Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Suan pik yapmis canim yeni pik yaptiysa sabah aksam test yap bence benim 1 gun once pikti ertesi gun ayni saatte baya silinmisti gecemi catladi pikten hemen sonra mi anlayamadim
Yarın öğlene doğru yapacağım canım bir de akşam yaparım ovü testini. Bakalım ne zaman çatlayacak şu an uzayan yumurta akı akıntım da var yarına ne olur

Gecen ay ilk defa ovu. Yapmistim canim catlama gununu 1. Gun sayarsam tam 14. Gun regl oldum ben bu sayi genellikle boyleymis ama 12-16 gun sonra olanda var degisebiliyor.
Benim de geçen ay öyleydi canım 13. Gün çatlama görmüştüm testte 19 Aralıkta,2 ocakta da regl oldum

Canım belki bir ay boşluk iyi gelir sana benimde kasımda eşim askere gitmişti baya üzülmüştüm bir ay boş geçecek diye ama zaman geçiyor. Benim hala gelmedi kırmızılar keşke gelseee

Canım belki bir ay boşluk iyi gelir sana benimde kasımda eşim askere gitmişti baya üzülmüştüm bir ay boş geçecek diye ama zaman geçiyor. Benim hala gelmedi kırmızılar keşke gelseee
Aman canim saglik olsunda zaman gecer bir sekilde hic bir sey zamanindan once olmaz. Bende kendime bakarim biraz hem doktora da gidecegim zaten test yaptirmaya. Beni muhakkak etiketle artik senden kirmizi mi gelir bebis mi gelir bilemeyiz

Hocam şimdi pik gördüğümüzde bu yumurtlamanın 24-36 saate gerçekleşeceğini mi söyler. Eğer öyleyse çatlama görmek de yumurtanın 24 saate kadar canlı kalabileceğini söylüyorsa o zaman bizim asıl çatlamayı görünce de değerlendirmemiz gerekmiyor mu

Şimdi sen yumurtlamanın kaçıncı saatinde olduğunu bilmiyorsun belki 2 saat sonra çatlatacak ben olsam gün aşrı değerlendirirdim eşimde sperm sorunu olduğundan sen üst üste değerlendirebilirsin

Şimdi sen yumurtlamanın kaçıncı saatinde olduğunu bilmiyorsun belki 2 saat sonra çatlatacak ben olsam gün aşrı değerlendirirdim eşimde sperm sorunu olduğundan sen üst üste değerlendirebilirsin
Canım bizde de sorun benim ameliyat olmam üst üste zor oluyor bir de ben iki gün görüyorum diye rahatım. Dün değerlendirdim. Bugünü boş geçip yarın sabah pazartesi akşam sonra gün aşırı bir iki kere daha değerlendirip bırakmayı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…