Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çift yumurtlama görünüyor kuzu. Bu markayı ben de yaptım sonra innovitaya geçtim. Hem daha hassas hem yer kaplamıyor. Benim 31 aralıktaki pikim de buydu. Valla yılbaşı gecesi diye alkol da aldım bişi olmaz heralde

Eklentiler

• 2C2FFC63-B06A-4C7B-9953-5F98584D744A.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 57
Amiiin amiiin Erken öğrenmek gerçekten eziyet, iyi ki kan testini bat geçince yaptırmışım, önceden yaptırıp düşük değerler görseydim daha stresli olurdum

Amiiin amiiin Erken öğrenmek gerçekten eziyet, iyi ki kan testini bat geçince yaptırmışım, önceden yaptırıp düşük değerler görseydim daha stresli olurdum
Ya ben dayanamadım. Dayanabilseydim ben de dayanacaktım ama ı ıh Öf stres acaba zarar verir mi diye daha çok stres olmak sdfsk

Selam kızlar bat a 6/7 gün var , freely gebelik testi .. böyle görüp sonra artan vs oldu mu ?
Canım merhaba, bi çizgi gördüm ben ancak çok erken yapmışsın testi iki günde bir tekrarlarsan hem stres yapmazsın hem de artışı kendi gözlerinle görürsün

Ben de bunlara ek olarak kırmızı Merve kuruları yiyorum. Üzüm, ahududu falan

Çok net göstermiş ya kasette tam emin olamıyordum ben bu daha iyi sanki canım bakalım artık ee peki senin bu pikten sonra ertesi günü çatlama gösterdi mi canım

Selam kızlar bat a 6/7 gün var , freely gebelik testi .. böyle görüp sonra artan vs oldu mu ?
Canım var görünüyor ama benden sana minik bir tavsiye ben BAT'a 4 gün kala öğrendim ve düşük değerle öğrendim. Dolayısıyla stresli bir şekilde artış bekliyorum. İdrar testiyle koyuluğunu takip ederek BAT geçtiğinde kan ver. Dayanamayacaksın biliyorum ben de dayanamadım ama dene

Ya ben dayanamadım. Dayanabilseydim ben de dayanacaktım ama ı ıh Öf stres acaba zarar verir mi diye daha çok stres olmak sdfsk
Ay evet ya çok saçma bir kısır döngü değil mi stres oldukça su içiyorum ben, sana da tavsiye ederim yalnız olduğum zamanlarda bebeğimle konuşup kendimi telkin ediyorum falan iyi hissettiriyor

Ben de bunlara ek olarak kırmızı Merve kuruları yiyorum. Üzüm, ahududu falan
Valla ne yiyeceğimi şaşırdım en azından bunları artık oturttum. Gebelik olursa hayırlısıyla devam edeceğim daha dikkat edeceğim beslenmeme İnşallah bu seferki denememiz başarıyla sonuçlanır da gerçekten kalpten gülüp coşabiliriz canım

Ayyy ne güzel darısı bana olsun çiçeğim

Ay bende sana bunu sorcaktım. Ben de pazatesi tekrar kan vericem de acilde ne güzeldi 1 saat olmadan enabıza yansıdı. Pazartesi hasatenyee gitsem alırlar mı acaba. Saglık ocagına gitsem degerler farklı olur mu. Sen naptın merak ettim

Ayy inşallah benim de düşük yapınca aklım başıma geldi. Dilerim bir dahakine 9 aylık mutluluk dolu bir seruvenimiz olsun senin bat ne zaman?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…