Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada kızlar bu gece sabah namazından sonra rüya gördüm bir bebiş. Bebiş önce yüzüme işedi. Sonra her yeri kaka yaptı batırdı ama o kadar güzel bebekti ki. Yanımda da biri vardı tamam tamam hallederiz dedim güzelce yıkadık onu rüyamda🥰
Ya erkek olabilir canım onlarda daha çok oluyor bu yüze işeme olayı😂🤗sağlıklı hayırlı evlat olsun da inşallah🙏

Kızlar geçen bir doktorun videosunu izledim. Dr, gebelik için sırasıyla; yumurtlamadan bir gün öncesinin
,yumurtlamadan iki gün öncesinin
sonra yumurtlama gününün önemli olduğunu söylemişti. 💕

Kızlar geçen bir doktorun videosunu izledim. Dr, gebelik için sırasıyla; yumurtlamadan bir gün öncesinin
,yumurtlamadan iki gün öncesinin
sonra yumurtlama gününün önemli olduğunu söylemişti. 💕
Merhaba bu konuyla ilgili önüme çıkmışken ss aldığım bir görsel var belki ihtiyacı olana da rehber olur :)

Ben de bu oranları referans alarak oluşturdum takvimimi çok şükür dün pozitifi görmek nasip oldu 🐣
IMG_2744.png

Merhaba bu konuyla ilgili önüme çıkmışken ss aldığım bir görsel var belki ihtiyacı olana da rehber olur :)

Ben de bu oranları referans alarak oluşturdum takvimimi çok şükür dün pozitifi görmek nasip oldu 🐣
Eki Görüntüle 3369507
Burdan okuduklarıma gördüklerime dayanarak bende yumurtlamadan bir gün öncesinin önemli olduğu kanısına vardım. Piki değerlendirip çatlamayı değerlendirmeyip hamile olan çoktu H hawaii

Bu arada kızlar bu gece sabah namazından sonra rüya gördüm bir bebiş. Bebiş önce yüzüme işedi. Sonra her yeri kaka yaptı batırdı ama o kadar güzel bebekti ki. Yanımda da biri vardı tamam tamam hallederiz dedim güzelce yıkadık onu rüyamda🥰
Maşallah cok güzel bi rüya Allah hayra çıkarsın insallah kuzum☺️

Hanımlar bu toplam dört test de bugün yapıldı. 20.10 yazan alt alta olanlar inovita ve laboq. İn testleri. Yan taraftaki diğer fotoğrafta saat 17.00 deki testler. Ya ben dün pik değildi değerlendirdim bugünü boş geçmek zorundayım da yarın sabahı değerlendireyim diye düşündüm. Her iki foto da pik demi hatta T yeni yaptığım testlerde daha koyu olmuş. Yarına da ya pik devam eder ya da çatlar. Emin olamadım ya bugünü boş geçsem olur mu sizce
Z zesamu93 bak canım dün paylaşmıştım bunları

Tekrar merhaba canım kızlar . Bugün bu testi yaptıktan 2/3 saat sonra regl oldum. Bilgi ve örnek olsun diye paylaşmak istedim…
(Freely marka erken gebelik testinin ilk 10 dakika içinde çekilmiş görüntüsü. )
Umarım ay bitmeden sizlerin gönlünce olur ,çalışmaya devam, nasipte var ise bir gün olur.
🤍🍀🤍

Eklentiler

• IMG_1328.jpeg
    IMG_1328.jpeg
    55,8 KB · Görüntüleme: 47
X