Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha yasin da genc canim neden strese girecegini dusunuyorsun ben biraz gec evlendim o yuzden de bekar oldugum icin alttan muayene olmamistim hic. Evlendikten sonra muayene oldum sadece kan veremedim adet gunu gitmedigim icin. Muayeneden korkuyordum ama toplamda 3 dk falan surdu surmedi. Bu 3 dakikada hem elle hem ultrasonla hem spekulumla bakti hepsini yapti. Ne oldugunu anlamadan bitti yani. Bosuna stres yapmisim.

Rahim filminde ne çıktı? Ve hangi ilacı kullandınız acaba

Kızlar ilk idrarla evdeki prodoctor la yaptım var mı sizce

Eklentiler

• IMG_20240114_055150.jpg
    175 KB · Görüntüleme: 74
Benim bat a 5 gün var dün başladı Lh yükselmeye git gide koyulaşıyor tekrar yumurtalama olma ihtimali oluyor mu bir ayda iki kez
Evet 1 kadın 2 3 defa yumurtlayabilirmis hatta ikiz üçüz çocukları olan 1 ayda 2 3 defa yumurtladigi için çoğul gebelikler oluyormuş araştırma yaparken denk gelmişti

Evet 1 kadın 2 3 defa yumurtlayabilirmis hatta ikiz üçüz çocukları olan 1 ayda 2 3 defa yumurtladigi için çoğul gebelikler oluyormuş araştırma yaparken denk gelmişti
Bilemiyorum ama bence hamilelikten olduğunu düşünüyorum..zaten hamile olduğumu öğrenir öğrenmez ilişkiye ara verdik ama isterim ikiz olsun

Kızlar ilk idrarla evdeki prodoctor la yaptım var mı sizce
Hayırlı olsun canımmm Bat ne zaman..hastaneye hemen gitme daha varsa biraz beklemeni tavsiye ederim istersen sağlık ocağına gidip düzenli kan verip kontrl et haftaya hastane randevusu al pozitif çıkarsa..ben bat a 4 gün kala öğrendim pişman oldum erken öğrendiğime çok strese girdim geceleri heyecandan stresten yatamadım doktora çok sık gittim ama daha kese bile oluşmadı

Gunaydinn kizlar bugun adet olmam lazim test yaptim simdi negatif ama goguslerim asiri hassaslasti bugun tsortu cikartirken asiri bi acima hissediyorum yururken bile oyle

Eklentiler

• IMG_20240114_083428.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar 30 35 günde adet oluyorum bazen gecikebiliyor sat 7 aralık dün test yaptım cıkmadı akşam bulantidan uyuyamadım
Sabah aç karnım bulantım var kusmuyorum ne yapayım bekliyim mi biraz daha adet olck gibi ağrı cekiyorum gelen giden yok

Gunaydinn kizlar bugun adet olmam lazim test yaptim simdi negatif ama goguslerim asiri hassaslasti bugun tsortu cikartirken asiri bi acima hissediyorum yururken bile oyle
Canım hamilelikte de var göğüs hassasiyeti ama senin adet olacağın içinde olabilir bekle istersen iki gün daha sonra başka bir testle dene adet olmazsan

Canım hamilelikte de var göğüs hassasiyeti ama senin adet olacağın içinde olabilir bekle istersen iki gün daha sonra başka bir testle dene adet olmazsan
Testim negatif o konuda inanin kafamdaki soru isaretleri gitti sadece adete yakin gogus agrim biter tersine gune adet olurdum simdi adete yakin ve adet gunu iyice arttigi icin tuhaf geldi belkide gec yumurtladim ondan boyle onuda anlamadim

Bata 5 gün var tahminimceee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…