Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yavaş yavaş yumurtlama dönemine yaklaşıyorum salı günü doktor randevum yumurta takibi için adetin 14.günü oluyor daha erken istemiştim ama doluymuş anca oldu. Bu süre zarfında önerileriniz varmı döllenmeye yardımcı birşeyler gibi gibi

Not:nikimi değiştirdim hmb1109 ben

Bunu duyduğumdan beri hep bakıyorum ama aynı benim kirpikler çok uzum değil galiba bu yüzden

not: hmb1109 ben
Benim uzun biraz. Bende bayadır kontrol ediyorum. Sol kirpiğim geçen ay karışıktı sağ çok düzgün. Diyordum bu ne şimdi sağ a bakıyorum o da yavaş yavaş birbirine giriyor sol zaten Allah'a emanet

Benim uzun biraz. Bende bayadır kontrol ediyorum. Sol kirpiğim geçen ay karışıktı sağ çok düzgün. Diyordum bu ne şimdi sağ a bakıyorum o da yavaş yavaş birbirine giriyor sol zaten Allah'a emanet
Acaba geçen ay soldan yumurtladında oyüzden mi sol karıştı

Masallah boyle tadini cikara cikara doguma kadar gider insallah. Herkesin bunyesi ayni degil tatlim ilk aylar kotu gececek diye bir kural yok.
Aynen yavrum herkesin farklı ben hiç kusmadım. Görümcem doğurana kadar kustu misal. Sen naptın ne durumdasın
Meme ucu hassasiyeti gebeliğe dair tek belirtimdir o oldumu tamam hamileyim diyorum kimyasallarımda dahil tüm gebeliklerimde oldu
Kızlar iyi ki varsınız. Gerçekten iyi ki varsınız resmen yoldaşlık ettiniz içimi rahatlattınız hep. Bu süreç sizsiz çok zor olurdu, Allah bütün dualarınızı kabul etsin koyunlarınızı mis kokulu bebelerle doldursun BurcuYengec i de asla unutmam

Canım benim sende iyiki varsın en yakınlarıma bile anlatamadığım şeyleri burda rahatça ifade edebiliyorum hepiniz sıkılmadan dinliyorsunuz destek oluyorsunuz.
not: hmb1109 ben

Çanım muz ve avokado yumurta kalitesi için iyiymiş ve hafta da bir balık. Tabi omega üç takviyesi almıyorsan.

Kuzum geç adet bütün vücudu alt üst ediyor hormonlarımozdan kaynaklı. Şöyle düşün hormonlarımız olmasa veya düzensiz çalışsa normalde de bütün organlarımızda bi problem çıkar. Ben kasım ayında 6 gün gecikmeli adet oldum zumruduanka nın topiğinden hatırlarsın belki. Geciktiği için okadar şiddetli ağrı çektim ki vücut sistemi bozdu 16/10 tansiyonum bile çıktı düşün. Bol bol soğuk / buz kompres yap kafana çünkü tek iyi gelen şey buz ve çekirdekli kahven varsa kahve tüket. Diğer 3ü 1 aradalar iyi gelmiyor. Aşırı zararlı onlar bile üremeyi engelliyor en basiti.

Yaaa güzel dualarına kurban Allah bir değil bin kere razı olsun hem senden hem bebeğinden kuzum sen de iyi ki varsın

Zaten o ucu bir aradalari falan hic sevmem ama dedigin dogru canim kafamda tam anlamiyla fil oturuyormus gibi hissettim butun dengem şaşti. Basimi klasik yontem sardim oyle hafifledi biraz. Hormonlardan mi kaynaklanmis peki senin gecikmelerin

Aman canim saglik olsunda zaman gecer bir sekilde hic bir sey zamanindan once olmaz. Bende kendime bakarim biraz hem doktora da gidecegim zaten test yaptirmaya. Beni muhakkak etiketle artik senden kirmizi mi gelir bebis mi gelir bilemeyiz
Bakalımm ne olacak canım kırmızıyı bekliyorum bakalımm hala yok 7 gün gecikti.

Canım ben de hiç baktırmadım 24 yasındayım. Genel olarak hastaneye çok gitmem fobim gibi bir şey var. 7 aylık evliyim zaten 7 aydır deniyorum bakalım bir kaç ay daha olmazsa öyle hastaneye gidicem ben de. Şimdi gitsem strese sokar beni biliyorum ama regl gelmezse tabii mecbur gidicem hastaneye. Haftaya diyet yapmaya başlayacağım ve spor belki o iyi gelir vücuduma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…