Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah inşallah Allah'ımmmm

Yaaa canım canıımm sende iyiki varsın hepiniz iyiki varsınız kızlar Allah hepinizden razı olsun aynı niyetler için biraraya geldik birbirimize yoldaş olduk dualarda buluştuk bundan daha güzeli var mı Kızlar ya burayı bırakmayalım hamileliğimizide burada geçirelim sohbet edelim yine zor zamanlarımızda birbirimize destek olalım olmazmı

Ben de aynı şeyi söyleyecektim burda bildiğimiz insanlarla sora sora sohbet ede ede daha rahat geçireceğiz bu süreci inşallah

Hadi bakalım o muhteşem soruya gelelim sorması ayıp olmazsa , değerlendirmeleri ne sıklıkla yaptınız bir şey deneyeceğim de Y Yaseminnn35
Aşkımmmm yani inşallah hamileysemm ben bu ay hiç yumurtlama takip etmedimm. Regl bitti ertesi gün başladım 2 günde 1 devam. 31 aralık-1 ocak- 2 ocak üst üste oldu. Sonra 4 Ocak 6 Ocak 8 Ocak 11 Ocak seklinde kaldı. 2 3 gündür değerlendirme olmuyor eşim ya yorgun oluyor ya ben halsiz oluyorum öyle kaldı şimdi yarın da ben Bursa'ya gidiyorum yol uzun değil ya inşallah sıkıntı olmaz. 1 hafta kalcam olmazsa orda kan veririm ya da bir test daha yaparimm

Hadi bakalım o muhteşem soruya gelelim sorması ayıp olmazsa , değerlendirmeleri ne sıklıkla yaptınız bir şey deneyeceğim de Y Yaseminnn35
Hahahaha ya geçen dayanamadım sordum bacım sen ne deniceksin ikidebir diye Y Yaseminnn35 Özledik seni enerjik kadın azcık şuraları şenlendir gelde

Belli ki çok yeniiii o yüzden kan vermek için beklicem adeti. Yoksa düşük beta ile öğrenirsem eğer daha çok stres yaparım
Mantıklı kadınsın vesselam ben dayanamadım gittim verdim artış oldu mu öğrenmek için doktor gibi tanıtıp kendimi sonuç falan öğrendim sjjdhjd idrar ile koyulaşmayı takip et ama.

Hahahaha ya geçen dayanamadım sordum bacım sen ne deniceksin ikidebir diye Y Yaseminnn35 Özledik seni enerjik kadın azcık şuraları şenlendir gelde
Sor kuzummm bende buradan öğrendim ama şöyle benim normalde regl kanamalarım çok pıhtılı olurdu kahverengi leke ile başlar kahverengi leke ile biterdi. Geçen ayki pat diye direk kanama geldi lekelenmeler olmadan,pat diye de kesildi lekelenme olmadan yine. Hayret etmiştim burda bir grupta bana rahim kendini hazırlıyor olabilir gebelik yakın demişti

Mantıklı kadınsın vesselam ben dayanamadım gittim verdim artış oldu mu öğrenmek için doktor gibi tanıtıp kendimi sonuç falan öğrendim sjjdhjd idrar ile koyulaşmayı takip et ama.
Yaaa bide senin şu görevimiz tehlike hallerin yokmuydu ilerde bebişe anlatırsın bak seni öğrenicem diye neler yaptım dersin

Valla ya manyak anası neler yaptı neler dhdjdh
Düşünsenize ileride bu gruplara topiclere Allah aratmasın ama bebişler büyüyecek ev bark sahibi olup buralara girecekkk. Sonra senin bebiş diyecek ki ' benim anamda böyle yapmıştı' since 30 falan

Hayırlı ile sağlıcakla kucağına al canım benim içini de ferah tut testte çıktığına göre vardır inşallah kendine dikkat et bol bol dinlen tadını çıkar,her şey güzel olacak inşallah

Hayırlı ile sağlıcakla kucağına al canım benim içini de ferah tut testte çıktığına göre vardır inşallah kendine dikkat et bol bol dinlen tadını çıkar,her şey güzel olacak inşallah
İnşallahhhh öyle yapmayı planlıyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…