Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya açıkçası meme ucu hassasiyeti ve kasık-alt karın hafif ağrıları dışında bir belirtim yok. Bazen endişe de ediyorum ama inşallah her şey yolundadır kuzum
Masallah boyle tadini cikara cikara doguma kadar gider insallah. Herkesin bunyesi ayni degil tatlim ilk aylar kotu gececek diye bir kural yok.

Hanımlar bu toplam dört test de bugün yapıldı. 20.10 yazan alt alta olanlar inovita ve laboq. İn testleri. Yan taraftaki diğer fotoğrafta saat 17.00 deki testler. Ya ben dün pik değildi değerlendirdim bugünü boş geçmek zorundayım da yarın sabahı değerlendireyim diye düşündüm. Her iki foto da pik demi hatta T yeni yaptığım testlerde daha koyu olmuş. Yarına da ya pik devam eder ya da çatlar. Emin olamadım ya bugünü boş geçsem olur mu sizce

Eklentiler

• IMG_20240113_201906.jpg
    IMG_20240113_201906.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20240113_170728.jpg
    IMG_20240113_170728.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 38
Ya açıkçası meme ucu hassasiyeti ve kasık-alt karın hafif ağrıları dışında bir belirtim yok. Bazen endişe de ediyorum ama inşallah her şey yolundadır kuzum
Meme ucu hassasiyeti gebeliğe dair tek belirtimdir o oldumu tamam hamileyim diyorum kimyasallarımda dahil tüm gebeliklerimde oldu

Aynen yavrum herkesin farklı ben hiç kusmadım. Görümcem doğurana kadar kustu misal. Sen naptın ne durumdasın
Ben gec adet oldugumdan midir nedir kuzum başim catliyor agridan. Belki birkac gun giremeyebilirim siteye. Pazartesi gunu de tahlillerime baktiracagim iste sonuclarimi da yazarim canim bu yasima kadar hic yaptirmamak hataydi zaten insallah iyi cikar.

Ben gec adet oldugumdan midir nedir kuzum başim catliyor agridan. Belki birkac gun giremeyebilirim siteye. Pazartesi gunu de tahlillerime baktiracagim iste sonuclarimi da yazarim canim bu yasima kadar hic yaptirmamak hataydi zaten insallah iyi cikar.
Canım senin yaş kaçtı? Yazmıştın ama unuttum 🙈

Insallah canim sen biliyormusun ac gitmek mi gerekiyor acaba sonucta diger hormon testleri hep ac veriliyor
Ben sabah 9:30 da verdim kanı aç karnına. Ama açıkçası detaylı bilgim yok. Ama sen yinede aç git sabahtan gideceksen. Devlete mi gitceksin özele mi?

Ben sabah 9:30 da verdim kanı aç karnına. Ama açıkçası detaylı bilgim yok. Ama sen yinede aç git sabahtan gideceksen. Devlete mi gitceksin özele mi?
Birde o var devlete gidecegim ama randevu alamadim 15 gunluk randevular dolu bende adetimin 3. Gunu hangi gune geliyor bilmiyordum dogal olarak. Insallah randevusuz muayene olabilirim.

Birde o var devlete gidecegim ama randevu alamadim 15 gunluk randevular dolu bende adetimin 3. Gunu hangi gune geliyor bilmiyordum dogal olarak. Insallah randevusuz muayene olabilirim.
Sabah erkenden git o zaman bence. İlla ki sıra alabilirsin diye düşünüyorum. Özellerde muayene ücretleri uçmuş. Ben sgklı 1500 muayene 2300 hormon testlerine para verdim. İçim gitti

Şimdi kuzu ben sana şunu söyleyim benim ilk gebeliğim geç döllenmeydi. Sonra takip ettiğimde gördüm ki benim yumurtam hep geç olgunlaşıyor çatlıyor. Bazen 21. Gün bazen 23. Gün tabi 27. Günlere çıktığı bile oldu. Kürtaj düzensizliği yaşadım ben de ama geç de olgunlaşsa adetim hep düzenliydi. Bence pazartesi bi kan ver sağlık ocağına gebelik varsa ne mutlu 😍😍 yoksa bi randevu al kadın doğumdan bi hormonlarına baksınlar. Tabi stres de etken, kimyasal olduğun için de günlerin şaşmış olabilir. Hoş şöyle bişi de var ben 38. Gün adet olduğumda 3. Günü doktora gittim hiç bir şeyin yok dedi. Sonra önceki yıllara baktım hakkaten de her yıl eylül- ekim aylarında bi gecikme yaşamışım. Enteresan ama gerçek
Kürtajdan sonra 38.gün mü adet oldunuz acaba

Ben etiketi unuttum sana kuzum ben az once regl oldum belirsizlikten kurtuldum en azindan kac gundur kafayi yemistim. Insallah sende vardir bebis de senden aliriz haberini ben cok umutluydum senden.
Ya en azından belirsizlikten kurtuldun en yakın zamanda bebiş nasip eder bakalım kuzum nasip inşallah vrdir

Sabah erkenden git o zaman bence. İlla ki sıra alabilirsin diye düşünüyorum. Özellerde muayene ücretleri uçmuş. Ben sgklı 1500 muayene 2300 hormon testlerine para verdim. İçim gitti
Evet canim o yuzden devlete gidiyorum o kadar para bayilamayacagim su zamanda. Erkenden gider rica ederim bakalim alirlar insallah.

Kızlar ben regl oldum, yani noye bu kadar erken oldum onuda anlamadım açıkçası 22 gün önce olmuştum, bilmiyorum süresi kısalıyor gitgide bu nedir anlamadım 🤔

X