriniz düzsnli en azından yumurtlama gününüzü ne kadar da olsa bilirsiniz

Evvet bende o yüzden buraya katılmak günlerdir yazışmaları okuyorum o bile bana stres attırıyor ama hineden sorunumu paylaşmak istedim belki benle aynı olanlar vardır diye bana yardımcı olur diye çevremdekiler olur bebeğin diyorlar çünkü 2 hamilelik geçirdin diyorlar ama bende anlamdım hayırlısı artık rabim ne zman nasip görürse o zzaman
Tabiki de canım aklına takılan neyse sor içinden geleni yaz burda cidden güzel arkadaşlıklar kuruldu. Sen de aramıza hoşgeldin 🤗

Akşam yine mi test yapayım canım
Yani bu benim kisisel dusuncem tabiki genelde pikler 2 gun suruyor senin 2 gun pik gitmis son testinde de cok hafif siliklesmis belki test yaptiginda az once catladi belki de sivi alimi vs oyle cikti hala pikte olabilir ama fazla testin varsa aksam da yap bence.

Tabiki de canım aklına takılan neyse sor içinden geleni yaz burda cidden güzel arkadaşlıklar kuruldu. Sen de aramıza hoşgeldin 🤗
Hoş buldum 😍😍 çok iyi gelir burası bana inşallah bende buraya hamiş habermi atarım 🥰 gebelik bekleyen ler için her zman onlara dua ederim sonra kendime rabim hiç birinizin kucağınızı boş bırakmasın hepsine inşşalah annelik duygusunu tatırı

İğnenin 14. Günü kızlar çok mu silik ya cuma günü kanda 26 çıkmıştı dün kan vermeye gittim acilde almadilar yarın kadın doğuma gidip vericem ara ara adet sancısı gibi sancım oluyor iki de kaybim olunca korkuyorum açıkçası
Canım bence normal ya bariz belli.içini ferah tut . Hem herkesin aynı ilerleyecek diye bir şey yok önemli olan sağlıkla ilerlemesi🤗

Benimki 4+2 birşey soracağım lütfen yardımcı olurmusunuz böyle bir damla gibi su tarzında akıntım oluyor ara ara bı tane kayıp gebelik yaşadım içimi rahatlatmak istiyorum sizdede varmı yada bu konu hakkında bi bilginiz varmı lütfen yardımcı olun 😔😔😔
Kuzum benim akıntı çok normal. Canını sıkma hiç ♥️ Şu an 5+3 teyim akıntım bir artıyor bir azalıyor. Yarın ilk doktor randevum var bakalım fırsat bulursam sorarım akıntı meselesini ☺️

Kuzenim 370 le oglendi onun ayni gunku testi bile silikti sen dusun.

Yani bu benim kisisel dusuncem tabiki genelde pikler 2 gun suruyor senin 2 gun pik gitmis son testinde de cok hafif siliklesmis belki test yaptiginda az once catladi belki de sivi alimi vs oyle cikti hala pikte olabilir ama fazla testin varsa aksam da yap bence.
Sıvı alımına dikkat ettim aslında. Tamam ben akşam tekrardan yapcam . Çok teşekkür ederim 🙏

Kuzum benim akıntı çok normal. Canını sıkma hiç Şu an 5+3 teyim akıntım bir artıyor bir azalıyor. Yarın ilk doktor randevum var bakalım fırsat bulursam sorarım akıntı meselesini ☺️
Bizim bebişler arasında 2 gün varmış. Yok mu aynı gün doğurmamız kjfkdfkd ♥️

Tesekkur ederim canim aklimda olsun ona gore yaptirirz onun testini. Sonuclar nasil cikti peki sizin
Maalesef çok güzel çıkmadı canım sperm sayısıında sorun yok ama harekette biraz sorun var dedi doktor sonrasında varikosel denildi gebeliğe çok engel değil dediler ama 6 ay süre verdiler sonra tekrar gelin dediler martta tekrar gideceğiz inşallah gerek kalmaz yoksa amaliyat olacak

Maalesef çok güzel çıkmadı canım sperm sayısıında sorun yok ama harekette biraz sorun var dedi doktor sonrasında varikosel denildi gebeliğe çok engel değil dediler ama 6 ay süre verdiler sonra tekrar gelin dediler martta tekrar gideceğiz inşallah gerek kalmaz yoksa amaliyat olacak
Sperm hareket icin bir ilac yok herhalde iyi beslenme oneriyorlar. Varikosel varis benzeri bir yapi sanirim dogal tedavisi de varmis aslinda insallah en hayirli yol neyse en kisa surede Rabbim nasip insallah. Bizim nasil cikacak acaba bakalim

Anladım ki bu grubun tadını hiçbir grup vermiyor gerçekten... Napıyosunuz kızlar :KK200:

X