Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya erkek olabilir canım onlarda daha çok oluyor bu yüze işeme olayısağlıklı hayırlı evlat olsun da inşallah

Valla canım yapıyoruz bir şeyler bu jeli ben de düşündüm ama kullanımı zor gibi geldi nerden almıştın ne işe yarıyormuş tam olarak
Spermin yumurtaya daha hızlı ulaşmasını sağlıyor. Birgebeningünlüğünü nden almıştım

Kızlar geçen bir doktorun videosunu izledim. Dr, gebelik için sırasıyla; yumurtlamadan bir gün öncesinin
,yumurtlamadan iki gün öncesinin
sonra yumurtlama gününün önemli olduğunu söylemişti.

Kızlar geçen bir doktorun videosunu izledim. Dr, gebelik için sırasıyla; yumurtlamadan bir gün öncesinin
,yumurtlamadan iki gün öncesinin
sonra yumurtlama gününün önemli olduğunu söylemişti.
Merhaba bu konuyla ilgili önüme çıkmışken ss aldığım bir görsel var belki ihtiyacı olana da rehber olur :)

Ben de bu oranları referans alarak oluşturdum takvimimi çok şükür dün pozitifi görmek nasip oldu

Burdan okuduklarıma gördüklerime dayanarak bende yumurtlamadan bir gün öncesinin önemli olduğu kanısına vardım. Piki değerlendirip çatlamayı değerlendirmeyip hamile olan çoktu H hawaii

Maşallah cok güzel bi rüya Allah hayra çıkarsın insallah kuzum

Z zesamu93 bak canım dün paylaşmıştım bunları

Tekrar merhaba canım kızlar . Bugün bu testi yaptıktan 2/3 saat sonra regl oldum. Bilgi ve örnek olsun diye paylaşmak istedim…
(Freely marka erken gebelik testinin ilk 10 dakika içinde çekilmiş görüntüsü. )
Umarım ay bitmeden sizlerin gönlünce olur ,çalışmaya devam, nasipte var ise bir gün olur.

Eklentiler

• IMG_1328.jpeg
    55,8 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…