Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuşum koyulaşmış maşallah kan verecek misin
Şöyle bebeğim.. günde iki kere test yapıyorum birinde çıkıyor birinde çıkmıyor
bata da 3 gün kaldı olsa daha koyu olurdu muhtemelen. bir de regl ağrılarım başladı. Yani kan vermek için regl geçmesini bekleyim diyorum. Ki kendimi tanıyorsam bugün yarın gelir….

Benim 4 gün kala aynı böyleydi ve Regl ağrılarım hala devam ediyor en güzeli kan sonucu ile netleştirmek ancak dilersen tabii ki Regl tarihinin geçmesini bekle inşallah gönlündeki hayırlısı ile olur

Benim 4 gün kala aynı böyleydi ve Regl ağrılarım hala devam ediyor en güzeli kan sonucu ile netleştirmek ancak dilersen tabii ki Regl tarihinin geçmesini bekle inşallah gönlündeki hayırlısı ile olur
İyisin değil mi bir sıkıntın yok Kendi derdimize düşüp hamiş arkadaşlarımızı soramıyoruz bazen , sanki onlar görevi tamamlamış gibi :))))

İyisin değil mi bir sıkıntın yok Kendi derdimize düşüp hamiş arkadaşlarımızı soramıyoruz bazen , sanki onlar görevi tamamlamış gibi :))))
Dikkat et bol bol dinlen
Şükür düne kadar hala devam ediyordu yavaş yavaş adet günüm geçince rahmim rahatladı sanırım bugün maşallah ağrılarım hafifledi en son cuma günü betam düzgünce yükselmişti bakalım Salı günü kan verip ayın 23 ünde nasipse 6+1 olup kese görmeye gideceğim. Belki 6. Haftaya kaldığından kalp atışını duyarız Rabbim nasip ederse

Kızlar yumurtlamadan sonraki 10. Gün. Hiç böyle bir sonuç görmedim şimdiye kadar ben gösle görüyorum. Siz de görüyor musunuz?

4 Ocak yumurtlamaydı kuzum galiba hesaplara göre. O günü de ben jel ile değerlendirmiştim. Bakalım inşallah öyledir nasip

Bu arada kızlar bu gece sabah namazından sonra rüya gördüm bir bebiş. Bebiş önce yüzüme işedi. Sonra her yeri kaka yaptı batırdı ama o kadar güzel bebekti ki. Yanımda da biri vardı tamam tamam hallederiz dedim güzelce yıkadık onu rüyamda

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…