Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy inşallah benim de düşük yapınca aklım başıma geldi. Dilerim bir dahakine 9 aylık mutluluk dolu bir seruvenimiz olsun senin bat ne zaman?
İnşallah canım, benim bat 29 Ocak gösteriyor,predictor erken gebelik testi almıştım üçlü. 24 ünde başlarım herhalde testlere iki gün arayla

Çok net göstermiş ya kasette tam emin olamıyordum ben bu daha iyi sanki canım bakalım artık ee peki senin bu pikten sonra ertesi günü çatlama gösterdi mi canım
1 ocak gecenin 2sinde tekrarladım testi soluklaşmış gördüm. Elindekiler bittiyse bence bu marka al

Ya mis gibi özel hastanenin acilde 8 ocakta 1 saate çıktı sonuç. E şimdi sürekli ordan takip de ettiremem daha değerim düşük. Her halükarda sağlık ocağımla takip edeceğim belli bir betaya kadar, laboratuvar farklılığı olmasın kafam karışmasın diye gittim verdim ayın 9 unda kanı. Hani illa yükselmemiş bile olabilir 8 ocak akşamından 9 ocak sabahına ama yani insan da bir görmek istiyor neymiş değerim diye. 2 günde de çıkartırsın kardeşim kanı yani. AY GERGOLUUUUK
Ayyy ne güzel darısı bana olsun çiçeğim
Aminnn inşallah sağlıkla ve hayrıyla olsun

1 ocak gecenin 2sinde tekrarladım testi soluklaşmış gördüm. Elindekiler bittiyse bence bu marka al
Yok zaten 2 Ocakta regl olunca hemen inovita sipariş ettim onla başladım. Elimde hala 6-7 tane laboq. Kaset testlerden var yumurtlama akıntım başlayınca iki testi bir yapacağım kullanayım da bitsin diye

Cok haklısın arkadaşım ama ah o sabırrr
Ben de yeni gebeyim, bat a 3 gün kala öğrendim, ilk kan tahlilim de battan 3 gün sonra verdim aynısını tavsiye ederim. Tabi idrar testimi farklı markalarla 5 sefer tekrarladım farklı günlerde. Vücuduna biraz zaman tanı, minik bebişin bi yerleşsin güzelce, o hormonlar önce kanına sonra idrarına bi geçsin bakalım sabııııır

Canım sen de yumurtlama zamanı bir yine gitsene dra boyutuna falan bakar çatlayıp çatlamadığına ne bilim her ay yeni bir şey deniyorum ben
canım bunu söylemen isabet oldu şimdi ben 5 ay önce gebelik planlıyorum dıye gıttım folik asit yazdı ultrasonda yumurtlaman normal dedi yolladı beni. Ben şimdi gitsem denedim olmadı desem bu bana 1 seneye tamamla gel demezmi yada daha erken demeZmi acaba? Ben yumurta takibi yapalım desem diretmiş gibi mi olurum yaparım acaba yumurta takibi yoksa biraz daha dene öyle mi gel der?

Yok zaten 2 Ocakta regl olunca hemen inovita sipariş ettim onla başladım. Elimde hala 6-7 tane laboq. Kaset testlerden var yumurtlama akıntım başlayınca iki testi bir yapacağım kullanayım da bitsin diye
İnstada minnak kurabiyeler diye bi sayfa var ordan soru sorunca cevap veriyolar bide. Ben bu pik mi bu çatlama mı öğrenene kadar çok darladım insanları biraz geç cevap veriyolar ama sabırla cevap veriyolar

Diyebilir canım derler de bana da dediler. Başka doktora git bir yıldır deniyom de, ne olacak hem kime ne . Sen tahmini yumurtlama zamanında git bence canım

Selam kızlar bat a 6/7 gün var , freely gebelik testi .. böyle görüp sonra artan vs oldu mu ?
canımcım var gibi gözüküyor başka markayla yarın bir daha dene istersen koyulaşır inş.benimde 7 günüm var senin yumurtlama ne zamandı bende yapsammı diye düşünüp duruyorum

Kızlar, sağlık ocağı ebesi aradı 384 çıkmış değerim (önceki değerin yaklaşık 1.89 katı). Erken dönemde 1.5 kata kadar artması normalmiş haberiniz olsun içim biraz daha rahatladı Allah'ıma çok şükür. İnşallah bi de sağlıkla keseyi görürsem önümüzdeki salı, deli gibi kutlama yapıcam

İnstada minnak kurabiyeler diye bi sayfa var ordan soru sorunca cevap veriyolar bide. Ben bu pik mi bu çatlama mı öğrenene kadar çok darladım insanları biraz geç cevap veriyolar ama sabırla cevap veriyolar
Ben kapattım balım instayı ya,sonra youtube short sonra da buraya sardım ben de baya araştırdım ama işte insan yine de emin olamıyor. Mesela şimdi çatlama için T nin bir gün önceki koyuluğundan az silik olsa yetiyor mu yoksa tam mı silik olmalı sen hangisini baz alıyorsun

Dene tabi canim daha dun bir bugun iki seninde enzimlerim normale yeni donduyse anca. Hersey hamileligi ogrenmekle bitmiyor yeni basliyor hatta. Saglikli kalabilmek lazim. Bakalim kimyasal 7 ay oldu gecireli de daha birsey yok
Bekleyeceğiz canım belkide şubatta pozıtıf olacak Allah yar ve yardımcımız olsun

canımcım var gibi gözüküyor başka markayla yarın bir daha dene istersen koyulaşır inş.benimde 7 günüm var senin yumurtlama ne zamandı bende yapsammı diye düşünüp duruyorum
Canım 30 unda gördüm yumurtlama aynı günde de ilişki .

Diyebilir canım derler de bana da dediler. Başka doktora git bir yıldır deniyom de, ne olacak hem kime ne . Sen tahmini yumurtlama zamanında git bence canım
Aynen bende başka bı doktora öyle derim artık cunku bu gıttıgım doktor bıraz dik kafalı ve sert kesınlıkle diretecektir eminim. Sen yumurta takıbı yaptırdınmı hiç nasıl oluyor nasıl yonlendırııyorlar?

Kızlar konudan bağımsız 3 gündür başım fena ağrıyor. Normalde böyle ağrıdığını hiç görmedim ağrı kesici almış insan değilim ama içicem galiba çatlıcakkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…