Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olmuş bu test bence. Hatta markası prodoctor nerde görsem tanırım tebrikler canım hemen bi beta ver için rahat etsin. Senin hesaplamana göre benim 3 günüm var darısı başıma

Şöyle oldu ben gecenin 4ünde bir anda uyandım ve yaptım. Hiçbir şey yoktu ilk dakikada. Ben de kenara koydum. Sonra sabah tekrar bakayım dedim ve gördüm. Daha öncekilerde bundan çok daha az silikti bu günlerde yaptığımda. O yüzden hemen çıktı mı emin değilim

Kuzu bu ilk denediğin test mi? Dün evvelsi gün falan yapmış mıydın

Olmuş bu test bence. Hatta markası prodoctor nerde görsem tanırım tebrikler canım hemen bi beta ver için rahat etsin. Senin hesaplamana göre benim 3 günüm var darısı başıma
Darısı başına inşallah. Ben çok zorlandım bir senedir hamilelik düşünmeyen arkadaşlarım hamile kaldı eltim benden sonra karar verdi ilk ay hamile kaldı doğurdu hatta. Çok can acıtan sözler duydum ondan artık neye sevinsem napsam bilemiyorum.

Keşke betam biraz daha yüksek olsaydı da 2-3 kan verimlik olsaydı gidip özel hastanede verirdim. Sağlık ocağına dün saat 9 da verdiğim kanın sonucu hala çıkmadı şaka gibi. Daha da kanla takip edileceğim için o kadar parayı da saçamam. Yarın güya sağlık ocağında sabah 9 da yeniden kan vereceğim ama diğer kanım çıkmadı ki. Çıkmadıkça da beklemekten stres oldum gerçekten.

Vakti varmış kuzum. Hayırlısıyla gelsin diyoruz hep. Hayırlısı için beklemek sabretmek gerekiyormuş. Ben sana bi beta tahmini bulunayım 50 diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…